radomyshl.com
 

:

:

:

06 2017
-

. "" -. + ²

 .  ""   - . + . ².

dz "" radomyshl.com . , .

- 2016 . , , . . ,   - . 

- - .

dz , , .

.

 

 .  ""   - . + . ². .  ""   - . + . ². .  ""   - . + . ². .  ""   - . + . ².

, 2016 ,   “” .     "".


!
, .
.
 • А ось фото з "незавершених розкопок" водоканалу на вул.Бондаренка. Покопали, а засипати яму не зуміли...це мабуть такий підхід, щоб усі бачили де по Радомишлю водоканал "попрацював"((( А не так давно тут ще можна було по асфальту ходити, а нині ж - вбрід по багнюці.
 • Це "новий підхід" в роботі водоканалу .. З "юридичним уклоном" .. Немає коли владі з людьми спілкуватися, у них зараз інші пріорітети ...(
 • Жах ..
 • Я думаю можна доручити депутату по цьому округу Банькову викласти вулицю газетами від мера "Радомишль-наш дім". Там так гарненько написано і про Купальну, і про Бондаренка, і про Франка, де люди так само бовтаються у багнюці після благоустрою. Ще раз стверджую: місту дорого обходиться ця влада і дешевше було би, щоб вони нічого не робили! Підтвердження цьому- пам"ятник Шевченку, який простояв з 60-х років(і ще б 100років простояв), поки не впав в око навіженному воєнруку. Обіцяють "деятєлі" поставити новий, бронзовий. Чи взяти єврейське кладовище: казав на виконкомі позрізайте кущі, а великі дерева не чіпайте! Де там! Одні пні залишились(. Список можна продовжувати, але душа болить і руки чешуться в""бать комусь. Хлопці зарвались, дограються!...Догрались.
 • Пора нашому головному радикалу (Банькову) гострити вила. Будемо виносити правлячий клас. Вже ці господарники загосподарювались. Тяжко уявити, що буде далі.... Скоро і я підкину свіженького ;)
 • Заробітна плата достатньо висока як у директора підприємства так і гауляйтера міста. А на додачу ще й премія, а в деяких особєй 100 % доплата за особливу роботу ( роботу язиком???). Комунальне підприємство підпорядковане міській раді і що??? Повилазило, що робиться в місті??? Ні, не повилазило. Просто на кону більші ставки і інша гра. Гра з пивзаводом, на кону створення територіальної громади - де вже розподілені всі ролі.Не гидко нешанована більшість депутатів міської ради за місто та за своє голосування??? Скільки мотузці не витись, а кінець буде. Так і у вас мої можновладці. Ви ж не Насірови і маєте один паспорт. Та й життя у нас одне. На наступну сесію вдіньте сонячні окуляри, щоб громадянам в очі не дивитись. Одним словом - шантрапа...
 • Мера по підруки і прогулятись по цій диво дорозі ,то ж зразу голова до низу опуститься та можливо хоч людей побачить та господарювання своє і свох халуїв. А то тільки язиком повсюди трічить що він господар.
 • 03.03.2017 сталося кричуще беззаконня. Депутат Радомишльської районної ради від ВО"СВОБОДА" Л.П Комар виявив вантажівку з лісом без маркування.Водій на вимогу депутата не надав документів. Після телефонного повідомлення у поліцію, Л.Комар на своєму авто став наздоганяти лісовоз. По дорозі на Радомишль побачив поліційну машину і здивувався, що так оперативно спрацювали. Але... то виявились, випадково а може й ні, не радомишльські, а житомирські поліцейські, які лісовоз пропустили, а після звернення про допомогу, депутата безпідставно звинуватили у нетверезому стані і відібрали водійські права і техпаспорт!!! Л,П Комар пройшов обстеження у лікарні, звернувся до поліції, СБУ, Генпрокуратури, відділу внутрішньої безпеки поліції на перешкоджання працівниками поліції здійснення депутатських повноважень та обов"язків. Є підозри на можливе "кришування" поліцією незаконних оборудок з вирубкою і вивозом лісу. Завтра це питання буде поставлене фракцією ВО"СВОБОДА" на сесії Радомишльської районної ради.
 • Окрім цього вважаю, що фізичні особи в формі поліції просто викрали документи, не склавши а ні протоколу, а ні надавши тимчасового посвідчення власнику авто. А що далі? Хто наступний? Корупція, свавілля, лихі 90?????
 • Заява фракції В.О.Свобода в Радомишльській районній раді. В зв’язку з масовою незаконною вирубкою лісу в районі, Радомишльський лісгосп, до якої не має жодного відношення, а безперешкодний вивіз викраденого лісу на думку депутата районної ради Комара Леоніда Павловича, кришується Житомирською обласною поліцією. Правопорушників у законі сьогоднішнім 10.03. 2017р голосуванням підтримало керівництво радомишльського району на чолі з головою районної державної адміністрації Тетерським В.Р., головою райради Потієнком О.Л., його заступником Міхненком В.В., які не підтримали рішення: Про звернення до прокурора Житомирської області та начальника Головного управління Національної поліції у Житомирській області, що до проведення службової перевірки з приводу законності дій працівників поліції по вилученню посвідчення водія у депутата районної ради від В.О.Свобода Комара Леоніда Павловича, та надання правової оцінки перешкоджання діяльності депутата районної ради.
 • От скажіть, люди добрі, що в цьому зверненні від райради до правоохоронних органів поганого?! Що поганого у тому, щоб компетентні люди професійно розібрались у ситуації?! Так ні, треба ж радомишльській районній керівній тріаді, показово!!!, мабуть, щоб побачив їх пастух чи пастухи, утриматись у даному питанні, ще й у стилі Чечетова махати руками( Потієнко) іншим депутатам не голосувати "за"! І всякі відмовки п.Тетерського, що мовляв, "Свобода" колись не голосувала за реорганізацію шкіл району і тому зараз ми вам "віддячили", це для недалеких людей. Ми розуміємо звідки вітер дує. Ми не йдемо на договорняки і сходняки по пірамідам! Районна влада показала сьогодні своє істинне єство, яке не прикриють ніякі солодаві публічні звіти. І от час вам, люди, задуматись чиї інтереси захищають і захищатимуть в майбутній ОТГ ці "слуги одного сеньйора". Якщо вони не виказали підтримку публічній людині, депутату і громадському активісту, то катма говорити про простих людей. P.S Уявіть ситуацію чи здатен ваш теперішній депутат на такий вчинок, який зробив Л.П Комар, і вам легко буде зробити вибір на майбутніх виборах.
 • А далі буде ще цікавіше. Влада стала на захист крадіїв лісу. Не стала на захист депутата районої ради, який намагався протистояти свавіллю. Ну а депутати районної ради на чолі з головою поставили жирну крапку в цьому спектаклі. І не треба тепер кругом кричати, що ліс розкрадають. Злодії його беруть, а ви їх покриваєте. Так ось за що у нас нагороджують почесними грамотами від Гройсмана!!!!! ГАНЬБА!!! МЄЄЄЄЄНТОВСК?Й ГОРОД МОЖЕТ СПАТЬ СПОКОЙНО...Кришування йде по повній...
 • Це називається найшла коса на камінь. А з якого власне переляку водій має пред'являти депутату якісь документи? Депутат взагалі хто такий - пуп землі чи може техаський рейнджер, що дозволяє собі когось переслідувати на трасі? Ну от заїжджі поліцаї взяли і приспустили з небес на землю. Тепер, в пошуках справедливості, хай трохи потовчеться лобом об бюрократичну систему, яскравим представником якої сам же і являється.
 • Не якийсь водій, а водій вантажівки на якій вивозилась не маркована деревина. Почитайте про повноваження депутатів, отримаєте чітку відповідь на своє запитання. Якщо Ви будете везти картоплю то Вас ніхто не буде зупиняти. Але ліс, то інша справа. Всі навкруги кричать, що ліс вирубають і вивозять. А хто? Так хотіли розібратись? На тій ділянці вже майже пустеля, Вас такий варіант влаштовує?
 • А якщо заїзджі поліцаї і попускають то мають попускати відповідно до закону: виписати тимчасове посвідчення, скласти протокол. А завдяки цим порушенням зі сторони поліції громадянин їздив на авто без посвідчень. Ви вважаєте це правильно?
 • З приводу повноважень. Закон "Про статус депутатів місцевих рад" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/93-15 Ні слова про те, що до повноважень депутата входить одноосібне патрулювання лісових ділянок, зупинка транспортних засобів та перевірка будь яких документів. Так що з беззаконня ця історія почалась, беззаконням і закінчилась.
 • З початку ремонту водопровідної системи на вулиці Купальній пройшло 5 місяців, 5 місяців, 5 місяців. 5 місяців назад дерчук просив вибачення за тимчасові незручності (може він там тимчасова незручність для мешканців міста). Коли попросить вибачення мерія? А вода тим часом продовжує тікти і їй все одно що ми її п’ємо, з неї готуємо їжу, в ній купаємося, використовуємо в побуті. По вулиці Петрівська ремонт водопровідної системи проводиться 2 місяця, 2 місяця (неймовірна швидкість 152 уровень). Просто в чемчука немає часу, потрібно створювати комфортні умови проживання для себе, купувати непотрібне обладнання, розробляти договір по оренді свердловин, електрифікувати рудню, стацію 2 підйому, КНС (Наче до нього вода подавалися відрами у систему водопостачання), та йому та мерії на всіх начхати (бовтайтесь у багнюці, ламайте авто транспорт, ноги та руки) а би нам було комфортно жити.(електорат хаває).
 • А ось вам мешканці міста і підняття тарифів на воду водовідведення (головне щоб мерії та МКП було комфортно). Майже на 50 відсотків. Мерія перевірила чи кошти, отримані за постачання води та водовідведення розподілялися згідно тарифних складових, яка кількість приладів обліку в точках розподілу послуг , чи порушується законодавство в частині проведення планово-попереджувальних ремонтів та ліквідації аварій на об’єктах водопостачання та водовідведення. (а це все наші гроші). (Платіть шановні за неякісні послуги). М? БАГАТІ М? ЗАПЛАТ?МО.
 • Витяг з закону: Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування У виборчому окрузі депутат місцевої ради має право: офіційно представляти виборців свого виборчого округу та інтереси територіальної громади в місцевих органах виконавчої влади, відповідних органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності з питань, що належать до відання органів місцевого самоврядування відповідного рівня;
 • Ключові слова тут - "в межах своїх повноважень". А повноваження депутата місцевого рівня - голосувати на сесіях, подавати запити та приймати скарги від громадян. А не виставляти себе полісменом, даішником і лісником в одній особі.
 • По-моєму, до повноважень депутата відноситьсяя виявлення порушень та усунення їх. А всі органи влади, підприємства, організації, незалежно від форм власності зобов'язані сприяти усуненню цих порушень. І поліція - одн а з перших, хто повинен реагувати на виялені порушення. Сергію, ви надто вузько дивитесь на депутата. І як ви прокоментуєте поведінку поліції? Це нормально, коли чесь і гідність принижують наклепницькими закидами? Методи кисельовщини можна з вас чорта зробити. Але ж істина інакша, чи не так?
 • Уважаемый Александр "грущенко", скажите пожалуйста, почему вот эти ваши предложения та обращения не можно писать уважительно та обдумано без обид и кличек? Наверное вас ваша мама не научила простым воспитательным манерам, что к людям нужно относиться уважительно, и по имени.? Во первых то что вы ездите по плохой дороге из-за которой ломается ваш автомобиль то вы обратились не по адресу. Это нужно обращаться к господину Гангальскому. Хочу обратится к матери много уважаемого господина "грущенко" обратите пожалуйста свое внимание на своего маленького мальчика которого не похвалили, на его поведение к манере общения. Примите пожалуйста меры....
 • Уважаемый SERGIO BADALAMENTI , ой простите меня за такое не уважение к вашему имени....исправляю....Уважаемый Сергей Францович Галицкий, Вы стали таким правильным, а главное честным человеком, с каких пор вы так изменились?. А давайте как немножко вспомним о тех годах когда Вас чуть не упекли за решетку, за развращение малолетней девочки в одной из сельских школ. где Вы на то время преподавали уроки истории.....?А благодаря вашей семьи вы отделались легким испугом. Потом уже можно писать книгу о истории о вас, как у вашей жизни появился алкоголь, и очень много алкоголя бывали такие моменты что вы и до дома не дотягивали(((((бедняжка))))), а отдыхали прям под заборами(( ай яй яй яй)))) как не красиво, ( вы же уважаемый человек).....за что и потеряли работу в школе, а потом и в музее. Конечно надо не забыть почему вы стали столь честным человеком....случилось чудо.....вам вшили что-то и вы правильным стали ...резко)))))Не забывайте то кем вы были и кем вы стали, не судите всех по себе и своих ошибках.......Это совет......? хочу обратится ко всем....прежде чем оскорблять и обвинять в чем то другого человека, подумайте пожалуйста каким и кто были вы.....ЭТО ПРОЗЬБА.....
 • А чому ви з мером хочете прогулятися? Він вам подобається ? ....так гарний дядько. А може краще з директором райавтодор Якименко В,С,, чи з директором " Благоустрія" ....на мою думку вони повинні ремонтувати дороги, а не МКП" Водоканал" ( але хто зна можливо на підприємстві є десь прихований каток та різні матеріали для ремонту доріг? МКП "Водоканал" по ремонту доріг).....
 • ладно уговорив. вельмишановний поважний всіма любимий Пан РуссланМиколайович Демчук дякуємо Вам що Ви створили нам комфорні умови проживання ми тепер научились лазить по заборах. згадали як доробляти за Вас роботу. ми готові платити за неякісну воду 50 ні 100 грн. витрачайте наші гроші тільки на себе. незвертайте на нас уваги. ми ж прості мешканці вул Купальна. Ви даже можете розрити 2 ні три колована на вулиці і незасипати їх протягом року. нам це буде дуже зручно.
 • Ой, а хто це обізвалась? Ти свій профіль бачила? Пустий, як у педофіла. Може б сама своє їб.. лічіко показала, не? Гівном тут ляпатись прижавши хвоста всі вміють. А відповісти за свої слова - тільки чесні. Чи ти саме не ригало в бурній молодості?
 • Это вам ваша бабушка которая живет на Купальной розсказала? ???забыли совсем о своей легенде, не смешите людей!!!не важно кем ты был, важно кем ты стал.
 • А вам не кажется, что писать о какой-то проСьбе и самой же ее не выполнять - немного абсурдно? Обсуждения личной жизни другого человека, распространение сплетен и придумывание фэнтезийных историй, которые рождает ваш воспаленный мозг - это низко даже для вас. А вообще, я так посмотрю, фейки обычно те еще моралфаги) Следите в первую очередь за своей жизнью и своим прошлым, и да будет вам счастье)
 • О-о, бачу зацепило, значить закінчились аргументи, нема чим крити, почалась чєрнуха! Ближче до виборів з"являться ще й згвалтовані хлопчики! Вшити можна все що завгодно, тільки розуму цим замовникам не вшиєш! Дякую вам, убогі, за піар!)
 • Ви думаєте не важливо кім хто був, хто кому причинив лихо, та продовжує причиняти, незабувайте про господню кару, та про своїх діточок, ви робите капості комусь а господь покарає не вас, а ваших дітей та внуків. Подивіться Світлана осибисто собі за спину, ви нікого не образили? Вам затишно проживається в чужому будинку? А ви згадайте здоровя чиїх батькив пішло на побудуваня принаймі половину цього будинку чиїх дітей благодоря вашим сплетням лишили без батька, можна ще багато розповідать, але .........!!!!!!!
 • Нарешті дочекались команди ,,фас,, Дивно, що так довго протримались міські та районні ,,боси. Зрозуміла річ, чоловік гвалтівник, алкаш. Жінка хвойда та повія. Але чомусь ми вішаємо ярлики неугодним, своїх не зачіпаємо. В кожного своє життя. Всі публічні особи повинні знати, що в подвійному нагляді через лупу у громадськості. Обливають брудом, значить правильний напрямок. Але ні одного комента від Сергія я не прочитала про порочне приватне життя можновладців. Чому ж тоді шістки псів позорних тявкають,бо прогнулись...Всі такі білі, пухнасті...Г?ДКО... І наостанок: якщо особа і змінила життя на краще то це її заслуга. Піднятися з багнюки ох як тяжко і не кожному дано. А от жити з чистою совістю...
 • Як казала моя подруга - кожна свинка знайде своє болотце .. От МарІшка, а може НаталЮшка теж знайшла своє - "болотце" , це щось витягнути із" грязної білизни", щось нафантазувати - благо сайтів усіляких багато . )) А москалі підкінули ідеї з "розпятими хлопчиками " та "згвалтованими :коровою та старенькою" і т.п. Тож чекаємо продовження на цю тему .Ще багато чого марІшке прийде в часи безсоння .)) МарІшка, ніколи не піздно змінити своє життя на краще, але вам вочевидь більше до души "попускатися на дно" ..Пробачте , але ваш комент , це і є ДНО .. Самій не гидко цю багнюку смакувати ?
 • звісно що мер ніпричому що робиться в Радомишлі. тут треба брати вище. голова РДА. губернатор. ось справжній рівень. а мер це так . я скраю. Чому благоустрій ніяк неможе оштрафувати мкп водоканал за незакріті ями після ремонтів на дорозі. Куда дивиться мер? мер незможе губернатор допоможе? чи ми вийдемо з лопатами? ПОК? ХАВАЄМО
 • Хочу привітати всіх працівників комунальної сфери з професійним днем. Побажати міцного здоров’я, гарного професійного колективу, терпіння.
 • ПОЧАЛОСЯ. Після того як в мережі Інтернет з’явилося дане відео та дана стаття, після звернення в поліцію, всемогучий пан демчук зашевелився, і направив на вулицю Купальна перевірку в кількості ВІСІМ чоловік та очолив її сам. Шукав витоки води, складав якісь акти, погрожував людям. Мовляв нема чого писати в неті та дзвонить в поліцію, ваша справа мовчати та копирсатися в багнюці, а я ваші гроші і сам освою СОВПАДЄНІЄ? PS. «Каждый из рыжих псов слабее волка! Но их слишком много! Утше умереть в битве чем умереть спасаясь бегством. Мы принимаем бой!!!» Маугли. Редьярд Киплинг
 • Sv
  Маріша розпрекрасна, ти з глузду зїхала!!!! Яка сімя, хто кого витягував? Тобі потрібно звернутися до фахівця на Гуйві!!! Завидуєш Сергію, який проявив велику силу волі і змінив своє життя на краще і при цьому ще бореться за краще життя остатніх людей, а між ними такі як ти недоумки, які вставляють палки в колеса, але тобі це не зрозуміти закомплексована марішо, шкода мені тебе дуже - розум не вшиєш!!!!!
 • Sv
  Марішо в слові просьба дивися уважно пишемо букву С, а то я вже живу за кордоном 20 років і не забула мову. А в слідуючий раз обовязково подумай спочатку, а потім пиши. Вибач марішо я забулася, що думалки в тебе немає, бідна ти людина!!!!!!!!
 • Sv
  Це страхіття!!!!!!! Я тут в Чехії показала друзям це відео, то вони думали що це Донбас війна, а не після робіт водоканалу. Мисцеві урядовці схаменіться!!!!!!!!! Весь світ з нас вже сміється. Коли в нас вже буде порядок - зробили свою працю прибиріть після себе. Навіщо вам прекрасні кабінети і ваші будинки з високими заборами побудовані на гноярці (місто має вигляд гноярки - кругом калюжі, болото, бруд). Приїджайте в гості подивіться як люди живуть. Головний девіз тут в урядовців - СПОЧАТКУ КРАЇНА А ПОТІМ ВЛАСНА Х?Ж?НА.
 • Sv
  !!!!!!!!!!!!!!