radomyshl.com Радомышль
 
14 липня 2017
-

Громадська організація отримає на 18 років майже 7 тис.га мисливських угідь у Радомишльському районі

Громадська організація отримає на 18 років майже 7 тис.га мисливських угідь у Радомишльському районні

Житомирська обласна рада збирається віддати у користування на 18 років кілька тисяч гектарів мисливських угідь у Радомишльському районні громадській організації «Радомишльські мисливці.

Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті облради. Питання мають розглянути на постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів і сесії.

«Надати додатково громадській організації «Радомишльські мисливці» у користування мисливські угіддя площею 1992,8 га у межах кварталів №№ 11, 12, 32-51 Дубовецького лісництва державного підприємства «Коростишівське лісове господарство», терміном на 18 років, у тому числі площею 1876,7 га у межах кварталів №№ 11,12,32-40, 42-51 на території Квітневої сільської ради Коростишівського району та площею 116,1 га у межах кварталу № 41 на території Кочерівської сільської ради Коростишівського району, визначивши загальну площу мисливських угідь 6900,6 га», – йдеться у повідомленні.

ГО «Радомишльські мисливці», відповідно до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, зареєстрована у селі село Став-Слобода Радомишльського району. Серед засновників Андрій, Святослав та Юлія Пархоменки.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • СУПЕР!!! "Радомишльські" мисливці С–Р· столичною РїСЂРѕРїРёСЃРєРѕСЋ. Добре, що С…РѕС‡ РЅРµ РљС–РїСЂ або Р’С–СЂРіС–РЅСЃСЊРєС– острови. Цікаво, чи РІ тому лісі взагалі щось залишиться після С—С…РЅСЊРѕРіРѕ "користування".