radomyshl.com Радомышль
 
13 червня 2017
-

ХВИЛЯ ЗУХВАЛИХ ПОГРАБУВАНЬ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

ХВИЛЯ ЗУХВАЛИХ ПОГРАБУВАНЬ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

25 травня 2017 року, до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП звернувся житель м. Радомишль про те, що обстеживши територію підприємства, він виявив відсутність пресформ та запчастин до них.

Проведеними оперативно розшуковими заходами було встановлено, що в ніч на 25.05.2017 року житель м. Радомишль, який працює вантажником на ПАТ Радомишльський пиво-безалкогольний комбінат, проник на територію підприємства, де біля одного з цехів забрав алюмінієві деталі та пресформи, якими в подальшому розпорядився на свій розсуд, а саме продав.

Викрадене майно виявлене та вилучене.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст.185 КК України.


25 травня 2017 року, до чергової частин Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жителя м. Малин про те, що з в дачному будинку заявника в с. Облітки Радомишльського району пошкоджено вхідні двері.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що в період часу з 20.05.2017 року по 25 травня 2017 року, невідома особа, шляхом зриву навісного замка з вхідних дверей дачного будинку заявника, який розташований в с. Облітки, проникла в середину, звідки таємно викрала алюмінієвий бідон ємністю 40 літрів, 3 алюмінієві каструлі ємністю 10 літрів кожна, та телевізор марки «Вайсмен»

Сума збитків встановлюється.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.

Телеграму попередньо проінформовано чергового ГУНП в Житомирській області.


25 травня 2017 року, до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жителя с. Веприн Радомишльського району про те, що з його будинку скоєно крадіжку грошей.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що 25.05.2017 року, невідома особа, шляхом розбиття віконного скла в будинку заявника, проникла в середину будинку, звідки таємно викрала грошові кошти в сумі одна тисяча гривень, які зберігались в шафі однієї з кімнат будинку.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


25 травня 2017 року, до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшла заява від жителя с. Веприн Радомишльського району про те, що в будинку заявника пошкоджено віконне скло.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що в 25.05.2017 року, невідома особа, шляхом розбиття віконного скла в будинку заявника, який розташований в с. Веприн Радомишльського району, проникла всередину будинку, де намагалася викрасти особисті речі заявника, але не довела свої злочинні дії до кінця, з причин, які не залежали від її волі.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.2 ст.15 та ч. 3 ст. 185 КК України.


26 травня 2017 року, до чергової частин Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жителя с. Садки про те, що з будинку заявника в с. Садки Радомишльського району пошкоджено вікно.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що 26.05.2017 року, невідома особа, шляхом демонтажу дерев’яного щита, яким було забите вікно спальної кімнати будинку заявника, який розташований в с. Садки Радомишльського р-ну, проникла в середину, звідки таємно викрала телевізійний тюнер Т-2 марки «Satkom-Е-210», у корпусі чорного кольору, та кросівки чоловічі марки «Найк».

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


27 травня 2017 року, до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жителя с. Веприн Радомишльського району про те, що з будинку заявника скоєно крадіжку бензопили.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що в період часу з 25.05.2017 року по 27 травня 2017 року, невідома особа, шляхом виймання віконного скла в будинку заявника, який розташований в с. Веприн Радомишльського району, проникла в середину будинку, звідки таємно викрала бензопилу марки «Goodluck».

З місця події вилучено відбитки пальців рук.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


27 травня 2017 року, до  чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області звернулась жителька м. Київ про те, що з дачного господарства заявниці в с. Таборище Радомишльського району скоєно крадіжку майна.

Проведеними оперативно розшуковими заходами було встановлено, що на протязі останніх п’яти місяців поточного року, невідома особа, з дачного домогосподарства заявниці, яке розташоване в с. Таборище, шляхом демонтажу, таємно викрала 5 секцій кованого металевого, металеві ворота з гаражу, металеві двері з будинку, підвіконники з каменю різних розмірів в кількості 22 шт., фасадну плитку загальною площею близько 60 кв.м., декоративну внутрішню плитку, 4 віконні склопакети різних розмірів, силовий мідний кабель близько 100м.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


28 травня 2017 року, до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення жителя м. Київ про те, що він виявив відсутність чотирьох коліс на власному автомобілі марки «ВАЗ-21099», якийо залишив в подвір’ї батьківського будинку в с. Борщів Радомишльського району Житомирської області.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що в період часу з грудня 2016 року по 28 травня 2017 року, невідома особа шляхом вільного доступу проникла на подвір’я батьківського будинку заявника в с. Борщів Радомишльського району Житомирської області, звідки, шляхом відкручування, демонтувала чотири автомобільні колеса на літній резині марки «Піреллі» R-13, з автомобіля заявника марки ВАЗ-21099.

Попередня кваліфікація ч.1 ст. 185 КК України.


29 травня 2017 року, до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області по телефону надійшло повідомлення від жителя смт. Біла Криниця про те, що заявниця виявила відсутність мотоцикла марки «Урал» зеленого кольору, який знаходився у дерев’яному гаражі.

Проведеними оперативно розшуковими заходами було встановлено, що 28.05.2017 року, близько 22.30 год. неповнолітній житель смт. Біла Криниця, який звільнений від відбування покарання з випробувальним терміном за скоєння крадіжки та перебуває на обліку у районному відділі пробації, перебуваючи на території господарства заявниці, проник в середину гаража та незаконно заволодів мотоциклом марки «Урал » 1986 року випуску, який відігнав на відстань 500 метрів від домоволодіння заявниці та при невдалій спробі завести мотоцикл, скотив його у місцевий ставок.

Даний мотоцикл знайдено та повернуто власнику.

Правопорушник у скоєному зізнався

Попередня кваліфікація даних кримінальних правопорушень ч.2 ст. 289 КК України.


29 травня 2017 року, в с. Ірша, Радомишльського району працівниками поліції Радомишльського ВП був зупинений житель с. Ірша, у якого було виявлено та вилучено у поліетиленовому пакеті, який він ніс, речовину зовні схожу на наркозасоби амфетамін, загорнутий у фольгу, порошкоподібну речовину жовтого кольору, яка знаходилась у прозорому пакеті, та з його слів є фінілнітропропеном, компонентом для виготовлення амфетаміну, два шприци, один із рідиною прозорого кольору.

Вилучені речі та речовину направлено на експертизу до НДЕКЦ в Житомирській області.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч. 1 ст. 309 КК України. Питання щодо обрання міри запобіжного заходу буде вирішено після надходження висновку експертизи.


31 травня 2016 року, до чергової частини Радомишльського ВП Коростишівського відділу ГУНП в Житомирській області надійшла заява від жителя м. Радомишль про те, що знайомий забрав у нього велосипед.

Проведеними заходами було встановлено, що 31.05.2017 року близько житель с. Лутівка Радомишльського району Житомирської області, раніше судимий, рухаючись по вул. Чорнобильській в м. Радомишль зустрів свого знайомого та застосовуючи фізичну силу, вирвав з його рук велосипед марки «Україна», після чого, не зважаючи на усні вимоги потерпілого зупинитись та повернути велосипед, поїхав на ньому в невідомому напрямку.

Зловмисник у скоєному зізнався, свою провину визнав повністю.

Викрадений велосипед виявлено та вилучено.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст. 186 КК України.


01 червня 2017 року, до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшла заява від жителя с. Чудин Радомишльського району про те, що заявник виявив відсутність власного автомобіля марки «Опель Віваро» білого кольору, який був припаркований по вул. Центральній 141 в с. Межирічка.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено особу підозрюваного у вчиненні злочину, ним виявився син співмешканки заявника, який шляхом вільного доступу, скориставшись тим, що ключі від автомобіля знаходились в будинку, взяв ключі та незаконно заволодів автомобілем заявника марки OPELVIVARO, який належить заявнику та поїхав на ньому в с. Мала Рача Радомишльського Району, де його і залишив.

Даний автомобіль вилучено та повернуто власнику.

Попередня кваліфікація даних кримінальних правопорушень ч.1 ст. 289 КК України.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.