radomyshl.com Радомышль
 
09 листопада 2010
-

Відкрито транспортну розв'язку вартістю 8,5 млн євро

Відкрито транспортну розв'язку вартістю 8,5 млн євроПід Житомиром відкрито транспортну розв'язку траси Київ-Чоп вартістю 8,5 млн євро. Відео
Сьогодні під Житомиром відкрили рух на транспортній розв'язці 152 км автодороги "Київ-Чоп".
В урочистій церемонії взяли участь голова Держслужби автомобільних доріг України Володимир Демішкан та голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.

Як зазначив голова Укравтодору, побудована транспортна розв'язка істотно підвищить безпеку руху та забезпечить безперервний рух транспортних засобів.

- Ця розв'язка буде впливати на зміцнення економіки держави і, звичайно, на добробут її громадян, - підкреслив В. Демішкан і подякував всім працівникам, які долучилися до будівництва.

На цьому об'єкті працювали 270 українських працівників і близько 80 - іноземних. Як єдиний злагоджений механізм працювали проектна організація ДП "Укрдіпродор", підрядник - турецька фірма "Гюльсан", субпідрядник - ТОВ "Трансмост". Всього було укладено асфальтобетону 200 тис. квадратних метрів, встановлено 2,5 км освітлення, більше 7 тис. погонних метрів огорожі та 116 знаків.

Голова Укравтодору зазначив, що нинішнє завдання уряду полягає в будівництві майже 830 км доріг, транспортних розв'язок, шляхопроводів та інженерних споруд. Це в десять разів більше, ніж у минулому році. За словами В. Демішкана, урядове завдання на 2011 рік - це будівництво 1300 км доріг, що в 14 разів перевищує показники 2009 року. У бюджеті на ці потреби планується передбачити близько 9 мільярдів гривень.

Вартість відкритої сьогодні транспортної розв'язки становить 8,5 млн євро.

У роботі над цим проектом застосовувалися новітні технології. Зокрема, верхні шари дорожнього покриття зроблені з щебенево-мастичного асфальтобетону; шляхопровід - з монолітних залізобетонних конструкцій; основа дорожньої конструкції побудована з використанням існуючого асфальтобетонного покриття за допомогою використання технології "Переробка", дорожня розмітка виконана із застосуванням сучасних довговічних матеріалів - стрічки "Stamark 3М "і холодного пластику.

В. Демішкан запевнив, що "найближчі 10 років дорога ремонтуватися не буде".Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Неполноценные дебилы сами не в состоянии создать что-то путнее, привлекают опытных турецких специалистов
  • Зате наші спеціаліст працюють за кордоном!!!
    якось бачив по тв передачку де наш земляк який працює на будівництві дороги в одній з європейських країн, так от, він розповідав про різницю в складі дорожнього покриття, виявляється що в нас при при виготовленні асфальту допускається вміст пилу, тоді як в європі це є неприпустимо, от тепер і думаймо чому в нас навіть на свіжозбудованих дорогах вже через рік два зя\'вляютьс ями!!!
    p.s. а розв\'язка це в будь якому випадку добре!
  • Наши в месяц получали там в 4 раза меньше, чем турки
  • Мурат Мехмет - Почесний дорожник України wink
    Звучить недурно ТьхУ!