radomyshl.com Радомышль
 
23 березня 2017
-

Радомишльське відділення поліції звертається до водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів.

Радомишльське відділення поліції звертається до водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів.

Радомишльське відділення поліції просить водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів не забувати про те, що вони є повноцінними учасниками дорожнього руху та зобов’язані дотримуватись правил дорожнього руху.

Із початком тепла на вулиці виїхала велика кількість всілякої двоколісної техніки – мотоциклів, мопедів та скутерів. Нажаль багато учасників транспортних засобів забувають про те, що вони є повноцінними учасниками дорожнього руху і зобов’язані дотримуватись правил.

«Особливу тривогу викликає і та обставина, що вищевказаним транспортом часто керують діти, якім не виповнилося 16 років, що заборонено правилами. Однак самі діти та їх батьки часто ігнорують цю вимогу, чомусь важчаючи, що ці транспортні засоби є іграшками.

Крім того, часто цим видом транспорту керують без будь-яких документів, або примудряються підробляти їх, не рідко на дорогах експлуатуються викрадені мотоцикли та скутери.

Хотілося б нагадати, що на даний момент в Україні, що до осіб, які керують транспортним засобом без документів, передбачені штрафні санкції.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.