radomyshl.com Радомышль
 
13 липня 2017
-

У Радомишльському районі піротехніки знищили 11 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн

У Радомишльському районі піротехніки знищили 11 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн

13 липня група піротехнічних робіт Управління ДСНС у Житомирській області знищила 11 вибухонебезпечних предметів, виявлених у Радомишльському районі.

Зокрема, 12 липня до Служби порятунку «101» зателефонував чоловік та повідомив, що знайшов у лісі поблизу села Товсте підозрілі предмети. Він приїхав збирати ягоди і, проходячи повз високі кущі, помітив невідомі металеві предмети. Чоловік прикидав знахідки гілками та дочекався приїзду рятувальників. Усі знахідки виявились 10 артилерійськими снарядами калібром 76 мм часів минулих війн.

Інший виклик до радомишльських рятувальників надійшов із с. Березці. Там місцева жителька, збираючи гриби у лісі, натрапила на боєприпас. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 105 мм.

Рятувальники вкотре звертаються до населення з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами! У разі виявлення підозрілих знахідок необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102». Ні в якому разі не чіпайте та не намагайтеся самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.

 

У ДСНС України

у Житомирській області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.