radomyshl.com Радомышль
 
22 лютого 2017
-

У РАДОМИШЛІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ 2002-2003 РР.Н.

У РАДОМИШЛІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ 2002-2003 РР.Н.

 

15 лютого в Радомишлі пройшли змагання з футзалу серед юнаків 2002-2003 рр. н. на першість Житомирської обласної організації «Колос» АПК України. У змаганнях прийняли участь 9 команд з 7 районів області: «Жерм» та «Темп» c. Селянщина Черняхівського району, «Вікторія» Вишевицької ОТГ та ДЮСШ Радомишльського району, ФК «Миропіль» Романівського району, гімназія Хорошівської ОТГ, Курненське відділення Стрибізької ДЮСШ, Житомирська та Ушомирська ДЮСШ Житомирської обласної організації «Колос» АПК України.

Команди були розбиті на три групи по три команди. Ігри в групах проходили по круговій системі, після чого переможці груп розіграли між собою перше місце.

Група 1

Радомишльська ДЮСШ

«Темп»

Гімназія Хорошівської ОТГ

Група 2

ФК «Миропіль»

ДЮСШ «Колос» Житомирського району

«Жерм»

Група 3

Курненське відділення Стрибизької ДЮСШ

Вікторія»

Ушомирська ДЮСШ «Колос»

Усі матчі проходили в запеклій боротьбі, ніхто не хотів поступатися, про що свідчать результати матчів – жодна гра не закінчилась нічиєю. У підсумку команди Хорошівської гімназії, «Жерм» та «Вікторія» по черзі долаючи своїх опонентів вийшли до фіналу. У фінальних поєдинках першими на майданчик вийшли команди «Вікторія» та команда Хорошівської гімназії. Гра проходила в безкомпромісній боротьбі та все ж команда «Вікторія» на останній хвилині зуміли забити два м’ячі та вийти до фіналу. Друга гра між командами «Жерм» та «Вікторія» закінчилась з рахунком 4:1 на користь команди «Жерм». Третій матч між командами Хорошівської гімназії та «Жерм» закінчився перемогою юних футзалістів Черняхівського району з рахунком 1:0.

Отже, перемогу в турнірі здобула команда «Жерм» Черняхівського району (тренер Ткачук Микола, спортивний директор Опанасюк Вітольд), друге місце зайняла команда «Вікторія» Вишевицької ОТГ (тренер Дорощук Всеволод, голова Вишевицької ОТГ Гаврутенко Сергій), третє місце посіла гімназія Хорошівської ОТГ (тренер Черниш Олег, голова Хорошівської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України Панченко Володимир).

Підвели підсумки змагань голова Житомирської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Сташенко Олександр та президент Асоціації футзалу Житомирської області Таран Віктор, які вручили призерам кубок та дипломи, а команда переможець отримала з рук Віктора Тарана футзальний м’яч Select.

Житомирська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України висловлює подяку господарям турніру, начальнику відділу сім’ї молоді та спорту Радомишльської РДА Гончаренку Олегу, голові федерації футболу Радомишльського району Борецькому Сергію, арбітру асоціації футзалу України Макаренку Олександру за розуміння, підтримку та допомогу в проведенні турніру.

Джерело: Футзал Житомир


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.