radomyshl.com Радомышль
 
18 березня 2017
-

Центр зайнятості допоможе випускникам загальноосвітніх навчальних закладів у виборі майбутньої професії.

Радомишльський районний центр зайнятості допоможе випускникам загальноосвітніх навчальних закладів у виборі майбутньої професії. 

Не маєте впевненої відповіді на запитання «Ким бути?» – приходьте на профдіагностичне тестування.

Випускникам, які ще не визначилися з майбутньою професією та навчальним закладом, до якого будуть вступати, допоможуть спеціалісти Радомишльського районного центру зайнятості. За допомогою профорієнтаційних тестів фахівець центру зайнятості допоможе у виборі майбутньої професії для випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Тестування проводиться із застосуванням комп’ютерних методик на автоматизованому робочому місці (АРМ) «Профконсультант». Профорієнтаційний діагностичний комплекс дозволяє визначити здібності, нахили людини до певної професійної діяльності, прогнозувати успішність її працевлаштування.

З початку 2017 року 78 учнів охоплено груповою профконсультацією із застосуванням психологічного тестування та 5 учнів пройшли профдіагностичне тестування і зрозуміли, до якої професії мають здібності. Особливо зацікавлюють учнів діагностичні тести, які допомагають зорієнтуватися у власних професійних можливостях. Кожен учень може отримати індивідуальну консультацію у спеціаліста з профорієнтації. Для школярів у центрі зайнятості створені відповідні умови, аби вони мали повну інформацію про світ професій та стан ринку праці.

Запрошуємо учнів, які ще не знають відповіді на запитання «Ким бути?», звернутися до спеціаліста з профорієнтації районного центру зайнятості.

Інформацію про проведення профорієнтаційних заходів для школярів можна отримати в Радомишльському районному центрі зайнятості за адресою: вул. Мала Житомирська, 5 або за телефоном – 4 -43-06

Джерело: Радомишльська районна рада


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Рђ СЏРєРёР№ сенс Сѓ РІРёР±РѕСЂС– майбутньої професії, якщо знайдуться екс-мєнти, СЏРєС– РЅРµ мають ані РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕС— освіти, ані РґРѕСЃРІС–РґСѓ роботи Сѓ сфері, та порушуючи законодавство, Р·Р° підтримки влади, позаймають вакантні посади? Рђ потім С–Р·-Р·Р° таких РіРѕСЂРµ-спеціалістів престижність обраної професії падає нижче плінтуса.