radomyshl.com
 

:

:

:

27 2017
-

, . +

 «»:   ,     . +

( )

– . ’, , , . ! 600 , 200 . . . , , .

( ). ’ , , , , . , - , , .

 «»:   ,     . +

- , , , 6.08-6.21 . , , , .

 «»:   ,     . +

. ’ 2016 . . «». , «» . , .

(- ) .

2016 « . » . . .

 «»:   ,     . +  «»:   ,     . +

«»

. . ̳ 200 200 . «» , , , . , .

 «»:   ,     . +  «»:   ,     . +

, .

. . 19 . .

 «»:   ,     . +  «»:   ,     . +  «»:   ,     . +  «»:   ,     . +

2015 . , ’ .

2016 «». , .

:


!
, .
.
 • Коли ця стаття з"явилась на малочитабельному рафінованому під вибори сайті міської ради, то можна було тільки, так би мовити, взяти до уваги. Але коли цей пафос переноситься на рад.ком- то це вже формування громадської думки. Знаю із засідань виконкому, спілкуюсь із бувшими і теперішніми працівниками "Водоканалу", і бачу, що не все так гладко там. Ось деякі їх цитати: -Чому Руслан Миколайович не розповість шановній громаді у якому жахливому стані знаходиться свердловина №2? Згідно акту обстеження від 12.02.2016 року свердловина працює на глибині 46 м. замість потрібних 110 м. Згідно до цього акту лопнула обсадна труба у свердловині . Цілий рік пан Демчук та міська рада, як кажуть не "чешуться". Чому на мікрорайоні Рудня , вже більше як півроку, не працює каналізаційно-насосна станція? Це загрожує місту екологічною катастрофою (потрапляння нечистот до річки та на людські городи) . Чому Демчук перевів частину працівників (простих роботяг) на 0,5 ставки, при цьому сам директор МКП за останній квартал 2016 року отримав 24 000 грн на підприємстві. І останнє питання, саме головне, чому пан Демчук був призначений директором МКП "Водоканал" у 2016 р. ( до речі перейшов він туди з Пивзаводу) ? Тому що у 2017 р. у червні місяці, закінчується аренда комунальних свердловин з Пивзаводом. Але пан Демчук та міський голова зацікавленні у продовженні договору аренди свердловин, а не у продажі води Пивзаводу (як для всіх споживачів) . Продаж води дав би змогу не піднімати тариф на воду для ПРОСТИХ людей.(кінець цитати).
 • У статті нав"язується помилкова думка, що завдяки пивзаводу функціонує водогінна система міста. Стверджую, навпаки, ось уже більше 10-ти років пивзавод, у великій мірі, живе за рахунок міста! Для них це просто бізнес, а для Радомишля важливе питання життєдіяльності. І якраз питання продовження чи непродовження оренди свердловин стане ключовим і покаже чиї інтереси захищають міські депутати і мер, який у першу чергу несе відповідальність за все, що діється у МКП "Водоканал".
 • Данний проект рішення ще раз доводить зацікавленість міського голови та Демчука . Будем сподіватись,що депутати примуть рішення на користь своїх виборців...
 • Як можна доручити директору МКП «Водоканал» Демчуку Р.М. розробити зразок договору про внесення змін в основний договір оренди комунального майна від 14.06.2004 року, коли той має пряму зацікавленість покращення договірних зобов'язань для пивзаводу, а не для громади, так як певний час працював юристом підприємства. А щодо змін до основного договору - якщо вони будуть такі ж, як і розроблений Демчуком новий Статут МКП ,,Водоканалу,, де основна робота підприємства задвигалась на задній план, а основне було і влаштування розваг, і валютні операції, і розведення риб та інші цікаві моментит о не довго чекати, що громада не буде надавати в оренду свердловини, а буде купувати воду для потреб міста в пивзавода. Весело??? Ні!!! Останнім часом на сесіях міської ради проштовхуються всі договори по оренді з наступним викупом. Приклад? - прошу: сквер біля дитячої площадки Рошен - викуплений; оренда земельної ділянки - викуплена Кижлаєм по 17 грн метр; будівля бувшого районного суду - питання зняте з розгляду, але не за горами - економічна оцінка 50 тис. грн. без гаражів буде проданий, земельна ділянка маслозаводу йде під викуп, земельна ділянка поряд з маслозаводом там де очисні споруди- питання зняте з розгляду - але не надовго, теж буде продано за копійки. Питання коли вже наїдяться????? А місто спить...
 • МКП ,,Водоканал,, в Радомишлі є монополістом по видобутку води. Чому саме стоїть питання оренди свердловин, а не продажу води??? Свердловини - споруди, вода - надра. І перше і друге належить громаді і є її власністю. А не власністю поодиноких можновладців місцевого розливу. А тепер переходимо до простої математики на рівні 4 класу. Один насос за 1 год викачує 10 куб.м води, маємо 24 год - доба, маємо 365 днів - 1 рік, ціна 1 куб .м води 13,41 грн - 10*24*365*13,41=1 174 716 грн. * 2 скважини і маємо 2 349 432 грн. Всього навсього два з копійками лімонів за продаж води міг мати Водоканал. А тепер маємо 190 тис. прибутку від оренди пивзаводом скважин. І де логіка??? Що краще??? Таке відчуття, що міська рада стоїть на захисті економічної доцільності пивзаводу, а не на стороні громади. Ось звідси і виходить, що за безлаберністю витрати понесуть громадяни- споживачі питної води за збідьшення тарифів. А може бути навпаки і підприємство і громада будуть мати кошти для розвитку міста. І не потрібно залякувати народ, що не продовживши договір оренди скважин місто може залишитись без цих скважин. Не просто брехня, а суцільна брехня!!! Можливо хтось надасть інше обгрунтування висвітленного питання. А депутатам міської ради раджу ознайомитись з договором оренди свердловин до сесії і стати на захист підприємства Водоканал та громади міста Радомишля. Ми можемо достойно існувати, а не дякувати за кусок хліба.
 • 7. По мікрорайону Рудні. В лютому 2016 році виділено кошти на придбання системи керування насосами 100 тис грн. 15 днів на доставку та 5 днів монтаж, 5 днів пусконаладка. (все, люди з Рудні користуються цілодобово питною водою). Це 100000 тис. Що робить демчук, за 100тис замість шафи керування купується ще один насос (для чого?). проводиться за 200 тис з міського бюджету та за 200 тис з МКП Водоканал ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ (сильно написано) даного приміщення. ЗА 400 тис. Що там треба електрифікувати за 400 тис.? плюс, виготовлюється проект, купується труби, що на фото, баки (для чого)? Витрачено майже 700 тис. Питання, демчук де цілодобова вода на рудні? На що дивиться міська рада? І продовжує щось купувати на Рудню. ти уявляєш яка там буде собівартість води, і коли воно це все окупиться? ( а проект ми ще почитаємо). 8. Демчук, якщо покращився фінансовий стан підприємства та збільшилась реалізація води ,то для чого ти піднімаєш тарифи на воду та водовідведення. (починай думать що пишеш). 9. ЗАПАМЯТАЙ, не МКП Водоканал залежить від пивзавода, а пивзавод від МКП. PS. Ми заплатили людині 10 грошей за відро води щоб вона принесла нам додому, натомість людина принесла пів відра брудної води через місяц. Питаємо чому така якість та стільки мало води? чи поверни нам гроші. Відповідь: гроші пішли всі на мене, я купив собі нову одежу, класне авто, відремонтував свій будинок, відпочив. Я витратив на себе 8 грошей. А на двоє грошей приніс Вам ось такої води з калюжі бо за чистою водою потрібно пройти пару кілометрів. Чи Ви наступного разу дасте цій людині гроші, щоб вона створила ДЛЯ СЕБЕ комфортні умови проживання,? а для нас … і брудну воду поп’єте. Електорат все схаває.
 • Споробуємо відкрити очі демчуку він досі не зрозуміє де працює і на кого. 1. Якість води. станом на 1. 01. 2017. Вміст заліза в воді та жорсткість нітрати, нітрити перевищують майже в 4 рази. І стан води яку ми п’ємо погіршується. Є протоколи лабораторних досліджень які вивішені в приймальні МКП Водоканалу. Читай що вивішуєш. Позорнік. 2. Сехми на МКП Є і були може просто ти їх не вмієш читати. (найми людину яка їх прочитає) 3. Часте відключення водопостачання в місті для ліквідації поривів це свідчить про те що МКП не встановив жодної засувки. Не вводь нас в оману. 4. Чи відомо демчуку що тиск в системі водопроводу повинен бути 7 або 7,5 атмосфер. (щоб люди на вул. Горького на 5 поверсі могли користуватися водою, вкючати газові колонки, котли). А решту, вільних тисків потрібно регулювати засувками, (які начебто встановив демчук) щоб зменшити тиск на окремих ділянках водопроводу (та зменшити аварійну ситуацію). 5. Скільки заплачено За швидкість, якість та допомогу КП Житомирводоканалу? .(Потрібно було відкрити тепломережу в двох місцях і побачить де порив.ВСЕ) 6. КНС. Чому підготовка до монтажу дороговартісного обладнання проходить вже цілий рік (ЦІЛИЙ РІК). Воно просто лежить на КНС та гниє хоча могло б працювати. Чому виключено із фінансування за державні кошти ремонт із заміною обладнання КНС Рудня? (ДИВНО ЯКОСЬ).
 • Цікава річ, коли читаєш такі оди-звіти то напрошуються висновки ,що такі суперові керівники ,як мер та горе-демчук все класно роблять, а ось радомишлянам весь час ввижається , що вода тече не завжди і руда як глина.А ще бідолашний демчук так гарно працює,а зарплата 8 тисяч гривеь то ж копійки.Тож не капризуйте люди і скиньтеся всім миром на тарифи ,а демчук собі зарплату гарну у мера випросить. а виконкоміці підлабузні затвердять. А ще зверніть увагу на цитату під самолюбованим портретом демчука І задумайтесь дорогі Радомишляни ,саме так і станеться коли ці горе- чиновники знищать водоканал.
 • Потрібно опублікувати умови договору, а раптом там класні умови 2 міл. Грн. в рік Водоканалу, і вода на першу вимогу місту. І закрили б проблему. Чому мерія та демчукелектрифіКУЙ мовчить?
 • "Покращення життя вже сьогодні"
 • Пора вже у в'язницю,скоро водоканал доб'є