radomyshl.com Радомышль
 
29 червня 2017
-

Рештки 26 воїнів, які загинули у Другій світовій війні, знайшли у Радомишльському районі. + ФОТО

Рештки 26 воїнів, які загинули у Другій світовій війні, знайшли у Радомишльському районі. + ФОТО

Курсанти Національної академії Служби безпеки України упродовж двох років проводили пошукові роботи у Березанському лісі на Київщині та в селах Раковичах й Гуті-Забілоцькій Радомишльського району. Про це повідомила прес-група УСБ України у Житомирській області.

Про це повідомляє прес-група УСБ України у Житомирській області.

Курсанти спільно з представниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» знайшла рештки 55 воїнів Другої світової війни, особисті речі загиблих, фрагменти бронетехніки й уламки зброї.

«Зокрема, на останніх розкопках у селі Гуті-Забілоцькій, що тривали з квітня цього року до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, курсанти натрапили на рештки 26 воїнів. На жаль, їх неможливо ідентифікувати. Експерти не виключають, що молодь знайшла засипаний землею бліндаж, який після відступу ворога наші солдати використали для санітарного поховання загиблих товаришів», – йдеться у повідомленні.

Невідомі воїни, віднайдені на Житомирщині та Київщині, цьогоріч будуть гідно похоронені.

Рештки 26 воїнів, які загинули у Другій світовій війні, знайшли у Радомишльському районі. + ФОТОРештки 26 воїнів, які загинули у Другій світовій війні, знайшли у Радомишльському районі. + ФОТОРештки 26 воїнів, які загинули у Другій світовій війні, знайшли у Радомишльському районі. + ФОТО


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.