radomyshl.com Радомышль
 
15 травня 2017
-

19 травня відбудеться зустріч з Євгеном Букетом — країнським краєзнавцем, журналістом та громадським діячем

19 травня у Радомишлі відбудеться зустріч з Євгеном Букетом — країнським краєзнавцем, журналістом та громадським діячем 

19 травня 2017 року у приміщенні ЗОШ №5 о 12.00 відбудеться зустріч з Євгеном Васильовичем Букетом — українським краєзнавцем, журналістом та громадським діячем, який є головний редактором газети «Культура і життя», членом правління Національної спілки краєзнавців України, членом Національної Спілки журналістів України і ГО «Вікімедіа Україна». Лауреатом молодіжної премії голови Київської облдержадміністрації (2004) і Міжнародної премії імені Олеся Гончара (2008). Почесний краєзнавець України (2016).

Відбудеться презентація книги: «Іван Бондаренко - останній полковник Коліївщини. Історичний нарис».

"Книга оповідає про життя та діяльність видатного гайдамацького ватажка Івана Бондаренка - одного з очільників Коліївщини. У книзі подається передісторія гайдамацьких рухів і те суспільне тло, на якому вони відбувалися. Наводяться цікаві, і подекуди унікальні, подробиці як із життя самого Івана Бондаренка, так і з перебігу повстання надвірних козаків на Київщині, яким йому випало керувати. Також описуються події на Радомисльських землях і митрополичому містечку Радомислі.

Книга супроводжується великою кількістю малюнків (усього 67), що унаочнюють події тих часів, а також кольоровими мапами (усього 4) з нанесеними на них подіями, згадуваними у книзі. Укінці книги вміщено додатки, які дозволять читачеві поглибити знання про місця, згадувані у зв'язку з описуваними в книзі подіями (75 статей), про осіб (23 стаття), що брали в них участь, та про самі події (9 статей). Крім того у додатках містяться деякі джерела, з використанням яких створено цю книгу.

Книгу призначено для всіх, хто цікавиться минулим України, історією рідного краю та міста Радомишля.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.