radomyshl.com Радомышль
 
08 червня 2017
-

НЕПРАВОМІРНІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СКАСОВАНО

НЕПРАВОМІРНІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СКАСОВАНО

Окружним адміністративним судом визнано обґрунтованими доводи прокуратури Житомирської області щодо незаконності розпоряджень про надання в оренду за межами населеного пункту земель водного фонду у Радомишльському районі.

Відтак, неправомірні розпорядження Радомишльської райдержадміністрації щодо надання в оренду земельної ділянки площею 15,2 га скасовано.

Розпорядженням голови Радомишльської райдержадміністрації у грудні 2007 року неправомірно надано приватному підприємству дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду 15,2 га землі водного фонду на території Макалевицької сільської ради.

У подальшому, у грудні 2012 року, ще одним розпорядженням райдержадміністрації затверджено проект землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки та передачу її в оренду цьому підприємству для рибогосподарських потреб.

Однак, такими розпорядженнями Радомишльська райдержадміністрація порушила вимоги чинного законодавства та визначені Земельним кодексом України повноваження щодо розпорядження земельними ділянками за межами населених пунктів, оскільки правом розпоряджатися землями такої категорії наділені обласні держадміністрації.

Джерело: Прокуратура Житомирської області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.