radomyshl.com Радомышль
 
02 липня 2017
-

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ЗЛОДІЇ МАСОВО ГРАБУЮТ ДАЧІ

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ЗЛОДІЇ МАСОВО ГРАБУЮТ ДАЧІ

17 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жителя с. Краснобірка про те, що з дачного домогосподарства, розташованого за адресою с. Веприн, скоєно крадіжку майна.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що в період часу з 12.06.2017 року до 17.06.2017 року, невстановлена особа шляхом розбиття скла у вікні дачного домогосподарства, яке розташоване по в с. Веприн Радомишльського району та належить жительці м. Київ, проникла всередину, звідки таємно викрала бензопилу «Einhel Royal» жовтого кольору, набір дверних ручок срібного кольору в кількості 7 пар та риболовний стілець.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


17 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення по телефону від жителя м. Київ про те, що з приміщення літньої кухні дачного домогосподарства заявника в с. Гуто Потіївка, Радомишльського району скоєно крадіжку майна.

Проведеними оперативно розшуковими заходами встановлено, що 16.06.2017 року близько 02.00 год житель с. Вихля Радомишльського району, шляхом зриву навісного замка на дверях приміщення літньої кухні дачного домогосподарства заявника, яке розташоване в с. Гуто Потіївка Радомишльського району, проник всередину, звідки таємно викрав газову плиту радянського виробництва, металевий газовий балон та п’ять алюмінієвих мисок, які в подальшому продав невстановленій особі.

Зловмисник у скоєному зізнався.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


21 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жительки м. Київ про те, що в с. Кочерів в будинку сусідки зламана металева решітка та відсутнє скло в вікні.

Проведеними оперативно розшуковими заходами було встановлено, що в період часу з 18.06.2017 року по 21.06.2017 року невідома особа, шляхом демонтажу вікна та пошкодження захисних грат таємно проникла до дачного господарства, яке розташоване в с. Кочерів Радомишльського р-ну, Житомирської області, та належить жительці м. Київ, звідки викрала болгарку марки «БОШ», магнітофон марки «Юпітер», дві колонки марки «ТОЙО» та плащ-накидку.

З місця події вилучено папілярні узори слідів пальців рук.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


15 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло телефонне повідомлення від жителя с. Веприн про те, що з дачного будинку в с. Веприн Радомишльського району Житомирської області скоєно крадіжку мотоцикла.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що в ніч з 14 на 15.06.2017 року, невідома особа, скориставшись відсутністю заявника, шляхом зриву навісного замка гаражного приміщення, дачного домоволодіння в с. Веприн Радомишльського району Житомирської області, яке належить жителю м. Київ, проникла всередину, звідки таємно викрала мопед, марки «Дельта», придбаний заявником у 2010 році в м. Одеса, без державного номеру реєстрації, та дороблений із інших мотоциклетних запчастин і агрегатів, чорного кольору, документів на даний транспортний засіб не має, та заявнику номера агрегатів не відомі.

Сума збитків встановлюється.

Дана подія внесена до ЄРДР.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.2 ст.289 КК України.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.