radomyshl.com Радомышль
 
12 червня 2017
-

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЗАМКУ "РАДОМИСЛЬ"

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЗАМКУ "РАДОМИСЛЬ"

Дитячі усмішки, сміх і радісні голоси заполонили у середу, 7 червня, історико-культурний комплекс Замок-музей «Радомисль». Цього дня на території комплексу проходив День відкритих дверей для мешканців міста, який буде і в подальшому проводитись кожну першу середу місяця.

Його відвідувачами стали більше 150 учнів навчальних закладів міста Радомишля. Майже всі вони, вперше відкрили для себе «машину часу» і доторкнулися до історії нашого народу і своїх земляків, побачивши на власні очі унікальну експозицію української домашньої ікони «Душа України».

Особливо цікавим для дітей, було побачити процес виготовлення паперу за технологіями XVII ст., відпочити та побавитися та території ландшафтного парку, а також дізнатися цікаві факти з життя і створення Замку-музею.

Всього цього дня Замок-музей «Радомисль» відвідали 565 мешканців міста. Добрі відгуки та слова подяки за збережену історичну спадщину з їх вуст, лунали на адресу засновників, керівників та працівників Музею та особливо екскурсоводів, які майстерно провели їх «шляхами» історії українського народу.

Приємно відзначити, що за роки свого існування, Замок-музей «Радомисль» став самобутнім історико-культурним об’єктом, місцем проведення мистецьких заходів та міжнародних фестивалів, головною туристичною принадою Радомишльської землі.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.