radomyshl.com Радомышль
 
25 листопада 2010
-

Завершення призову на строкову військову службу

Завершення призову на строкову військову службуУ районі завершено призов громадян 1985-1992р.н. на строкову військову службу в осени 2010 року.
Як повідомили у військово-обліковому столі міськвиконкому, на засіданні районної призовної комісії, викликались 408 призовників, з'явились - 385, не з'явились - 23.

Із 385 призовників які пройшли призовну комісію, визнано придатними до військової служби - 365, із них: у збройні сили та інші військові формування України, відправлено 32 призовники, в тому числі у збройні сили України - 24, у частини міністерства внутрішніх справ - 8.

Надано відстрочку від призову - 91 призовнику, у тому числі за сімейним станом - 7, для продовження навчання - 75, двом вчителям та медичним працівникам, трьом особам що до яких розслідуються кримінальні справи. Передано в запас - 91-го призовника, із них досягли 25-річного віку - 67, засудженні до позбавлення волі - 18.

Непридатними до військової служби - визнано двох, надано відстрочки на лікування - 15 призовникам. Скасовано рішення про призов за станом здоров'я що до 153 призовників, під час роботи призовних комісій, 93 призовникі були направленні на додаткове медичне обстеження.

У порівнянні з призовами осені 2009 року та весни 2010 року - де що погіршились якісні характеристики здоров'я і фізичного стану призовників.
Так кількість придатних до військової служби, скоротилась з 92% до 89%. Тимчасова непридатність зросла з 1% до 3.7%.

Як і раніше, основними труднощами у ході призовної кампанії, залишається те, що, відсутні приміщення призовної комісії, призовна комісія проходить у приміщеннях центральної районної лікарні, що значно погіршує якість медичного огляду призовників, оскільки вони приймаються разом із хворими та у різних приміщеннях. А тому призовники не встигають за один день завершити медичний огляд, і вимушенні прибувати до Радомишля по декілька разів, що значно затягує проходження медичної комісії та ускладнює роботу призовної комісії.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Зачем все это? Познать заметание плаца ломом и покраску травы в зеленый цвет? Подержатся за допотопную технику, бесполезную в современной войне? Быть готовым пойти в бой за идеалы этого президента и премъер- министра?
 • Маємо, те , що маємо !!! winked
 • Лучше в армию чем по городу шататься или стать наркоманом в итоге
  не хочешь учится может армия сделает из тебя человека
 • Лучше в армию чем по городу шататься или стать наркоманом в итоге
  не хочешь учится может армия сделает из тебя человека


  согласен, но армия может сделать как человека так и инвалидом физически или психологически.
 • Серый,
  Воспитывать сыновей нужно не в армии, а дома, родителями!!!
 • radionyanya
  згоден з тобою, але це тільки в тому випадку якщо в сімї є батько, бо в іншому випадку, домашнє виховання зробить тільки гірше.
 • aleksandr,
  aleksandr!!!!Конечно на мнооого лучше сидеть с бутылкой пива и бухать,так проще......?!А чтобы сделать все то,что Вы сказали : \"познать заметание плаца\" - на это тоже нужны мозги,и не зря у нас не все служат ,вот сразу видно кто служил,а кто нет,Вы я смотрю - нет!!!Смотрите за собой, сдесь такая школа,пусть только один год......
Лучше в армию чем по городу шататься или стать наркоманом в итоге
не хочешь учится может армия сделает из тебя человека


согласен, но армия может сделать как человека так и инвалидом физически или психологически.
Цитата  |   | 
30 листопада 2010 13:19
-->