radomyshl.com
 

:

:

:

24 2017
-

. - ϲ?

 . -   ?

22.03.2017 . «» « «».

( - ) . .

, . , 2004 , «» « «» . , « «» , . , , , , . ³ 䳿 , ’ , . . 4 .. «» ?

. , « «» - , . ij - , , , , , 㳿 , «» , . ( « «» ). .

, , ’ . . « «» , , . . , , - , .

, 2015 « «» «» , « «» , . « «» . .

, , 2004 .

« «»

.


!
, .
.
 • ПАТ "ПБК "Радомишль" явно шантажує депутатів та радомишлян, чим нав'язує свої умови: -"чи свердловини перетворяться у стан 2004 року". Пане начальник, а скажіть яка кількість свердловин знаходиться у власності ПАТ "ПБК "Радомишль"? Бо завжди чую різні цифри: хтось каже дванадцять, хтось чотири, але майже всі з ким спілкувався на цю тему, кажуть, що Ви активно їх приховуєте?
 • Згоден, з тобою, Сашко. Але в цих рядках читається не тільки шантаж(до речі почали вони шантажувати вже конкретних людей!), але й пиха, вседозволеність, зверхність, звичка керувати ситуацією. Хлопці, ви через цю свою пихатість не зрозуміли головного меседжу всіх цих статей, електронних петицій та зборів підписів: Радомишль - це не купка прикормлених вами можновладців, місто- не придаток пивзаводу, з Радомишлем тепер ви муситимете говорити на Ви і всі відносини будемо будувати на законних засадах. Аргументацію п.Велічанського вважаю недолугою(спеціалісти пояснять чому). Додам лише, якщо пивзавод такий самодостатній, богатий, то нащо вам ті нещасні 2 свердловини. Ми вам весь час щось винні! Маєте пораду: не сваріться, не шантажуйте і не залякуйте тих людей і членів їх сімей, з якими вам ще доведеться мати справу. Це не далекоглядно!) Р.S Чи не змогли б ви пане юрист надати мені в оренду вашу власну свердловину чи криницю? Хоча ні. Візьму тут ближче- у Тетерського чи Соболевського- і буду подавати вам воду за першою ж вимогою. Чєсно,чєсно!)) Може організуєте екскурсію для депутатів, членів виконкому, екослужб та інших пивзаводом?
 • Звертаюсь до всіх сцикливих крисят в білих сорочках та краватках. Так, саме до сцикливих!!! Я довго не звертала увагу на всі погрозливі примхи та на виливання бруду по відношенню до мене та моїх дітей. Але останнім часом ви, шавкі з мішками бабла, переступили вседозволену межу. Ви перейшли в початкову стадію контрнаступу щодо погроз членів моєї родини Я не буду лити сльози та шукати порятунку в бездієвої поліції, буду діяти вашими методами щодо ваших членів родини. Напрямок відомий - моя громадська позиція до пивзаводу. Дійові особи теж. Але п'ятеро посадовців вирішили провести практичні заняття по лихим дев'яностим щодо мене та моєї родини. Ні, пацанва я теж не пальцем роблена.За родину буду вас роздирати руками. Ви хотіли отримати відповідь, як зі мною поспілкувались і яке я прийняла рішення??? Відповідь одна - я продовжую з вами сцикуни боротьбу і не зупиняюсь. Але зазначаю: в мене достатньо сил, я не вживаю алкоголю, наркотичних речовин, я не маю бажання покінчити життя самогубством, весною гриби в лісі не збираю, під машини не кидаюсь, маю бажання жити в своєму місті. В подальшому прошу не передавати ,,привіти,, і не розповсюджувати інформацію, що я заважаю вам жити в місті. Можливо місто потрібно очистити від вас і місто заживе, бо люди в місті працьовиті.
 • А тепер по пунктам договору. 1.1 Орендодавець на підставі рішення 5 сесії 24 скликання від 23.04.2003 року надає, а Орендар приймає в строкове платне користування артезіанські свердловини для подальшого видобування води ( як ви будете зазначати -два овори для води, свідками? Нотаріально засвідчений договір ніщо???). 7.1. Амортизаційні нарахування на об'єкт оренди нараховує та залишає у своєму розпорядженні Орендодавець! Амортизаційні нарахування використовуються на відновлення об'єкту оренди. Право власності на майно, придбане за рахунок амортизаційних відрахувань, належить Орендодавцю. 7.2. Орендар зобов'язаний протягом дії Договору до передачі об'єкта оренди Орендодавцю по акту за свій рахунок проводити необхідний поточний ремонт об'єкта оренди. 7.3.У разі закінчення строку дії Договору або при його розірванні Орендар зобов'язаний за актом приймання-передачі повернути об'єкт оренди Орендодавцю у стані, не гіршому! ніж перебував об'єкт оренди на момент передачі його в оренду, з урахуванням зносу за. період строку дії договору оренди. В акті приймання-передачі зазначається технічний стан об'єкта оренди на дату повернення. 7.4. Вартість поліпшень об’єкта оренди, проведених без згоди Орендодавця, які не можна відокремити без шкоди для об’єкта оренди, компенсації не підлягає. Прошу вас надати Акт приймання-передачі об’єкта, щоб ви не були голословні та надати відповідь чому саме ваша стаття суперечить деяким пунктам договору оренди. Можливо це ваша особиста думка? Якщо маєте свої свердловини, то чому закачуєте в додаткові резервуари саме воду з цих скважин? Наявність не зареєстрованих свердловин не спасають ситуацію по видобуванню води чи є інша причина? Якщо це плітки – розвійте їх.
 • Шановний пане, начальнику! А чому ви ввводите радомишлян в оману. Дуже сильно цікавить останній абзац ,,чи свердловини перетворяться у стан 2004 року,, А як ви їх будете перетворювати??? А тепер щодо всіх ваших дійсних бажань викладених в статті. ,Великий знавець кримінального права (між іншим як і будь-якого іншого) В.Іщенкко вважає що продовження договору оренди свердловин це злочин проти громади,, - це не просто злочин, це економічний злочин проти громади. Мабуть існує різниця між продажем і орендою. Але ви вже зазначаєте про ліцензію та протизаконність видобутку води. Гарна логічна думка- значить МКП Водоканал теж немає права продавати воду фізичним та юридичним особам. Чи ЯК?????? А може вже є третя особа, тільки на чиїй стороні??? А чому ви так стали сильно нервувати, якщо вас не цікавлять саме ці свердловини. Якась нестиковочка. Якщо не цікаві і ви відмовляєтесь, то чому залякуєте громадян, чому виставляєте петицію? Дуже багато чому!!!!!
 • Вони вже починають залякувати своїх працівників звільненням, якщо не підпишуть "бумагу, шоб не перекрили воду пивзаводу, бо це все заварив хрич".
 • але багато працівників розуміють, що їм і їх нащадкам жити у цьому місті.
 • Увидела эту статью и аж стало интересно, какими аргументами и фактами будет апеллировать Пивзавод, чтобы доказать свою правоту. Захожу, а тут "отвори у земній корі" - и вот что тут скажешь? Меньше всего ожидала увидеть такое глубокомысленное изречение от целого юриста(!) целого Пивзавода(!). Если брать во внимания текст этой статьи, то вот, что получается - когда-то давным-давно Пивзавод получил в аренду чисто заиленные ямы. Расчистил их, оборудовал и начал брать оттуда совсем немного воды. При этом благородно отдавая часть горожанам (в убыток себе). Водой Пивзавод пользовался мало - всего 5 месяцев в год, но платил исправно - за все 12 месяцев. Теперь предлагают платить по факту - пользуешься водой 5 месяцев и платишь за 5 месяцев. Все честно и никаких растрат. К тому же, еще и горожанам "свою" воду отдавать не нужно. Но по непонятным причинам, вариант платить за воду по факту использования - Пивзаводу не нравится. Такой вот логический коллапс, который многоуважаемый юрист и уж точно знаток "будь-якого іншого права" - не смог пояснить. Взамен мы получили упаковку угроз, которая благородно перевязана подарочной ленточкой. Господа, это смешно. Пытаясь напугать весь город тем, что вы поломаете скважины обратно и завезете туда илл - вы выставляете себя еще в худшем свете (хотя, казалось бы, куда хуже?). Пытаясь напугать тех людей, которые хотят что-то изменить - вы выставляете себя трусливыми, циничными и беспринципными особями. Можете не кичится, все прекрасно понимают, что и в чьих интересах. И да, раз уж целые юристы целого Пивзавода так яростно и быстро реагируют на правду - проверяйте хотя бы текст на ошибки. Сложно адекватно воспринимать ваши умозаключения, которые хочется исчеркать красной ручкой и поставить за них двойку.
 • Sv
  Пане Велічанський, я також не можу зрозуміти в чому річ? Чому ви так стали сильно нервувати, якщо вас не цікавлять саме ці свердловини? Чому залякуєте громадян міста і виставляєте петицію? Чому? Громада в місті вирішує, що буде краще для її міста і ви повинні йти їй на зустріч, а не залякувати (в країні війна, кого хочете залюкувати, мало є страждань).
 • Мне вот очень стало интерестно, почему так господин Ищенко В,В, трепится за этот договор между ПАТ ПБК"Радомышль" и МКП" Водоконал",? Уважаемый господин Ищенко В.В. вас это уже давно не должно интересовать и касаться, сидите дома или же ищите другую работу, а то я так понимаю что вы не можете найти свое место где можно было бы зарабатывать. Как по мне то это личное дело Водоканала и Пивзавода. Если все вы такие умные и считаете что это как то вредит гражданам города, то почему вы так не считали еще в далекие годы как только было заключение договора? Я хочу обратится к Ищенку- хватит уже бегать и что то вынюхивать и совать свой носик туда куда вас не просят, вас это никак не красит. Займитесь уже чем то полезным для себя и для своей семью, а о заботе о народе то займуться другие люди которые должны этим заниматься.
 • вот вижу только то что сдесь собралась команду гоп которая работает на ОП ......Браво, молодцы, вместе вы сила, так держать мои хорошие.......
 • Значить все ж таки є куди носа совати? А може перерахуєте наших ,,заботливых,, о народе? Ось якраз договір по пивзаводу і покаже хто турбується про громаду, а хто і про власну вигоду.
 • Владислав, знаєш, в мене теж є враження, що пан Іщенко був викинутий від корита. Але ваша позиція є абсурдною. Бо кожен громадянин має право цікавитися, а за необхідності, зобов'язаний втручатися в такі важливі для всіх нас питання. І якщо він може це зробити - він це буде робити. А якщо вам це не подобається, значить у вас є якісь проблеми. Якого роду проблеми - вже добре видно. Щодо гоп і ОП, то чия б корова бекала. Але то таке. Сесія покаже, хто за ОП, а хто гоп. Ну а ми завжди будемо націоналістами із ситуативними союзниками. О, ще цікава тенденція. Починають залякувати братчиками, передавати привіти активістам і політикам. Значить мова йде про шалені бабки. Як відомо, всі гріхи від сріблолюбства. А хто душу продав - той і вбити може. І ми це усвідомлюємо.
 • "Дійсно підземні води- це надра, але вони є власністю держави" омг молодь так каже) «Дійсно підземні води- це надра, але вони є власністю держави» перепрошую за французький, але ви «ridkisne Layno» а не юрист!!! Пораджу почитати книжку таку цікаву, Конституція а саме 13ст. «Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією. Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону. Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству. Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.» Громадо схаменись всі ці прихвостні є лишень представницькими органами влади, їх рішення нічого не варті!!! Єдиним джерелом влади є народ!!! Всі хто переконуватиме мене в іншому розвитку подій, запитайте у Чайківчан та їх «війну за владу»!!! Бачу час втрутитись і в цей прецедент, ви вже зажрались!? Тоді я йду і до вас!!! Громадо ми єдині і за нами правда. ( раджу витягувити закордонні паспорти і вшиватись) Час прийшов))) Ще раз перепрошую за «французьку»
 • Почему тогда господин Ищенко не интересуеться другими сферами обслуживания? Почему его не интересует МКП" благоустрой", почему он так переживает за народ, а не смотрит что ночами ходить не возможно по дорогам, ездить так же, мусора полно ? Почему его это не интересует? Его все интересует что связано с МКП" Водоканал"......
 • А я Вам, пане Сергій, перепрошую за український, пораджу почитати таку цікаву книжку - "Етика ділового спілкування"...
 • Sv
  Помилка пане - за українську мову, а не за український "язик"
 • Sv
  Пане Велічанський, памятайте на своє кредо: Мужчину должны украшать три вещи: порядочность, характер и поступки, а не дешёвые понты, завышенная самооценка и длинный язык…
 • Запрошуємо приходити всіх на сесію міської ради 30.03.2017 року на 10 годину та подивитись депутатам в очі яких ви обирали, як гарно вони будуть відстоювати інтереси пивзаводу, а не інтереси громади. Як очі будуть дертись від красномовності провладних депутатів мера та заступників. На засідання потрібно взяти виделки, щоб знімати лапшу з вух. А вона буде доооооооовга.
 • Не хвилюйтесь, не дійшла черга до комунальних підприємств. Зачекайте. Всьому свій час.Питання води цікавить не тільки одного Іщенка. Якщо петиція за 10 днів підписана громадянами відкрито то і питання дуже цікаве для громади. А от підписи на вашій петиції покажуть хто є хто. Перший борець за наповнюваність міського бюджету - депутат міської ради Чирка С.І. Браво і не просто браво, БРАВІССІМО!!!! Принцип той самий- підписуєшся і працюєш, чи не так? Ви ж, як працівник пивзаводу маєте знати всі розпорядження? Хто наступний БОРЕЦЬ ЗА МІСТО???
 • ! !)
 • ... , !..
 • Не шанований Пономаренко, ви не глухий випадково, вже не в Іщенку справа,а в тому що ви будете завтра пити, Вже той рік люди в місті побачили пусті криниці, на хуторі старожили стверджують , що навіть в набагато засушливіші літа криниці не висихали.Тож замість бути холуєм у "хазяїв " задумалися би що залишите своїм дітям.
 • Замість оп, вийди на вулицю і поспілкуйся з людьми, не з холуями а з людьми,тільки обережно а то захлинешся від людської ненависті до так званих "хазяїв" ,халуюїв депутатів ,які до речі поза очі так само їх ненавидять.Людське терпіння має межу тому дивіться "добродії" щоб Радомишль не став дуже відомим завдяки вам.
 • Стыдно даже читать весь бред ВО "Свободы" как вы не любите свой город, как вы стараетесь поставить палки правительству которое не прогнулось под вас таких хороших пиарщиков, но не забывайте не вы решаете а решает народ, угомоните свой талант займитесь тем чем вы должны заниматься возможно новое правительство зделало бы много хорошого и полезного еслиб не всякие обиженые...........
 • Забыл спросить у простых людей не у СВОБОДИ скажите одному мне кажеться что СВОБОДА просто зомбирует наш народ.
 • О, снова демчуковские фэйки пришли) Смотрю фоточки сменили, все дела, чтоб не так сильно палиться) Уже Свобода не угодила? Решили разделить сферы влияния - Маришке ненависть к Ищенку, вам - к Свободе. Не надоели ролевые игры? Я думаю, вот эта фейковая болезнь и страх показать свое лицо - должно лечиться на ранних стадиях. Но вам уже не помочь) Зато есть вещи, которые неизменны - жуткое правописание у всех ваших подставных страничек так и осталось на уровне лемминга и орангутанга)
 • Sv
  Хлопче тобі коли здається, то христитися треба. Це ти мабуть зомбі, коли не бачиш цей ганебний вигляд міста (наприклад вулиця Купальна після праці водоканалу, вулиця Горького...........), ти що здурів? Пробач. В мене волосся дибом стає, коли я це все бичу, а то я так далеко живу і мені могло бути всерівно. Як ти думаєш начальник, який не може організувати людей прибрати вулицю після робіт своєї фірми, і каже жителям - беріть лопати і ремонтуйте, має почуття відповідальності і гідності? Да тут в країні де я живу, його вже давно звільнили з роботи і ще мусив би просити пробачення в людей!!!!!!!!! Ти не поважаєш себе, коли захищаєш таких людей. Пробач, але що ти куриш? Заздриш Свободі силу духу і любов до рідного краю? Ти мабуть такі почуття ніколи не прожив? Знаєш ти, що таке бути вільною людиною в своєму тілі?
 • Sv
  Ніхто не хоче прогинання, достатньо СПІВПРАЦІ, а не шантажування і залякування членів Свободи. Напиши мені 3 погані речі які зробила радомишльська Свобода? Не поливай людей грязюкою, коли в тебе нема аргументів!!!!!!!!!!!!!!! Давай будемо розмовляти мовою аргументів а не порожніх балачок. Не спамуй з Марішою сторінки!!!!!!!!
 • Ви ще забули дописати про розіп'ятих хлопчиків, про згвалтованих пенсіонерів та патріотичних снігірів - і все це Свобода. Але свобода має бути у серці. І розмовляє і пише Свобода під своїми іменами. А ви, батєнька - сцикун або збочинець. Страшно???? УУУУУУУУУУУ, бійся вурдалак!!!!!
 • " " ? ))) ))
 • Світлана , у людини на аватарці стоїть світлина одного із представників "дома - 2" , про що можна говорити ))
 • ))))))))))))))))))))) Лайкі - є відповідь простого народу .) По - друге : що сесія міської ради надихає на такі "умозаключення" )))
 • І ще одне .. Потрібно було читати з якою програмою йшла Свобода на вибори . І навіть те що мер пройшов не від Свободи , свободівців не зупиняє - ми виконуємо свою програму ... мабуть ще з Майдану . І надалі будемо боротися за поліпшення умов проживання в нашому місті , будемо і надалі допомогати (як і зараз робимо ) , всім хто до нас звертається . І це незалежить - чи при владі ми чи ні.)
 • Продовження про зомбування )) Для майбутньої мами із малозабезпеченої родини (із одного із сіл) родина радомишлян передала коляску дитячу , "ходунки" , взяли дещо із речей для новонародженого та його мами ,Таїсія Василюк віддала дитяче ліжечко і поїхали ми сьогодні з ранку з головою осередку Петром Сергієнко зомбувати "простий " народ .))) А раніше для багатодітної родини привезли козу , (тепер у родини дві кізки та ще й маленькі козенята ) і теж "зазомбували ) , зомбовані дітки тепер п"ють молочко козине . І це тільки два приклада "зомбованих " родин радомишльщини . А скільки їх є "зомбованих" за ці роки ))))