radomyshl.com
 

:

:

:

27 2017
-

.

 «- «»   .

«», . , , « » . , , . «» , ; , , .

, , , «». , , .

«» « «» 2004 . 2007 2017 . «» .. 2015 « «» «» , « «» . « «» . 2015 « «» 6027 / . 2016 1787 / . . , .

, , - , .

. , « «». . ϳ - , . , . «» , , ’ , , .

, . . « «» , , , 158 664 . + « «» .

' , , 2016 « «» 37 000 . «» ., . .

« «» , 2016 340 318 ., 450 . , , .

, « «» , ., , .

, , , , , , .

« «»

..


!
, .
.
 • Sv
  Гарно все написано пане Гавриленко, але дійсність зовсім друга!!!! Ви треба дійсно платите податки в бюджет міста, але де ці кошти? В чиїх карманах вони залишаються? Тут не стоїть настільки питання коштів, як питання корупційних схем!!!!!! Не навязуйте свої рішення громаді будь ласка. Ви не зрозуміли, що єдиним джерелом влади є народ, а не пару князьків які вам лізуть в одне місто без мила, вибачте. Подивіться на вигляд міста і зрозумійте за що ці люди (свободівці наприклад) борються. Люди вже не дурні, і не даремно вони вмирають на війні, щоб тут їх пару можновладців обкрадало. Пане Гавриленко проявіть будь ласка гідність і домовтеся з громадою, щоб було все прозоро і вигідно для процвітання міста. А ще одне прохання будь ласка не шантажуйте людей і не лякайте звільненням, бо багато з цих людей розуміють, що їх нащадкам жити в цьому місті.
 • 1. Якщо вже Пивзавод так захотів поговорити про правду та розказати, що я ввожу людей в оману, тоді варто пролити світло на всю ситуацію і показати, чим насправді є недолугі аргументи, представлені у цих статтях. Насамперед, варто зауважити, що на роботу я прийшов лише у 2012 р., тому до угоди, яка була укладена у 2007 р. – не маю ніякого стосунку. Якщо так подивитися, то ПАТ ПБК «Радомишль» виступає майже месією – подає людям воду за власні кошти. У статті наведені дивні розрахунки: у 2015 р. Пивзавод надав містянам 6027 м/куб, а у 2016 р. – лише 1787 м/куб води. Чому подача води зменшилась у три рази? Тим паче, що минулий рік був дуже засушливим і Радомишль потерпав від нестачі води. Взагалі, оце надмірне нервування Пивзаводу через свердловини, які за їх же словами, їм майже і не потрібні, виглядає дуже дивно. Якщо ж так наголошується, що виробництво на цьому підприємстві – сезонне, а орендовані свердловини несуть лише збитки та проблеми, то чому ж Пивзавод так не хоче купувати воду по встановленим тарифам? Платили б по факту використання і горя б не знали. Але, вочевидь, така модель для підприємства взагалі неприйнятна. Ні для кого не секрет, що не так давно ПАТ ПБК «Радомишль» уклав нову угоду з Heineken та планує збільшити свої потужності. У такому разі місто скоро взагалі може залишитися без води, бо Пивзавод викачає підземне джерело до останньої краплі.
 • 2.«Тісний зв'язок з органами місцевого самоврядування» - от дуже правильно та чесно сказали. Але владна верхівка – то ще не все місто. І ваша тісна співпраця несе тільки збитки для радомишлян. Взагалі, Пивзавод не повинен впливати на роботу державних та комунальних структур міста. Не повинен диктувати свої умови та ставити свої інтереси вище всіх, хто живе у Радомишлі. Ось вже у другій статті «поплічники» Пивзаводу пишуть, що Водоканал не має права продавати воду, бо у нього відсутня ліцензія. Вже більше року на підприємстві керує «своя» людина - дуже обізнаний у цій справ Руслан Демчук, якому всі по черзі співають дифірамби. Чому ж він і досі не отримав дозвіл на використання надр, а продовжує незаконну (зі слів Пивзаводу) торгівлю водою? Якщо ж Пивзавод у нас еталон законності та доброчесності, тоді всі містяни можуть з чистою совістю ні копійки не платити за воду, адже Водоканал не має права постачати воду, та ще й брати за це гроші. І справа тут не в мені та не в моєму піарі (як ви це «слушно» зауважуєте), а справа в тому, що Пивзавод може у будь-яку мить перенести свої потужності у інше місце, коли у нас не залишиться нічого – ні води, ні чистої екології. Справа у тому, що заради інтересів Пивзаводу та його тісного зв’язку з органами влади – потерпає усе місто, а тих, хто вказує на це – роблять дурними, мовляв, то все брехня. Так от це все чистісінька правда, просто вона для вас, шановні пивзаводівці, дуже болюча.
 • Ну це не серйозно, п.Гавриленко, чи хто там писав за вас. Весь цей пафос залиште для "Зорі Полісся" та тих хто "не в темі". Використаю ваші ж методи шантажу і задам два запитання: 1. Чи приємно буде футбольним вболівальникам, серед них і споживачам вашого пива дізнатись про історію "хазяйнування" у Радомишлі офіційного спонсора збірної України з футболу. 2. І як відреагує третій у світі виробник пива -компанія "HEINEKEN", компанія, яка сповідує європейські цінності і дбає про ділову репутацію на всі ці події? Уважний читач з цієї статті зрозуміє як і ким у нас призначено директора "Водоканалу". Яку роль при цій процедурі виконували мер і голова держадм.? Правильно- статистів. І зараз вони покинули громаду один на один з пивзаводом, але цього разу не уникнути буде відповідальності ні Соболевському, ні Тетерському! Пивзавод блефує, коли говорить, що не буде купувати воду. Не хочете-не треба. Вже!!! знайшлися ті, хто буде це робити.
 • Чим ближче час до сесії, тим швидше почали пересуватись по місту ,,сільниє люді,, міста мого. І не просто почали пересуватись. А директора ПАТ «ПБК «Радомишль» С.А.Гавриленка прошу надати інформацію про надану благодійну допомогу організаціям. А звідки ви взяли, що саме з пивзаводом буде укладений договір? А питання не розглядається з іншою юридичною особою? Про це не подумали? Шкода. За такий склад цілющої водички стоїть питання не оренди, а продажу. А на випуск пива Heineken мабуть подана ліцензія не з ваших свердловин? А питань дуже багато. Мабуть вони будуть озвучені на сесії.
 • А ось і уловочка в договорі :,,1.1 Орендар приймає для подальшого видобування води та використання її в господарських цілях Орендаря.,, Чудово!!!!!!!!! А тепер уловочка на законному рівні: «Переліком корисних копалин загальнодержавного значення», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.94р. № 827 усі підземні води, незалежно від глибини залягання, віднесені до корисних копалин загальнодержавного значення. Статтею 23 Кодексу України «Про надра» встановлено «Землевласники і землекористувачі в межах наданих їм земельних ділянок мають право без спеціальних дозволів та гірничого відводу видобувати для своїх господарських і побутових потреб корисні копалини місцевого значення і торф загальною глибиною розробки до двох метрів і прісні підземні води до 20 метрів та використовувати надра для господарських і побутових потреб.» 2. Для усіх без винятку водокористувачів, що здійснюють видобування підземних питних вод із глибини понад 20 метрів необхідно оформити: Ліцензію на видобування корисних копалин із родовищ, що мають загальнодержавне значення та включені до Державного фонду родовищ корисних копалин. Спеціальний дозвіл на користування надрами для видобування підземних вод. Нічого не порушуєте, кажете? Водичка зі свердловин на господарські потреби? Ню-ню...
 • Поки вщухли "локальні бої"(нагадало Локальні Очисні Споруди), можемо спокійно, без емоцій розібратись у ситуації. Зразу ж хочу запевнити працівників пивзаводу, які підписались петицією: ніхто вас не засуджує, ми вас розуміємо! Ми з вами народились у цьому місті, ходили до школи, на танці і побачення і це робитимуть наші нащадки. Всі ці директори, голови держадм-й, мери і князькі зникнуть безлідно(хоч і встигнуть наслідити), а Радомишль- місто нашого першого кохання- залишиться, і ми разом несемо відповідальність за його теперішнє і майбутнє. Запевняю вас, що ніхто не бажає закриття пивзаводу, перекривання йому води та вчинення перешкод його діяльності. Навпаки, ми хочемо співпрацювати з ПАТ ПБК, але на рівних умовах. Питання ж не тільки у грошах, але насамперед у ЕКОЛОГІЧНІЙ БЕЗПЕЦІ МІСТА І КРАЮ!!! Вас лякають скороченням робочих місць і заробітної плати, але насправді вони бояться віддати місту, те що належить, при цьому втративши маленьку частинку своїх надприбутків. Ви люди розумні і тільки разом ми зможемо вирвати місто із павутини тотальної корупції.
 • Мене цікавить, чому Демчук приховує те, що одна зі свердловин Водоканалу знаходиться в аварійному стані? Вже більше року пройшло з моменту виявлення цього факту, але ніяки міри не приймаються. Я неодноразово підіймав це питання на сесіях, та наше керівництво й досі закриває очі на цю проблему. А коли ми знову віддамо наші свердловини пивзаводу , місто взагалі може залишитись без води.Ми маємо право самостійно на на власний розсуд розпоряджатися водою, а не чекати подачки пивзаводу.
 • Якщо дійсно у "Водоканал"у нема ліцензії на видобування води, то це виглядає трагікомічно. Пивзавод має ліцензію і подає воду собі (за кацпеь яку символічну суму) та місту. З таким розкладом в мене аналогія, ніби кримінал охороняє місто від злодіїв, бо в нього є зброя, а в поліції нема. Тому поліція має договір з криміналом по охороні міста, а ще бере послуги, в разі потреби когось затримати. Це ЦИРК! Скільки там років водоканалу? Не можна було взяти ліцензії? Маємо ліцензію - продаємо воду за адекватною ціною! Пивзавод, як велика компанія завжди буде лобіювати свої інтереси. Але нас, жителів міста турбують не інтереси пивзаводу, а інтереси громади. Тих, хто споживає воду. Тих, хо володіє водою, тих, хто утримує водоканал. Ми можемо продавати воду за ринковою ціною. І я вважаю, що місто матиме не жалюгідні 200тис грн в рік, а 2млн як мінімум. 200тисяч, як мовить сарафанне радіо, має керівник Пивзаводу. В місяць. То що, місто з його населенням є просто принижені такою різницею. Певне, ці 200 тисяч за заслуги отримує у вигляді економії коштів на купівлі води. Ну не може все тривати вічно. Сподіваюсь, депутати, до яких у мене нема довіри, окрім декількох, перевірених часом, не будуть грати в авантюру і змусять таки пивзавод грати по НАШИМ правилам. Нема ліцензії - то добудьте її, панове депутати, мер та заступники. Для того ви там і обрані. бо це в наших інтересах. Можливо, ще доведеться нові скважини робити, розвивати місто. Пишу з надією на світли розум.
 • Шановний пан директор ПАТ «ПБК «Радомишль» та громадяни міста, питання оренди свердловин підіймалось неодноразово. Також підіймались питання очисних споруд та інші болючи питання для жителів нашого міста, про це свідчить стаття від 10.12.2013 р. , яка вийшла на даному сайті http://www.radomyshl.com/news/2570-dalog-mzh-radomishlskimi-deputatami-kervnictvom-pershoyi-privatnoyi-brovarn.html
 • Капець. Які дебіли в коментах. Шановні! Вам пивзавод робить послугу з БЕЗКОШТОВНОГО постачання води. Не подобається? Хочете при цьому ще й обдерти його я липку? Думаю, що при відповідному рівні тиску та демагогії бидла пивзавод просто зробить собі ще одну свердловину, а ці поверне місту. І потом хай вже Іщенко з родичами та інші Василюки постачають воду місту забезплатно :)) Бачу, що блокада Донбасу такими самими бовдурами нічому не навчила.
 • Sv
  Ти, бовдуре, ім'я своє напиши, потім тільки будеш герой. Де аргументи????? Мовчки писати як ти пишеш уміє тільки безхарактерна людина яка не поважає себе. Бовдуре де цивілізація? З яких кущів ти вискочило? Не позор наше місто і Україну!!! Ці коментарі і справи читають люди в багатьох країнах світу. Научись спочатку культури спілкування, а потім вилазь з кущів. Соромно мені, що хлопці наші вмирають , а такі бовдуре їх позорять..
 • Світлана , це із родини тролів ) можливо навіть одна людина тут пише під різними іменами та аватарками ) Не звертай уваги , відпрацьовує кошти .) Тим більше що сторінка нова ))
 • Як мені тебе шкода, як будеш завтра ввічі дивитись? Я ж одна, а ти мене в множину переводиш. Правильно замітив-БЕЗКОШТОВНО НАШУ воду. А вони і так місту належать, не потрібно повертати. Можливо я для тебе бидло, але розмовляю і пишу відкрито, і від свого імені. І не прикривайся нашивкою Азову-вона з найперших. А то вернеться до тебе бумерангом. Хоча таких сцикунів на війні немає - он же менеджер, он же логіст, он же...
 • МКП Водоканал не продає воду, (Продаж води це виробництво та продаж фасованої питної води) МКП надає послуги з питного водопостачання. (читаємо закон України Про питну воду та питне водопостачання)
 • Вот мне интересно, вы думаете что руководство завода такое глупое что бы платить за воду? они за те 2 млн грн сделают себе 5 скважин за год, и ничего платить вообще не будут! + если завод закроют сколько людей без работы будут? или чего вы там добиваетесь!
 • Вот мне интересно, вы думаете что руководство завода такое глупое что бы платить за воду? они за те 2 млн грн сделают себе 5 скважин за год, и ничего платить вообще не будут! + если завод закроют сколько людей без работы будут? или чего вы там добиваетесь!
 • На сесії була озвучена сума в 1млн за 1 свердловину. І керівництво заводу має козир - ліцензію. АЛЕ, ви думали своєю головою про те, що "сделают себе 5 скважин за год, и ничего платить вообще не будут!" це крадіжка. Ніхто не звертає увагу, але вода - національне багатство. І за будь-яку воду з будь-якої скважини, як, напиклад, в Німеччині, треба платити. І скажіть, ви дійсно вважаєте, що через воду пивзавод закриють? Навряд ви були на сесії. Там директор пивзаводу сказав, що Перша приватна броварня заплатила 496,3млн податків. Уявіть, які в їх прибутки. Ті гіпотетичні 2 мільйони - крапля в морі. До того ж, Радомишльський комбінат - наймодернізованіший. Ніхто не буде нічого закривати, бо не для того була модернізація. І не переживайте ви так про людей. Люди - це просто розмінний матеріал для таких компаній. Вони шантажують робітників, лякають закриттям, звільненням і так далі. Якби люди були розумніші, ствоврили свою профспілку, тиснули б на керівництво, бачили б і докладали б, чи дійсно робить скид відходів пивзавод. Але про це тільки мріяти. І, до речі, профспілки на заводі нема. Думаю, її скоро створять. Ручну, як на всіх прідприємствах, аби була. Для лобіювання власних інтересів. Всі як і колись в рабах ходять. А добиваються люди адекватних відносин Пивзавод-Радомишль. Все має свою ціну і її треба платити. Звичайно, можна зробити пільгову ціну за воду. Ніхто ж з Пивзаводом не бориться. Але Відносини треба перевести в цивілізоване русло. Ми вам товар - ви нам гроші, а не через природню для України заплутану схему незрозумілих відносин. Якщо вони не купують воду,значит її в нас забирають. А це ознака крадіжки. Кожного з нас.
 • Всі ці дитячі маніпуляції на кшталт - "шкода", "дивитись у вічі", "подумай" залиште таким як Ви :) По суті: Безкоштовна ВАША вода знаходиться на глибині 100 метрів :) Для того щоб вона була в крані потрібно: 1. Купити обладнання для подачі води 2. Купити автоматику для роботи 3. Виконувати роботи по обслуговуванню пп 1 та 2 4. Заплатити за електроенергію,заробітні плати, податки та інші платежі. Хватить натхнення це все порахувати чи ви тільки галасувати вмієте? :)
 • Ну, звичайно Світлано, на фоні вашого спілкування я почуваюсь дещо закомплексовано :) Хоча, коли бидло мене називає бовдуром то прямо і не знаю сприймати це як спробу дошкулити чи як комплімент :)
 • "Шарикові" здатні тільки галасувать та відбирати те, що як їм здається можуть поцупить. На більше, на жаль, їм мізків не вистачає.
 • Sv
  Людино добра, ти пусте місце, коли не можеш показати своє обличчя!!!!! Гідності і поваги до самого себе в тебе немає. Чому ховаєшся - причина, чого боїшся? Виходь з кущів і поговоримо, не пожалієш!!!!!!!!!!! В чому причина підпілля твого? Живу в демократичній державі і з цим явищем тут не зустрілася, щоб хтось ховався!!!!!!!!!!!!! Ти зрозумій твої коментарі і тобі подібним марішам і т.д. це пусте - нема обличчя нема ПРАВДИ. Зрозумій ти раб в своєму тілі, i ніколи в житті не відчуєш кайф бути вільним в своєму тілі!!!!!!!!!! І останнє, або покажи обличчя, або сиди рабом за пару копійок і не спамуй сторінки!!!!!!!!!!!!!!!
 • Sv
  Хто тут галасує, так то вчора було видно на засіданні міської ради, поведінка людей з вищою освітою - наче з тундри вискочили!!!!!! повторюю ще раз кожен має право на свій погляд, і будемо цього дотримуватися коли хочемо побудувати демократичну державу. Сторони повинні вислухати одна другу і найти шлях рішення проблеми, щоб був вигідним і для міста і для пивзаводу. А оце кричання а головне мер міста, вірте мені ганьба для міста, коли бачать відео люди в багатьох державах світу!!!!!! Емоції і почуття де відірвати кусок про власні потреби - залишайте дома!!!!!!!! подивіться на місто - бруд, сміття, ями. Знімайте костюми і починайте працювати, якщо хочете, щоб вашим дітям не було соромно на якій гноярці вони живуть, коли до них приїджають друзі з інших міст чи навіть з інших держав!!!!!!!
 • Які смішні посили :))) Світлано, якщо немає що сказати, то навіщо кричати? :) Десятки знаків оклику тільки показують в характері людини багато істеричних рис ;) Відносно того, що сказано мною заперечить нічого и тому приходиться верещати? :)
 • Що я особисто повинен відповісти на цей "поток сознания" (не знаю як правильно це сказати українською)? :)
 • Sv
  Це тільки ваш погляді я вам його не буду брати. Це все пусте - не бачу обличчя!!!!!!!!!!!!!! А у вас страх чому відповісти на мої запитання? Я не буду з вами розмовляти без обличчя. Не бійтеся мене і вилазьте з кущів і поговоримо, навіть приїджайте в гості, познайомлю вас з містом і його мером. Зрозумійте одну річ - я бачу як туут жувуть люди, і мені хочеться, щоб так жили люди на Україні!!!!!
 • Sv
  Чому ви вибрали шлях звинувачення а не співпраці?
 • Ми це хто? :) Я просто людина, яка займається в Радомишлі невеликим бізнесом. І тому коли бачу, що люди які самі ніколи нічого не організовували своїм розумом кричать що потрібно забрати та поділити це мені нагадує пиляння гілляки на якій сидиш :) І це не звинувачення, а констатація факту.
 • Цитата "я бачу як тут жуиуть люди, і мені хочеться, щоб так жили люди на Україні!!!!!" Ледве втримався в щоб не впасти. :)))
 • "Там директор пивзаводу сказав, що Перша приватна броварня заплатила 496,3млн податків. Уявіть, які в їх прибутки. Ті гіпотетичні 2 мільйони - крапля в морі." Класика Шарикових. Те скільки люди вклали в бізнес іх не цікавить геть. А от присосатись п’явками на тіло підприємства - аж бігом. От жеж гидота яка :)
 • Ще один горе-бізнесмен. Що ти там бачиш? Більшість бізнесменів вважають себе крутими пєрцами, бо вони створили бізнес. Але мені, як громадянину противні такі гонорові "творці". Бо не всі можуть бути бізнесменами, як і не всі науковцями, як не всі можуть мати чисте серце. І розкажи на фактах, що у пивзавода хочуть забрати? Воду, що належить громаді? Продавати неї, а не віддавати? Це ж лише намагання зробити порядок у відносинах місто-пивзавод. А ти лишень балаболиш в коментарях. Реально лише звинувачуєш всіх. Ніякого конструктиву.
 • Шкода, що ти сцикло. Хотів би тобі у очі подивитись. Шарикових, кажеш? Так недолуго виривати з контексту навіть Миронюк не вмів. Тут я мав на увазі, що директор пивзаводу блефує, коли каже, що через воду вони закриють підприємство. От і все. Те, що вони вклали в бізнес вони відбили, адже це закладено в бізнес-плані, по якому розвивається підриємство. І якщо ти вважаєш місто п'явками, то хто тоді ти? А якщо ти мене вважаєш п'явкобю, то ти непорядна людина, це раз, а по-друге, в чому мій інтерес? Якій мені зиск? Балабол ти, та й годі.
 • Sv
  Вибач, але сиди собі тихенько в кущах, коли в тебе немає відваги відкрито розмовляти. Ти як та собачка яка боїться, гавкне і знову в кущі. Прощавай.
 • Хм.. І кого ж це нагадує тролик іваноффф? )) Не здогадалися ?)))
 • ,,Не волновацца!!!!!!!!,,- гарні слова Вітальки. Не хвилюйтесь, вже працюємо Має бути золота середина і вона буде.Всю потрібну інформацію підтвердив директор, навіть і 50%, як у місті Лева є чудово.Але ви і ваша команда будете намагатись зробити покращення не для громади. Сумнів в іншому - коли почнете будувати залізницю, відповідно до відповіді директора? А може спочатку очисні зробите? Бо без них виробництво геть здохне. І наостанок - ,,Губит людей не пиво, губит людей вода,, А все ж таки я вирахувала вірно. Не пались і не розкидайся юридичними термінами.Чао!
 • https://youtu.be/bieSRRHQY5o
 • https://youtu.be/bfyiD8zOiy0
 • ?
 • , - ? . , , . .
 • Відповідь панам - теж "борцям за справедливість "))) Уже вкотре чую чергову "новину" щодо радомишльських свободівців . Раніше новина була така - ... радомишльська "Свобода " "лягла" під Тетерського . Тепер пан В.Шатилович "запускає " в хід іншу "новину " - радомишльська "Свобода" лягла під В.Іщенка . Тож шановні опоненти , ви вже якось " визначіться " - то під ким "Свобода" ?.))) Так от , пане Шатиловичу , скільки б ви з "командою " не казилися , не запускали брудних чуток , радомишльська "Свобода" ні під кого не "лягає" , але з усіма, хто відстоює місто , громаду - співпрацює . Радомишльська "Свобода" ні з ким не об"єднується , але знову таки - з тими , хто хоче змін на краще у місті - співпрацює ... Які інтереси "лобіює " В.Іщенко ,може знати тільки він . Але те , що на данний час він відстоює інтереси міста разом із радомишльською "Свободою " , "Демальянсом", Громадською організацією "Радомишляни" - спонукає до співпраці . Щоб ви не строїли ілюзії , відразу "озвучу" - якби В.Іщенко , чи хтось інший, хто зараз співпрацює з нами , в подальшому "лобіював" свої інтереси , зневажаючи права радомишльської громади, з ними теж була б серйозна розмова , і все висвітлювалось би для громади .. Я розумію , що радомишльські свободівці вам як "кістка у горлі" , поламали ваші плани на цю каденцію . Але зрозумійте , пройшли ті часи , коли всі підіймали руку та голосували за те що "потрібно було " , що роздавалось і розбиралось все "нужними людьми", що йшли до міської ради, щоб мати привілегії та розжитися на кілька ділянок землі .. Вчимося , шановні панове , працювати по - новому ..
 • А тролік Наталья Черняєва кого нагадує?
 • Це дійсно тільки дебіл може стверджувати ,що пивзавод нам нашу ж воду безкоштовно постачать буде.А можливо Іванов ви казитесь тому що куш вам обіцяний не перепаде, Дійсно таких запроданців,як Іванов нічого не цікавить окрім власних інтересів. Директорів пивзаводу було багато ,а обіцянок від них ще більше. Тільки кожен із них збагатившись зникає за обрієм Радомишля , а нам залишаються розбиті дороги,пусті криниці,а ще особливо в літню пору Їдючий сморід по всьому місту від дивовижних відстойників пивзаводу.То хто ДЕБІЛ ?????? А стосовно роботи то все маніпуляції для тих хто не зовсім розуміє ситуацію.І коли все ж холуї віддадуть скважини то через дуже короткий час води в місті не буде і відповідно й роботи не тільки на пивзаводі ось тоді громада проснеться і стережіться горе керівники .
 • під своїм ім"ям .. Не ховаюсь на відмінність від троля..))
 • Дивні метаморфози відбуваються у відносинах між містом і пивзаводом. Сьогодні пройшли громадські слухання з надання дозволу ПАТ ПБК на встановлення 4-х форфасів(ємкість для пива). Наче б то всі папери узгоджені, залишилось проголосувати депутатам. Але парадокс ситуації в тому, що ці об"єкти вже!!! встановлені! Депутатам відведена роль статистів. Аааа-а не проголосуєте- скоротимо робочі місця! То хто в домі хазяїн?! Для чого тратитись на вибори, якщо нам знову призначать, тепер вже голову громади, акціонери пивзаводу)(
 • А хтось із громади був на громадських слуханнях?