radomyshl.com
 

:

:

:

18 2017
-

! ̲ Ӫ ί

!     ̲ Ӫ ί

( ) , , , , ,  !!! !!!

8- ( - . ), , - 468 .

- - , .

  : (097) 553-17-17 - .

: (067) 269-11-73 - .

Գ : ;

: 5167 4900 7016 7110

Ѳ ² ֲ !!!


!
, .
.
  • Шалом! Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього! Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини! І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5: 4) Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!
  • Ну і до чого взагалі тут якась жидівська маячня, вже достатньо розтиражована по всіх закутках інтернету?
  • 1 Отож я питаю: Чи ж Бог відкинув народа Свого? Зовсім ні! Бо й я ізраїльтянин, із насіння Авраамового, Веніяминового племени. (Рим.11:1)
  • Блага Вість дороже всяких коштів і Господь Бог і Його Сила через нас Досконала Допомога!Бо Він з нами,щоб бути в нас,щоб через нас стала Його Переможна Радість!
  • Тільки Господь Бог Досконала Допомога! І покаяння,на Його Милостивих Умовах, Допомога Спасителю допомогти нам! Тільки своїми вустами в голгс з вірою в Всемогутьньому ми даємо дозвіл Милостивому втрутитись в наше життя! На скільки дозволемо Поважающего вибір! Вигнати вражину беспредельну криком до Спасителя Іскупителя!
  • ². Ʋ Ʋ Ͳ !!!! http://podrobnosti.ua/2183506-malenka-margosha-potrebu-lkuvannja-tjazhkogo-zahvorjuvannja.html