radomyshl.com
 

:

:

:

29 2017
-

˲ ² . +

 ˲ ²  . +

23 .

2004 . ’ , 1991 23 .

9-00 . ’ .. « » , , , , ’, , , .

 ˲ ²  . + ˲ ²  . + ˲ ²  . + ˲ ²  . + ˲ ²  . + ˲ ²  . +

:


!
, .
.
 • це як наче демонстрація типового совка на сучасний лад: зігнали бюджетників, і аж цілих 10 хвилин відзначали День державного прапора, на більше не вистачило фантазії чи культурних ресурсів?
 • Радомишльська "СВОБОДА" закликає радомишлян завтра 31.08 на 10годину прийти на сесію міськради з вимогою до мера та депутатів скасувати рішення про надання в оренду земельної ділянки навпроти дитсадка №6 і зобов"язати орендонаймача демонтувати паркан на протязі 24-х годин, поки не сталося лиха. Шановні земляки, не будьте байдужими і пам"ятайте, що ніхто крім нас не очистить місто від подібних "наростів".
 • .....
 • Сьогодні на сесії міськради фракцією ВО "Свобода" було внесено питання про скасування договору оренди на земельну ділянку по вул.Міськради(напроти садка №6) і запропоновано зобов"язати орендонаймача знести паркан. Питання договору вирішено розглянути на земельній комісії, залучивши до її роботи і громадських активістів. А от щодо знесення паркану- міськрада виявила безпорадність. З початком навчального року зросте небезпека аварійних ситуацій, тому, що паркан закриває огляд даної ділянки дороги для водіїв та пішоходів. Якщо влада, у тому числі і районна на чолі з В.Тетерським, і далі зволікатиме, доведеться нам вдаватися до радикальних кроків з розширення громадського простору і повернення у комунальну власність незаконно наданих земельних ділянок.
 • Приймаючи рішення про надання земельної ділянки міська рада та члени депутатської комісії з питань земельних відносин очевидно закрили очі або їм їх завязали. Очевидно, що міський голова сліпий або недобачає. Ця ділянка повністю закриває прохід людині до новозбудованої хати. Тим паче, власник нового будинку не погодив межі своєму новому сусідові, у якого прізвище Шкабара. Так, той самий колишній земельний начальник всього району. Кажуть що він виграв суди та буде поновлений на посаді. Очевидно міський голова і осліп від того. А чому земельні чиновники міської ради мовчали на сесії. Розвели депутатів як котят. То чи варто обирати його знову міським головою? Треба обирати Тетерського .
 • Правильно!!!)) Тоді про цих декілька сотих і мови не буде - будуть хапать гектарами!
 • А я то думаю чого це "Зорі Полісся" виділили грошики і з райнного і з міського бьюджетів. А це ж вибори у Радомишлі! І тепер у кожному номері хвизіономії перших наших особин. Отакий піар за наші гроші. А скоро і послуга буде "Фото з Тетерським")
 • Бідолашний Тетерський... Так затягнув пасок, що аж очі на лоба лізуть ))
 • Треба обирати Тетерського? Правда? Вже розробляє Тетерський район. Їздять, типу агітують. З баблом-сіллю. Авторитетів залучають: вчителів, лікарів, фермерів.. кого там ще можна? Коротше, всіх, хто може вплинути на вибори.. за себе. Уявляю такого міського голову. Нелюстрований, всім вигідний. Всім, кім громадян. За скромними підрахунками, ставка - 150-200млн грн. Ось таке корито в буде в розпоряджені нової територіальної громади. КОРИТО. Поки обиратимемо і далі бізнесменів і ментів до влади. Куди не плюнь бувші менти, прокурори, скоро судді на пенсію також підуть "служити народу" через виборні посади. Сама нечисть.