radomyshl.com Радомышль
 
13 квітня 2017
-

Депутат міськради отримав посаду «уповноваженого з велотранспорту» в Житомирській мерії

Депутат Радомишльської міськради отримав посаду «уповноваженого з велотранспорту» в Житомирській мерії

Депутат Радомишльської міської ради Житомирської області Олександр Папірний отримав посаду «уповноважений з велосипедного транспорту Житомирської міської ради».

Про це він написав 10 квітня на своїй сторінці у Facebook.

«З початку квітня я переїхав до міста Житомир, відтепер я освоюю нову професію, "уповноважений з велосипедного транспорту Житомирської міської ради". Професія для мене нова, але нереально цікава. Враховуючи, що все моє свідоме життя пов'язано з велосипедом, це моя стихія і комфортне середовище», - написав Олександр Папірний.

Уповноважений з велотранспорту повідомив, що в його функціональні обов'язки входить «все, що пов'язано з вело»: організація спортивно-масових заходів, розробка програми розвитку велоінфраструктури Житомира, реалізація вже існуючого «Муніципального енергетичного плану Житомира 2017-2020 роки» та інше.

Своїм виборцям Папірний пояснив, що не збирається залишати депутатство в Радомишльській міськраді.

«Я лишаюсь депутатом Радомишльської міської ради, приїжджатиму на сесії, долучатимусь до роботи дистанційно, і обіцяю майбутній досвід впровадити в Радомишлі. Ну і, звичайно, інформуватиму вас також по поточній депутатській діяльності (…)», - написав депутат.

У коментарі 11 квітня Олександр Папірний розповів, що на своїй посаді він працює з 3 квітня 2017 року, підпорядкований департаменту економічного розвитку міськради, але співпрацює з іншими пов'язаними департаментами та управліннями – молоді і спорту, транспорту і зв’язку, бюджету та фінансів, житлово-комунального господарства.

На запитання, що вдалося зробити за тиждень, уповноважений відповів:

«Разом з громадськістю, активістами потроху систематизуємо списки велопарковок. Ви знаєте, що минулого року в Житомирі їх встановили близько 150, але цього мало. Ми складемо перелік адрес, де вони ще потенційно можуть бути встановлені. Також проводимо підготовку до шосейної велогонки «I Міжнародна поліська сотка», яка відбудеться в Житомирі 30 квітня цього року. Працюємо над форматом «Велодня».

Джерело: Zhitomir.info


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.