radomyshl.com
 

:

:

:

28 2017
-

1 ˲ IJ

1  —  ˲   IJ 

1 17 . ̳ .

.

.

 — . ³ 22 1994 N 323/94 « ».

 

« ' »


!
, .
.
  • Підзаборні чиновники Рай-Держ-Ад-Адміністрації в черговий раз облажались, грубо порушуючи Указ президента України. Хто і коли понесе відповідальність за такий косяк?
  • Не зовсім зрозуміло, яким чином ваш коментар стосується даної публікації. Складається враження, що там "кормушка благодатна", а вас або звідтіля вигнали або не пустили... Вибачаюсь, якщо мої враження помилкові, але щоб уникнути непорозумінь наступного разу, будь-ласка, докладніше опишіть: в чому "облажались", який Указ (номер, дата). Ну і, будьте послідовні в своїй законослухняності, враховуючи, що ви пишете коментарі з "ВК" - коли було відмінено Указ Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".
  • мій коментар напряму стосується даної публікації, і ті, хто читав саму публікацію - не задають таких запитань, типу "який Указ (номер, дата)", якби Ви прочитали публікацію уважніше, то знайли б в ній слова "відповідно до Указу Президента...", там і номер, і дата. І там же написано, шо відповідно до цього Указу, свято повинно відзначаєтися щорічно в останню неділю червня, і аж ніяк не в першу суботу липня. А враховуючи систематичні безглузді перенесення свят на інші дні і особливо ігнорування свят (які святкуються в інших містах при нормальному керівництві) я вважаю це систематичним порушенням з боку Рай-Держ-Ад-Адміністрації. (слово Рай-Держ-Ад-Адміністрація придумав не я, а знайшов на сайті РДА, що є ознакою ще однієї лажи). А з приводу Вашого "ви пишете коментарі з ВК" - я радив би Вам проконсультуватись у більш досвідчених користувачів Інтернету. Запитайте хоча б у адміністратора сайту radomyshl.com, чи пишу я коментар з ВК, чи все ж таки з radomyshl.com? У Вас була гарна спроба прогнутись... навіщо це Вам?
  • , . , , , , .
  • Тепер усе зрозуміло. Це і справді недопрацювання з їх боку. Щодо "ВК" то ви, звичайно коментуєте саме на цьому сайті, але ж ідентифікація проходить з забороненого сайту (зверніть увагу на літеру в кружку). І останнє - я не в тому статусі і віці, щоб прогинатись. Я уточнив, оскільки не зрозумів суті вашого коментаря, а в силу своєї діяльності звик до адекватного і виваженого висвітлення власних думок. Тим більше, що останнім часом (мені так здавалось) все більше активістів з Радомишльщини наполегливо кидають посил, що готові виходити в комунікаційному плані на інший якісний рівень. Я особисто двічі проводив консультації - очевидно, що я помилився. Радомишль все ще завмер на стадії пасивної агресії.
  • То грубі систематичні порушення законодавства з боку РДА Ви називаєте "недопрацювання"? Щодо літери в кружку, то це означає, що я колись зареєструвався на radomyshl.com за допомогою ВК, і якби Ви просто запитали - я б Вам пояснив, але Ви замість запитання спробували мене звинуватити в чомусь - це у Вас стадія пасивної агресії чи демонстрація іншого якісного рівня в комунікаційному плані? І нагадайте, яким законом мені як людині, заборонено ідентифікуватись чи використувати в інший спосіб ВК?
  • Сподіваюсь сьогодні святкування пройде на високому рівні з урахуванням інтересів Радомишльської молоді. Чи цікавився хтось з працівників культури та адміністрації - чим порадувати нашу молодь під час святкування цього свята? Чи запрошенні для виступу артисти / музиканти, що працюють у сучасному молодіжному естрадному / музичному жанрі? Чи будуть виступати місцеві музичні гурти, перед якими РДА ще досі не вибачилась за свою тупу класифікацію "підзаборні музиканти"?