radomyshl.com
 

:

:

:

21 2017
-

, -

«   –  », -

Radomyshl.com , ’, .

, . , , .

« ’, «» «» 14 . , . – 14 . .

, , , , , . 21 , . , , . , 30 », – .

³ – , . , , , , .

« ? . , , – . , , , , . , , , 180 , . , , .

. 87 600 3 . – 13,41 . 1 174 716 – . 2 349 432 . , 15 , , 18,77 . 30%.

«» , . , . - 12% ’. , 10 , 4 », – .

– . , «», , .

«   –  », -

« , 2, , . ij , . . , , , .

, , . , , », - .

– , .

« , « », . г . . , , . , , , », - .

, , . , ’ , .

«, , . , , – , , , .

̳ , , , . , - », - .

, , – .

« – . .

. , », – .


!
, .
.
 • Підтримую повністю!!!!!!!!! Тим паче - перша приватна броварня є офіційним спонсором збірної по футболу.
 • І питання ж тут не тільки в грошах( чим ближче до сесії, тим більші озвучуються суми за оренду), а питання в тому, чи вдасться усунути корупційну складову у відносинах між містом і пивзаводом. В тому, хто керуватиме процесами у місті та районі- чи громада, чи акціонери пивзаводу, через місцевих їх попихачів і князьків. Якщо місцеві керівники мають якісь обов"язки чи борги перед ними, то чому місто має за це розплачуватись?! Питання такої ваги не вирішуються підкилимно- треба було спитати думку людей. Ми мусимо робити це за міськраду- опублікувавши петицію, збираючи підписи.
 • Скажіть будь-ласка, яке значення має те, що перша приватна брованя- офіційний спонсор, чи ви пропонуєте щоб в нас провели матч?Це абсурд, яке це має значення?
 • Я гадаю, якщо свердловини 10 років в оренді то це вигідно, а ще в міській раді теж не дурні сидять. Теж вміють рахувати прибутки. А це все передвиборча агітація, наче, ми Свобода такі класні, ми за народ, а як стануть до корита то нічого не поміняють.
 • Привіт прихильники супер-пупер депутат міської ради Іщенка В.В.. Читаючи статтю хочу звернути Вашу увагу на те. що ПАТ "ПБК Радомишль" бере в оренду свердловини в МКП "Водоканал" більше 10 років, за ці всі роки ніхто ніколи не сказав, що це в убиток громаді. А тут з'явився ображений Іщенко В.В, та постановив і вирішив, що це збитково.Питання до депутата:" Чому шановний ви бувши гол. інженером чотири роки не піднімали це питання?" Відповідь: " Бо вам було начхати"......
 • Учитывая то, что вы не юрист с 14-летнем стажем, вам простительно не знать. Поэтому я поясню. Дело в том, что разорвать договор в одностороннем порядке - нельзя. А по обоюдному согласию Пивзавод бы попросту не согласился. Но как раз в июне истекает договор аренды и его можно не продлевать. Надеюсь, я пролила вам свет на интересующий вопрос?)
 • На чем гадаете, на ка картах или кофейной гуще?) Я вот даже комментировать ваше умозаключение не буду, ибо общаться с фейками, которые пытаются выдать фотки парня из Дома 2 за свои - то даже не смешно) Проверяйте фотки через гугл, чтоб так не палиться)
 • Мабуть час не прийшов...
 • Моя хорошая! Гадания не ко мне, а к людям которые имеют дар)))) Комментировать мои умозаключения я вас не прошу, общаться с фейками тоже не заставляю, если вы их тут видете. Я женат человек, у меня есть жена и ребенок. Я счастливый человек. Если я вас чем то тут обидел то простите пожалуйста меня и укажите где я вас тут чем то затронул за живое? ))) Спасибо за ответ....
 • Має значення таке - що як що підприємство має кошти на такі заходи, то воно має кошти і на те щоб купляти воду у міста , так як і всі інші підприємства та заклади. Так наприклад як і львівський пивзавод .. А отримані кошти будуть витрачатися на нужди міста ..
 • Марішка, проживаючи в Києві, приїджаючи до нашого міста тільки щоб провідати бабусю та запатить у водоканалі за використану бабусею воду , ви навіть дуже " обізнани " в "житті " водоканалу та депутата Іщенка.))))
 • Владислав , ви прави - Свобода ще ті !)) Як почали в перші дні Майдану піаритись , так і досі зупинитись не можуть . )) Тільки те й роблять що піаряться . )) Добре що є такі борці за справедливість як ви ( під чужими фото на аватарках) , а то б народ не розібрався хто що в місті робить , хто що хоче зробити , хто за що бореться . Вони завжди дійсно з"являються перед виборами і розпочинають свою "роботу" .)))
 • Маришка ,якщо чогось не можеш зрозуміти ,то спілкуйся з розумними людьми можливо порозумнішаєш.І ще складається таке враження що в цьому житті тебе тільки Іщенко цікавить, в усіх соц мережах ти тільки про нього.Тебе вже всі називають недолугой клоунесой.