radomyshl.com
 

:

:

:

18 2017
-

?!

   ?!

- , , . ' , . ' : ' , 30 . ! ̳ , , , , , ', 2017. - XIX ( ). , 2013- , , . ? , ' .

: , , , , - ? , , , , , '!? - , ( ), . : - 100 !)

, - . - . , , , . -, . . , . "" .

, 21 10- , 6 !

, , .


!
, .
.
 • На 16 лютого було призначено огляд будівлі спеціалістом з охорони культурної спадщини Науменком В.О, після чого мав бути підписаний акт технічного стану об"єкту культурної спадщини. Запрошені зазделегідь представники власника- міської ради- не з"явились, чим порушили ст.9 ЗУ "Про охорону культ. спадщини" та створили перешкоди у виконанні службових обов"язків спеціаліста з о.к.с. Заступник мера, архітектор з 7-ми річним стажем, Свіца С.І пояснив свою відсутність тим... що не вміє складати подібні акти!!! Що будинкі не вміють проектувати наші місцеві горе-архітектори, то я здогадувався, але щоб у бюрократії не розбирались... Більш того- міська рада так управляє нашим з вами майном, що й не має ключів від приміщення. Мабуть будемо пробиратись усередену через розбиті вікна. Висновок один: мер-патрон та його команда не зацікавлені у збережені історичної спадщини та розвитку соціально-культурної інфраструктури міста.
 • Наталя Черняєва 4 год Шановні свободівці та небайдужі радомишляни !!! Зараз в нашій країні вшановують Героїв Небесної Сотні , які віддали своє життя за Нову Незалежну Україну . Їх смерть була не марна - своїм подвигом вони розбудили українців , показали що ми Єдина Україна . Тому коли ворог напав на нашу країну , тисячі добровольців стали на захист країни та свого народу. Запрошуємо Вас вшанувати пам"ять Герої Небесної Сотні - завтра , у понеділок 20.02.17 року , о 18.00 збираємося біля входу у міський парк , проведемо смолоскипну ходу . Біля памятника Т.Г. Шевченку відбудеться мітинг - реквієм та молебень по Героям Небесної Сотні ..
 • Також на цій сесії може розпочатися процедура продажу 6га землі комунальної власності(причому 2га-це карти очисних споруд, стратегічний об"єкт міста). І це при тому, що ще не закінчена нормативна оцінка землі міста. Так що по 17грн. за квадратний метр може піти і цих 6 гектарів. Якщо буде все так сходити з рук, то скоро цей "хазяїн" продасть і нас з вами. Замість того, щоб повертати у комунальну власність все незаконно прихватизоване раніше, продають місто з молотка. Тобто, висновок другий: якщо мер та його кліка протягнуть ці два рішення, фракція ВО "СВОБОДА" у міській раді ініціюватиме процедуру висловлення недовіри Радомишльському міському голові Соболевському О.В. І це не шантаж, це життєва необхідність! А сніг ми й без нього повбираємо, правда в 2рази дешевше)
 • Потрібно продавати даний об’єкт. Адже міська рада не може придумати що з ним робити (саме простіше здати та продати, а СТВОРИТИ?...) це цілих 20 чоловік які отримують заробітню плату яку ми з вами їм платимо. А продати можна тільки нам - радомишлянам та зробити там будинок мистецтв для дітей та юнацтва. Пропонуємо скинутись громадою міста Радомишль і викупити дане приміщення у міській раді. Думаємо підприємства, підприємці на громадяни допоможуть створити даний заклад.
 • В цьому році на прибирання снігу в м. Радомишль витрачено приблизно 199 999 грн. , але кому заплатитили за дані послуги радомишляни невідомо. (Привіт).
 • Ѳ ( ).
 • Шановні депутати! Якщо ви думаючі депутати, а ви такі, то Як можна включати в приватизацію (продаж) колишнього будинку райсуду, коли у місті немає приміщення для урочистої реєстрації шлюбів ? Як можна включати в приватизацію (продаж) колишній будинок райсуду коли це питання згідно частини 4 статті 29 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» попередньо не розглянув виконком міської ради ? У нас що, унікальна міська рада і виконавчої (виконкому) влади немає? Як можна продавати будинок суду, коли не буде де посадити службовців об’єднаної міської громади у жовтні 2017 року (а їх буде приблизно 49, а нині 16 службовців і ті сидять на голові один в одного? ) Як можна продавати будинок суду, коли не затверджується умисно перелік об’єктів, що не підлягають приватизації; що передбачено проектом Положення (пункт 2 Розділу 2 ) який Вам пропонують на затвердження ? Як можна продавати будинок суду, коли нині він в оренді і приносить міськраді значний прибуток і його швиденько хоче купити орендар (Овочева компанія) за безцінь, бо сама хоче зробити його занижену у чотири рази експертну оцінку, як уже робила при міському голові Ткачуку ? До речі. (Не)Пане міський голово.А чи переукладено договір оренди по новій експертній оцінці зробленій ще за колишнього мера? Покажіть на сесії . Чому продається 4,5 га землі очисних споруд молокозаводу? Це злочин проти громади. Антикорупційний комітет по відкликанню міського голови з посади.
 • У галузі освіти Радомишльська РБО «Земляцтво польське Радомишльщини» на волонтерських засадах проводить вивчення польської мови в Радомишльській загальноосвітній школі I-III ступенів № 4 імені Івана Самоплавського та в Польському центрі міста Радомишля, що надає їх відвідувачам можливість долучатись до польської мови та культури, а також пізнавати польські традиції та свій родовід. 16 грудня 2016 року в нашому місті вперше відбувся святковий Різдвяний концерт під назвою «Католицьке Різдво разом», організаторами якого виступили Радомишльська РБО «Земляцтво польське Радомишльщини», настоятель римо-католицької парафії Св. Станіслава, єпископа та мученика у м. Радомишлі Радомишльського деканату Києво-Житомирської дієцезії ксьондз Анатолій Монжиєвський, члени гуртка по вивченню польської мови Радомишльської ЗОШ I-III ступенів № 4 імені Івана Самоплавського, учні та педагогічний коллектив Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Радомишльська музична школа», а також учні Державного професійно-технічного навчального закладу «Радомишльський професійний ліцей» за підтримки депутата Житомирської обласної ради пана Миколи Григоровича. Оскільки свого постійного приміщення Радомишльська РБО «Земляцтво польське Радомишльщини» не має, тому просимо Радомишльську міську раду вирішити питання про можливість надання нам в довгострокову пільгову оренду цієї адміністративної будівлі, що знаходиться по вул. М. Житомирська, 71, для організації Польського центра в місті Радомишлі. Водночас, ми не будемо заперечувати проти того, щоб ця будівля разом з нами спільно використовувалася іншими організаціями, з метою облаштування тут відповідних закладів соціально-культурної спрямованості. З повагою, Голова правління Радомишльської районної благодійної організації «Земляцтво польське Радомишльщини» Віктор Мальченко.
 • . Радомишльська РБО «Земляцтво польське Радомишльщини» з 15 лютого 2010 року є єдиною громадською організацією, що представляє на теренах нашого району інтереси польської меншини, чисельність якої, згідно матеріалів останнього Всеукраїнського перепису населення 2001 року, складала 610 осіб. Основною нашою метою є популяризація польської мови та літератури, спільної історії польського та українського народу, зміцнення дружби між поляками, українцями та представниками інших націй, громадський та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Організація робить певний внесок у розвиток культурно-освітнього життя нашого району. За нашої ініціативи налагоджені контакти між містом Радомишлем та польським містом Радомисль Вельки (Мелецький повят, Підкарпатське воєводство), що сприяє підтримці обміну та співпраці польської та української молоді, покращенню взаємних контактів і зв’язків, що зміцнює відносини між двома країнами. Нашим постійним партнером у реалізації культурно-освітнього проекту з популяризації польської мови та культури на теренах м. Радомишля та району стала Школа польської мови та культури «Полонус» Суспільно-культурного об’єднання «Взаєморозуміння Схід-Захід» (м. Вроцлав, Польща), з якою згідно Декларації про партнерство 27 січня 2016 року у місті Вроцлаві була підписана Угода про співпрацю.
 • Останній представник цього роду Роман Романович Вержбицький був відомим місцевим громадсько-політичним діячем та меценатом початку ХХ століття. Він опікувався будівництвом та утримував власним коштом сільські церкви та школи. Так, з дозволу графа Олексія Павловича Ігнатьєва – київського генерал-губернатора, генерала від кавалерії, 30 вересня 1896 року ним було засновано учительську двохкласну церковно-приходську школу, гуртожиток та ремісничий клас в селі Заболоть. В 1910-ті роки, які були роками найбільшого піднесення та розквіту нашого міста напередодні Жовтневого перевороту більшовиків 1917 року, Роман Вержбицький був гласним Радомисльської міської думи та членом Радомисльського комітету Червоного Хреста. А вже в 1918 році під проводом поміщика Романа Вержбицького був створений потужний гайдамацький загін, який проводив активний збройний опір більшовицькій владі на теренах Радомисльського повіту. В наш час на Польському кладовищі в м. Радомишлі можна побачити залишки зламаного та пограбованого склепу знаної колись родини Вержбицьких. Це справа рук невдячних нащадків тих містян, для яких, в свій час, робили добро Вержбицькі. Сьогодні ж, коли нависла реальна загроза назавжди втратити одну з останніх історичних пам’яток нашого міста, Радомишльська РБО «Земляцтво польське Радомишльщини» звертається до депутатів Радомишльської міської ради, оскільки вважає, що саме вони повинні подбати про те, щоб бувша будівля поміщиків Вержбицьких, яка практично повністю збереглася в автентичному стані, була збережена для майбутніх поколінь як об’єкт культурної спадщини, в зв’язку з чим наполягаємо на тому, щоб її негайно виключити з переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Радомишля, що підлягають приватизації.
 • Останній представник цього роду Роман Романович Вержбицький був відомим місцевим громадсько-політичним діячем та меценатом початку ХХ століття. Він опікувався будівництвом та утримував власним коштом сільські церкви та школи. Так, з дозволу графа Олексія Павловича Ігнатьєва – київського генерал-губернатора, генерала від кавалерії, 30 вересня 1896 року ним було засновано учительську двохкласну церковно-приходську школу, гуртожиток та ремісничий клас в селі Заболоть. В 1910-ті роки, які були роками найбільшого піднесення та розквіту нашого міста напередодні Жовтневого перевороту більшовиків 1917 року, Роман Вержбицький був гласним Радомисльської міської думи та членом Радомисльського комітету Червоного Хреста. А вже в 1918 році під проводом поміщика Романа Вержбицького був створений потужний гайдамацький загін, який проводив активний збройний опір більшовицькій владі на теренах Радомисльського повіту. В наш час на Польському кладовищі в м. Радомишлі можна побачити залишки зламаного та пограбованого склепу знаної колись родини Вержбицьких. Це справа рук невдячних нащадків тих містян, для яких, в свій час, робили добро Вержбицькі. Сьогодні ж, коли нависла реальна загроза назавжди втратити одну з останніх історичних пам’яток нашого міста, Радомишльська РБО «Земляцтво польське Радомишльщини» звертається до депутатів Радомишльської міської ради, оскільки вважає, що саме вони повинні подбати про те, щоб бувша будівля поміщиків Вержбицьких, яка практично повністю збереглася в автентичному стані, була збережена для майбутніх поколінь як об’єкт культурної спадщини, в зв’язку з чим наполягаємо на тому, щоб її негайно виключити з переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Радомишля, що підлягають приватизації.
 • В свій час, це була грандіозна споруда другої половини ХIХ століття побудови, в якій польською меншиною нашого міста був вдало облаштований та протягом тривалого часу успішно діяв польський культурний центр, де влаштовувалися різноманітні бали, спектаклі, музичні вечори та літературні читання, а також працювала бібліотека. Існують окремі свідчення того, що з великою ймовірністю саме тут, в 1888 році, давав свій благодійний концерт на користь погорільців м. Радомисля відомий російський композитор, диригент і педагог українського походження Петро Ілліч Чайковський. Ця місцева перлина польської культури була побудована представниками дуже впливового дворянського роду з бувшої заможної польської шляхти Вержбицькими герба Ястржембець, які станом до 1917 року були одними із найбільших місцевих магнатів-землевласників, що володіли багатьма населеними пунктами Радомисльського повіту, серед яких деякі існують і в наш час – це села Лутівка, Мала Рача, Чудин, Березці, Заболоть, Філонівка та інші. Також багато що поєднувало рід Вержбицьких і з самим повітовим центром, адже у їх власності перебувала більшість околичних земель. Тут, вони володіли всіма навколишніми землями, які межували з містом зі сторони с. Лутівка, а до продажу у другій половині ХIХ століття інженеру Казимиру Пекарському, у їх власності перебувала також і колонія Папірня та млин на річці Мика.
 • В свій час, це була грандіозна споруда другої половини ХIХ століття побудови, в якій польською меншиною нашого міста був вдало облаштований та протягом тривалого часу успішно діяв польський культурний центр, де влаштовувалися різноманітні бали, спектаклі, музичні вечори та літературні читання, а також працювала бібліотека. Існують окремі свідчення того, що з великою ймовірністю саме тут, в 1888 році, давав свій благодійний концерт на користь погорільців м. Радомисля відомий російський композитор, диригент і педагог українського походження Петро Ілліч Чайковський. Ця місцева перлина польської культури була побудована представниками дуже впливового дворянського роду з бувшої заможної польської шляхти Вержбицькими герба Ястржембець, які станом до 1917 року були одними із найбільших місцевих магнатів-землевласників, що володіли багатьма населеними пунктами Радомисльського повіту, серед яких деякі існують і в наш час – це села Лутівка, Мала Рача, Чудин, Березці, Заболоть, Філонівка та інші. Також багато що поєднувало рід Вержбицьких і з самим повітовим центром, адже у їх власності перебувала більшість околичних земель. Тут, вони володіли всіма навколишніми землями, які межували з містом зі сторони с. Лутівка, а до продажу у другій половині ХIХ століття інженеру Казимиру Пекарському, у їх власності перебувала також і колонія Папірня та млин на річці Мика.
 • Радомишльському міському голові Соболевському О.В. Вул. М. Житомирська, 12, м. Радомишль, Житомирська область, 12201. Копія: Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Winnicy Ul. Owodowa 51, Winnica 21050 Шановний пане Голово! Відповідно до оприлюдненої на офіційному сайті Радомишльської міської ради Радомишльського району Житомирської області інформації 21 лютого 2017 року відбудеться 16 сесія 7 скликання Радомишльської міської ради, рішенням якої планується затвердити Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Радомишля, що підлягають приватизації, надання в оренду та надати дозволи на проведення експертної грошової оцінки комунального майна для подальшої його реалізації та надання в оренду. В переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Радомишля, що підлягають відчуженню за конкурсом міститься окремо розташована адміністративна будівля площею 444,9 м2 по вул. М. Житомирська, 71, де протягом багатьох років був розміщений Радомишльський районний суд. Намагання деяких зацікавлених осіб організувати цей продаж свідчить про те, що, нажаль, мало хто з депутатів Радомишльської міської ради знає та бажає знати про те, яке надзвичайно важливе значення для нашого міста мала ця будівля в недалекому минулому.
 • Радомишльському міському голові Соболевському О.В. Вул. М. Житомирська, 12, м. Радомишль, Житомирська область, 12201. Копія: Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Winnicy Ul. Owodowa 51, Winnica 21050 Шановний пане Голово! Відповідно до оприлюдненої на офіційному сайті Радомишльської міської ради Радомишльського району Житомирської області інформації 21 лютого 2017 року відбудеться 16 сесія 7 скликання Радомишльської міської ради, рішенням якої планується затвердити Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Радомишля, що підлягають приватизації, надання в оренду та надати дозволи на проведення експертної грошової оцінки комунального майна для подальшої його реалізації та надання в оренду. В переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Радомишля, що підлягають відчуженню за конкурсом міститься окремо розташована адміністративна будівля площею 444,9 м2 по вул. М. Житомирська, 71, де протягом багатьох років був розміщений Радомишльський районний суд. Намагання деяких зацікавлених осіб організувати цей продаж свідчить про те, що, нажаль, мало хто з депутатів Радомишльської міської ради знає та бажає знати про те, яке надзвичайно важливе значення для нашого міста мала ця будівля в недалекому минулому.
 • Шановні депутати! Якщо ви думаючі депутати, а ви такі, то Як можна включати в приватизацію (продаж) колишнього будинку райсуду, коли у місті немає приміщення для урочистої реєстрації шлюбів ? Як можна включати в приватизацію (продаж) колишній будинок райсуду коли це питання згідно частини 4 статті 29 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» попередньо не розглянув виконком міської ради ? У нас що, унікальна міська рада і виконавчої (виконкому) влади немає? Як можна продавати будинок суду, коли не буде де посадити службовців об’єднаної міської громади у жовтні 2017 року (а їх буде приблизно 49, а нині 16 службовців і ті сидять на голові один в одного? ) Як можна продавати будинок суду, коли не затверджується умисно перелік об’єктів, що не підлягають приватизації; що передбачено проектом Положення (пункт 2 Розділу 2 ) який Вам пропонують на затвердження ? Як можна продавати будинок суду, коли нині він в оренді і приносить міськраді значний прибуток і його швиденько хоче купити орендар (Овочева компанія) за безцінь, бо сама хоче зробити його занижену у чотири рази експертну оцінку, як уже робила при міському голові Ткачуку ? До речі. (Не)Пане міський голово.А чи переукладено договір оренди по новій експертній оцінці зробленій ще за колишнього мера? Покажіть на сесії . Чому продається 4,5 га землі очисних споруд молокозаводу? Це злочин проти громади. Антикорупційний комітет по відкликанню міського голови з посади.
 • До речі свердловини МКП "Водоканал", які на даний час перебувають у аренді ПАТ ПБК "Радомишль" теж не включено до переліку обєктів, що передбачено проектом Положення. Але процедура продовження договору оренди на свердловини для Півзаводу вже розпочата ( за який Пивзавод сплачує лише 13 000 грн. на місяць) . Мількому голові та його поплічнику Демчуку було б значно логічніше продавати воду Пивзаводу, а не збільшувати тарифи для населення. Але, як ми вже побачили, покращення життя громади зовсім не входить у плани нинішнього керівництва, а на меті лише одне - лобіювання власних інтересів та збільшення власного прибутку.
 • Бабло, бабло і ще раз бабло. Основна мета нового керівництва міста. І як втілюється програма?. Бомбєзно!!!! Депутати всі ,,свої,,. По команді фас піднімуть лапки. А ті, що не лягають то ми їх на сміх пустимо. Свої депутати, свої садочки, своїм земля за 17 гривнь. Всьо тєбє да тєбє... Ви не загрались нешановне депутатське панство з прєводітєлєм??? А ось і нова афера, про яку мабуть глухий не знає. Приміщення бувшого райсуду. Дійство розпочинається з далекого 2007року, коли вищезазначена будівля стала належати міській громаді відповідно до Розпорядження №750-р КМУ . Реєстрація права власності в 2013 році. В 2014 році січні місяці міська рада заключає договір з ТОВ СТІОЛ ПЛЮС на оренду приміщення. І тут вже стає цікаво. А хто прийняв у власність надвірні споруди та гаражі на території бувшого райсуду, до комунальної власності вони не належать. Мабуть багато хто володіє цією інформацією. Читаємо рішення 48 сесії 6 скликання від 20.06.2014 року про оціночну вартість будівлі в 58 651,16 грн ( це оціночна вартість для своїх) та 438 266,00 грн. для чужих. Ну як, подобається розбіжність в оцінці майже в 10 разів??? Орендна плата складає на меншу оцінку -733,14 грн, а на білшу оцінку майже в 10 разів більша сума. Щорічно міська рада недоотримує всього навсього майже 60 тис. грн.Договір не переукладено. Якось корупцією попахує. Окрім цього не закрита кримінальна справа з потерпілими, на попередників. Мабуть ще хоче бути співучасником і голова, і юрист. Поживемо, побачимо, а завтра на сесії ще й почуємо.
 • От і почалось!) Пан Шатилович зацікавився музеєм. Може підкинуть грошей на придбання експонатів, ремонт фасаду, заміну покрівлі та підлоги, нові експозиційні шафи. Ми не проти! А взагалі-то, не там шукаєте хлопці, не будьте смішними у своїй мишачій возні. Тут люди працюють практично на ентузіазмі і якби у музей були такі фінансові вливання, які міськрада робить у дитсадок №7, то ми б його зробили радомишльським Лувром.
 • Скільки у Вас оптимізму Сергію!!! Щас, буде і підлога, і шафи, і бабє цвєти. Тут інше. Я думаю буде розважальне місце для дорослих. А чому б і ні? Центр міста, поруч міська рада, всі соціальні служби, генделики, поліція. А тут бац, і одарєніє:,,хочу в грєческій зал,, і на екскурсію. Ну і Вас Сергію за Вашу політичну свідомість та громадянську позицію відправлять на пенсію, а бувший депутат стане екскурсоводом.Тьху, тьху - Начальником відділу культури І тоді у нас виїздні виставки на перебій. ЗАЖИВЕМО!!!!! Цікаво, а чому не зазначили кому саме в магазині віддати відповідь, доведи потім, що ти її віддав. P.S. - а штатний розпис хоч три раза на день змінюй відповідно до КЗпП України, як буде вважати за потрібне роботодавець.
 • Результат сесії: МІСТО ВИГРАЛО!!!