radomyshl.com Радомышль
 
12 травня 2017
-

Відбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТО

Відбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТО

9 травня, у День 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в місті Радомишль на меморіальному комплексі Слави відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів, учасників АТО, керівників району та міста, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, громадських організацій, політичних партій, небайдужих радомишлян та гостей міста.

Під час мітингу до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Володимир Тетерський та голова районної ветеранської організації В.П.Жлуктенко. Вони подякували ветеранам Другої світової війни за їх подвиги на фронті та в тилу, за Велику Перемогу та привітали всіх присутніх зі святом.

Пам’ять загиблих захисників Вітчизни, а також всіх ветеранів, хто не дожив до сьогоднішнього дня, вшанували хвилиною мовчання. У їх честь пролунав військовий салют.

Завершився захід покладанням вінків та квітів на меморіалі Слави представниками сільських, селищних та міської ради, установ та організацій міста та святковим проходженням військовослужбовців, переможців дитячих фестивалів та конкурсів, кращих спортсменів району.

Відбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТОВідбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. + ФОТО

Джерело: Радомишльська районна рада


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.