radomyshl.com Радомышль
 
07 лютого 2017
-

МІЖНАРОДНИЙ ВЕЛОМАРШРУТ ЄВРОВЕЛО-4 ПРОЙДЕ ЧЕРЕЗ РАДОМИШЛЬ

МІЖНАРОДНИЙ ВЕЛОМАРШРУТ ЄВРОВЕЛО-4 ПРОЙДЕ ЧЕРЕЗ РАДОМИШЛЬ

Проект «ЄвроВело в Україні» завершив етап планування української ділянки міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4.Українська частина маршруту починається від пропускного пункту Шегині Львівської області на кордоні з Польщею.

Про це повідомляють координатори проекту в Україні.

«Згідно з вимогами, встановленими Європейською федерацією велосипедистів – координаторами мережі маршрутів Євровело,– український веломаршрут повинен мати якісне тверде покриття та проходити через населені пункти, що мають туристичну інфраструктуру і розташовані на відстані 70-100 км – саме таку відстань велосипедист може комфортно подолати за день», - йдеться у повідмоленні.

Майбутній веломаршрут охоплюватиме шість областей: Львівську, Тернопільську, Рівненську, Хмельницьку, Житомирську та Київську. Він проходитиме через такі населені пункти: Шегині – Львів – Бережани – Тернопіль – Почаїв – Кременець – Острог – Шепетівка – Полонне – Житомир – Радомишль – Макарів – Ірпінь – Київ. Загальна протяжність української ділянки складе понад 700 км.

«Таким чином, маршрут проходитиме через чотири обласні центри: Львів, Тернопіль, Житомир та Київ, а також через шість районних центрів: Бережани, Кременець, Шепетівка, Полонне, Радомишль та Макарів. Подальша робота над проектом включає в себе розробку стратегії та затвердження веломаршруту на рівні профільних міністерств та департаментів, прокладання велодоріжок на ділянках, де це необхідно, встановлення навігації тощо. Не виключено, що у ході затвердження проекту та розробки стратегії на рівні міністерств та департаментів будуть внесені деякі зміни у маршрут», - повідомляють організатори.

Слідкувати за новинами «ЄвроВело в Україні» можна на сайті.

МІЖНАРОДНИЙ ВЕЛОМАРШРУТ ЄВРОВЕЛО-4 ПРОЙДЕ ЧЕРЕЗ РАДОМИШЛЬ

Довідково: ЄвроВело-4 – міжнародний веломаршрут, який поєднує французьке місто Роскофф на березі Атлантики і українське місто Київ. Його загальна протяжність – приблизно 4000 км. Маршрут охоплює сім країн: Францію, Бельгію, Нідерланди, Німеччину, Чехію, Польщу та Україну.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.