radomyshl.com
 

:

:

:

20 2017
-

˲ ˲Ҳ "" " Ͳ"

 ˲   ˲Ҳ ""  "  Ͳ"

10 ʲ ² ˲

, . . . , . , .. . , . . ( , - .), 33- , ( . - .).

, , , 10 䳺 . . 26- . , . . . , , , 䳺, . ( . - .) , . . , . . , . .. . , , , , , , . , . ( . . - .). , .

? ' : -. . .. . . , , , . . , . , , , . . , " " . . . , .

... , . -, 䳿 .. . ( , ) . . - . , , . , "" . , , . . , .

. ͳ .

, , , , ..

, . .. . : , ? - , , . ? , . . . ³ . , . . , ! . ! . . , , 10 . , ...

, .. , , , .. , . . . .

... . , . 䳺, 䳺 " " - .

- , . , . , , .

.

: ""


!
, .
.
  • Для тех кто хочет знать правду о ПСИ смотрите видео по ссылке: https://youtu.be/M3gKn3uuGs8
  • ну і вгадайте чим закінчиться досудове розслідування! думаю треба ініціювати громадські слухання по роботі поліції радомишля. хай подивиться нікурадзе людям у вічі, а не звик доповідати по пірамідам, держадміністраціям та меріям. хай доповість по цій справі, по фальсифікаціям виборів, по розкраданню лісу, пилорамам, наркообігу, самогоноварінню, по можливим економічним злочинам мера і т.д. так шо, пан нікурадзе, захищайте закон та інтереси громади, а не місцевих бариг, бо повториться врадіївка у гіршому варіанті, у радомишлі до цього недалеко.... спостерігається тенденція- у 99 відсотках там де керують бувші мєнти, там зловживання і скандали!
  • Ось і перші ластівки захисту Охотенко прилетіли, але чомусь після статті. Інтерв'ю дають підопічні, які знаходяться під вливом працівників інтернату. Один і тей самий скенарій, як і на ,,Водоканалі,, Роберт Скай чи ще як вас там, а чи відомо Вам про відео підопічних які дали інтерв'ю без примусу і вже знаходиться де потрібно. Не зовсім мабуть дурні журналісти, тим паче з кримінального відділу, і знають як робити справу. А відправляння хворих без судового рішення на Гуйву вже при новому директорі це як? В Радомишлі багатьом все відомо про умови в інтернаті і що там коїться при всіх директорах. Але чомусь всіх, все влаштовує і ніхто крику не піднімає бо там немає за кого заступатись, бо там не ваші родичі знаходяться, так? Мабуть все стане на свої місця коли журналісти поділяться своїм відео, буде дуже цікаво.Ще працюють порядні працівники в закладі які можуть розказати, що вже робиться при новому директорі, дякувати Богу вони не знущаються над хворими. Просто в Радомишлі всі від всіх залежні, кожен по своєму. І те, що хворі миються холодною водою це теж відомо, але ж хіба це проблема. Проблема в тому, що лікувати потрібно вже здорове суспільство. А рабство, як було в інтернаті так і залишиться, як замилювались очі так і буде надалі, як не розслідувались до кінця злочини так і не будуть розслідуватись. Будуть бити в набат тільки тоді коли на місці підопічних будуть ваші рідні. А за ,,психів,, хіба потрібно захищатись??? НІ!!! Так вони ж дурні!!! Шановне панство хворі ми і не виліковно!!! Висновок один і змінити його нажаль не можу (поки що) - МЄНТОВСЬКИЙ ГОРОД МОЖЕТ СПАТЬ СПОКОЙНО!!!
  • Що ж ви робите з хворими людьми ... Ці люди приходили до нас за речами , вони були зовсім інші ...
  • психологічний примус не проходить даром, заводять по одній в одну кімнату; мабуть я б теж так вчинила якби була там.; це ще раз доводить, що не все там так гладко...
  • Це зробили від щирого серця . і наскільки нам відомо це суттево підняло їм настрій . Пані Світлана заборонила підопічним брати речі у нас , але все таки ми ще раз передали і речі і прикраси для жінок , бейсболки .) Тож , провладне панство, - ми допомогаємо всім : і громаді міста , і сіл , і не можемо залишити без допомоги тих , хто знаходиться у інтернаті ! Робимо це по поклику душі, безкоштовно ... Іще один маленький нюанс - пане Шатиловичу , я знаю що ви постійно моніторите цей сайт, тому моя відповідь для вас і для міського голови - я не збираюся приймати участь у виборах , але це не означає що я не буду перейматися життям міста та громади , дивитися на все крізь "рожеві окуляри" , це не означає що я не буду допомогати радомишлянам та мешканцям району , це не означає , що я буду спокійно дивитися на свавілля місцевої влади . А те що трапилося з журналістами газети , це така ганьба .. І не тільки на все місто , чи район , чи навіть область .. Пробачте , але при владі , чи керуванні закладів району , повинні бути адекватні люди , для яких співчуття, людяність не просто слова , а стан душі ...
  • Ну от .. Навіть в цьому випадку дехто побачив "слід " Радомишльської Свободи . Свобода "лежить" під Тетерським , оппоблоком, а тепер і у випадку з інтернатом , чи то побиттям журналістів , "Свободі" проплачено . )) То вже опреділіться нарешті , "під ким " Свобода ))) Ну по - перше : знову повторюсь - Радомишльська "Свобода" ні під ким "не лежала" і не буде "лежати ", ми не з ким не об"єднуємся , але співпрацюємо з усіма , хто працює на благо міста та громади. По - друге : ми " не продаємся " і " не купуємся " , і довели це за час "депутатства " - ніхто із депутатів- свободівців "не взяв" собі ані клаптика землі , ані копійки ... Ми не підтримуємо Н. Довжик , але й проти С. Охотенко , та інших представників цього "клану" . Ми за те , щоб закладом керувала нова людина , людина яка буде обрана на конкурсній основі . Ми за те , щоб люди в інтернаті жили спокійно , щоб над ними не знущалися , щоб вони не були рабсилою для працівників закладу та рідніх цих працівників , щоб їх не принижували , не залякували ! Знаючи що робилося з людьми перед приходом пані Світлани ми вирішили хоч трохи зняти з них стрес, підняти настрій - передали їм велику кількість речей .