radomyshl.com
 

:

:

:

01 2017
-

쒺-

 ’-

24 , 2016 , .. .

’, , ..

’ .

 ’-

,     4 2015 .


!
, .
.
  • а прем'єр-міністр знає про аферу під назвою "конкурс на заміщення вакантної посади Директор районного будинку культури" та інші афери? чи може це є подяка за успішно проведені афери? Цікаво, хто подає прем'єр-міністру списки для таких подяк, невже губернатор?
  • Адміністрація не вирішила ні одного питання за зверненнями сільської ради та громади села,наприклад було звернення щодо повернення у власність громади сільського ставка,що знаходиться в межах населеного пункту.Ставок,згідно публічної кадастрової карти,в оренді ТОВ \ЗЕМСТАНДАРТ\,але гроші за оренду до казначейства не надходять,що схоже на звичайну корупцію.Адміністрація приховує договір оренди,а земельний відділ ігнорує звернення про надання публічної інформації,прокуратура бездіє ,слідчий Шатило закриває провадження.Яскравий приклад кругової поруки.Натомість намагаються закрити початкову школу,залишають село без медпрацівника,відлючають освітлення території клубу,школи,сільради.Транспортного сполучення з Радомишлем немає.Це дуже нагадує геноцид села,яке покинуте на вимирання.Колишній сільський голова Козленко Н.М теж отримала грамоту ВР,,бо була в\СИСТЕМІ\
  • Свобода Радомишльська три години тому Дії Нажаль сьогодні за це питання не проголосували . Навіть голови :адміністрації , районної ради, заступник голови районної ради .. Це навіть наштовхує на думку про те що , те що робиться в районі , влаштовує нашу місцеву владу ... Sergio Badalamenti 18 год 03.03.2017 сталося кричуще беззаконня. Депутат Радомишльської районної ради від ВО"СВОБОДА" Л.П Комар виявив вантажівку з лісом без маркування.Водій на вимогу депутата не надав документів. Після телефонного повідомлення у поліцію, Л.Комар на своєму авто став наздоганяти лісовоз. По дорозі на Радомишль побачив поліційну машину і здивувався, що так оперативно спрацювали. Але... то виявились, випадково чи й ні, не радомишльські, а житомирські поліцейські, які лісовоз пропустили, а після звернення про допомогу, депутата безпідставно звинуватили у нетверезому стані і відібрали водійські права і техпаспорт!!! Л,П Комар пройшов обстеження у лікарні, звернувся до поліції, СБУ, Генпрокуратури, відділу внутрішньої безпеки поліції на перешкоджання працівниками поліції здійснення депутатських повноважень. Є підозри на можливе "кришування" поліцією незаконних оборудок з вирубкою і вивозом лісу. Завтра це питання буде поставлене фракцією ВО"СВОБОДА" на сесії Радомишльської районної ради.
  • Заява фракції В.О.Свобода в Радомишльській районній раді. Масова незаконна вирубка лісу у районі,( Радомишльський лісгосп, до якої не має жодного відношення), та безперешкодний вивіз викраденого лісу, на думку депутата районної ради Комара Леоніда Павловича, кришується Житомирською обласною поліцією. Правопорушників у законі сьогоднішнім 10.03. 2017р голосуванням підтримало керівництво Радомишльського району на чолі з головою районної державної адміністрації Тетерським В.Р., головою райради Потієнком О.Л., його заступником Міхненком В.В., які не підтримали рішення: "Про звернення до прокурора Житомирської області та начальника Головного управління Національної поліції у Житомирській області, щодо проведення службової перевірки з приводу законності дій працівників поліції по вилученню посвідчення водія у депутата районної ради від ВО"Свобода" Комара Леоніда Павловича, та надання правової оцінки перешкоджання діяльності депутата районної ради".
  • Продовження "епопеї" про "крадені" дрова, та "вилучене у депутата районної ради водійське посвідчення ..