radomyshl.com
 

:

:

:

10 2017
-

˲ ò : .

 ˲  ò :   .

8 2017 « » .

- .

« « », . , 8 , , . . , , : , , , 1200 . , - », - .

« . ’ , – , . », - .

: , , , .

( , , , , , ), « » : (0412)24-57-81 +380-67-414-60-74.


!
, .
.
  • Знову пив-завод щось злив!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • пора пив-завод прикрить а то от него ище така вонь
  • Опять???? Сколько можно????? Они к гражданам обращаются((((( Не они же гадость сливают в речку(((( Сделайте, что-нибудь с этим пивзаводом!!!!!!!!! (((( Раньше такого не было.
  • Побачите, що висновки комісії будуть ідентичні тим, що й були у попередні роки і спонсор нац. збірної з футболу буде не винен! Так само не буде винен у зростанні легеневих захворювань жителів Папірні, не буде винен у безконтрольному викачуванні водних ресурсів і т.д. Для керівництва пивзаводу Радомишль- це клоака! Для ділків від місцевої влади пивзавод- це одне із джерел власних прибутків. Ось і все- коло замкнулось! Кругообіг грошей у природі. А ви кажете якась там риба! А винні саме байдужі городяни, які на виборах думають про що завгодно, тільки не про майбутнє власних дітей і внуків і обрали тих, хто здає місто з потрохами. Але нічого- зате будемо мати залізницю))
  • Не только воняет, но и рыбу губит(((
  • Мені здається, цей став створено абсолютно без урахування законів гідробіології. Ще в 60-ті роки Мику могла курка перейти. Згодом закрили шлюз, і на місці чудової сіножаті утворилася величезна, але дуже мілка калюжа. Через це, а також слабку течію вода слабо аерується (насичується киснем), а в спеку навіть перегрівається. За таких умов навіть отрута не потрібна. Можливо, тому б пивзаводу став варто було б спершу спустити, дно поглибити. Щоб не вивозити грунт, насипати з нього пару островів, засадити їх деревами. Може, там варто зробити не один став, а кілька, тільки глибших, де б риба в спеку почувалася комфортніше. Тільки чи реально все це... До речі, через цей та інші стави не вистачає води Тетереву...