radomyshl.com Радомышль
 
12 січня 2017
-

Радомишль: Сучасниця. «У житті головне позитив і гарний настрій»

Радомишль: Сучасниця. «У житті головне позитив і гарний настрій»

Так вважає лікар-педіатр-неонатолог Радомишльської центральної районної лікарні Д.Я.Бобик.

Дар’я Ярославівна родом зі Львова. У Радомишлі працює півтора роки, але вже за такий короткий проміжок часу встигла здобути авторитет у колег та вдячність пацієнтів. Про молоду й талановиту колегу порадила написати головний лікар мед закладу Н.В.Вітінська.

Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, інтернатуру проходила в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

На запитання «Чому вирішила стати лікарем?», Дар’я, не вагаючись відповіла, що ще зі шкільних років найбільше з усіх предметів їй подобались біологія та хімія.

Найчастіше до лікаря потрапляють діти з гострими респіраторними захворюваннями, пневмоніями, бронхітами, ангіною, кишковими розладами тощо.

У вільний від роботи час молодий лікар полюбляє читати романи, наукову й фахову літературу, дивитись романтичні фільми. Своїм хобі вважає й подорожі країнами Європи. Вже вдалося побувати у Польщі, Барселоні та Лісабоні (Іспанія).

– Після закінчення навчання, у Бердичеві, Черняхові, Києві працюють лікарями, як і я, мої одногрупниці, - розповіла Д.Я.Бобик. – Тому щотижневе спілкування й зустрічі з ними додають мені гарного настрою й позитиву. Лікарем-педіатром у КЗ «Радомишльський Центр первинної медико-санітарної допомоги» працює моя колега з якою разом проходили інтернатуру в столиці Марина Василенко.

У своїй роботі молодий лікар керується таким правилом: «Даруй оточуючим добро, позитив і гарний настрій». Виявляється, це правило є дієвим і ефективним.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.

Я.Бобик - Фото автора.

Джерело: ІнфоМалин


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.