radomyshl.com Радомышль
 
29 червня 2017
-

Поліцейськими Радомишльщини викрито жителів Коростишівського району, які скоїли крадіжки у Радомишльському районі.

Поліцейськими Радомишльщини викрито жителів Коростишівського району, які скоїли крадіжки у Радомишльському районі.

15 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшла письмова заява від жителя м. Київ, про те, що з дачного будинку заявника в с. Ставки Радомишльського району Житомирської області скоєно крадіжку майна.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що в ніч з 06 на 07.06.2017 року 17.00 год. житель с. Більківці Коростишівського району спільно із раніше судимим жителем м. Коростишів, користуючись відсутністю власника, шляхом зриву навісного замка проникли до гаражного приміщення заявника, розташованого за адресою с. Ставки, звідки таємно викрали бензопилу марки «Хускварна-142», у корпусі помаранчевого кольору. Зловмисники свою провину визнали, у скоєному зізналися.

Сума збитків 2000 грн.

Дана подія внесена до ЄРДР, попередня кваліфікація, ч.3 ст.185 КК України.

15 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло телефонне повідомлення від жителя м. Радомишль про те, що з дачного будинку заявника с. Ставки скоєно крадіжку майна.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що з 03.06.2017 року по 15.06.2017 року 11.00 год. житель с. Більківці Коростишівського району, спільно із раніше судимим жителем м. Коростишів, користуючись відсутністю власника, шляхом вільного доступу проникли до гаражного приміщення заявника, розташованого за в с. Ставки, звідки таємно викрали акумулятор тракторний потужністю 76А, у корпусі сірого кольору, та бензопилу марки «Дефендер», у корпусі чорного кольору. Зловмисники свою провину визнали, у скоєному зізналися.

Сума збитків 4400.

Дана подія внесена до ЄРДР, попередня кваліфікація, ч.3 ст.185 КК України.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.