radomyshl.com Радомышль
 
12 січня 2011
-

Незабутнє Різдво для вихованцівшколи-інтернату

Незабутнє Різдво для вихованцівшколи-інтернатуНезабутнє Різдво для вихованцівшколи-інтернату.Фото.
Шефи-міліціонери влаштували для вихованців Радомишльської школи-інтернату незабутнє Різдво у столиці. У велике свято Різдва Христового працівники міліції не тільки виконують свій обов’язок у забезпеченні миру та спокою наших громадян, а й дарують радість дітям, життя яких сповнене горечі та печалі.

Нагадаємо, що за кожним обласним та районним управлінням міліції закріплені школи – інтернати, а їхні вихованці – найбажаніші гості у міліцейських колективах. Упродовж усього року правоохоронці відвідують такі заклади, спілкуються з малечею, дарують подарунки. Особливого значення такі відвідини набувають у період новорічно-різдвяних свят. День Святого Миколая, потім Новий рік і Різдво Христове.

Уже 17 років Радомишльською школою-інтернатом для дітей сиріт позбавлених піклування опікується безпосередньо Центральний апарат МВС України, кожного місяця відвідуючи своїх підшефних.

Цього року зі святом Різдва Христового вітати вихованців школи-інтернату випала велика честь працівникам Департаменту кадрового забезпечення. Котрі гостям із Житомирщини спочатку показали ялинку на головній площі столиці. Пізніше сповнені емоціями дітлахи, навідалися до Будинку кіно, де на них очікували цікаві конкурси та вікторини. Казкові герої разом із дітлахами запросили до святкової зали Діда Мороза та Снігуроньку. Після цього вихованці школи-інтернату поглинули у казкову феєрію вистави, герої якої подорожували новорічними стежками у пошуках різдвяних героїв.

По завершенню вистави малеча перемістилася до святої святинь Києво-Печерської лаври, де на них уже чекали заступник начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС України Микола Легенький та намісник Свято-Успенської собору Києво-Печерської лаври владика Павло. Архієпископ звернувся до дітей з напутнім словом, привітав малечу з Різдвом Христовим та вручив молитвослови, іконки та солодощі.

Микола Легенький зокрема зазначив, що цьогоріч на вищому рівні керівництва МВС України було вирішено запросити дітей із Радомишльської школи-інтернату в столицю. Тут для них було організовано екскурсії, святкову виставу та обід. Від імені Міністерства внутрішніх справ та від себе особисто заступник начальника Департаменту кадрового забезпечення також привітав гостей з Житомирщини, побажав їм щастя, радості, здоров’я, смачної куті, а щоб вона була солодшою вручив малечі солодкі гостинці. До того ж кожний іменинник грудня отримав свій власний подарунок.

Директор Радомишльської школи-інтернату Надія Предко щиро подякувала міліціонерам за незабутнє Різдво і додала, що діти завжди раді бачити своїх других батьків, які для них завжди бажані гості.

Переповнені емоціями діти, немов янголята, з радістю та щирою посмішкою дякували дорослим, адже свято Різдва Христового – це завжди казка, яку працівникам міліції вдалося втілити у життя.

Незабутнє Різдво для вихованцівшколи-інтернату

 

Незабутнє Різдво для вихованцівшколи-інтернату

 

Незабутнє Різдво для вихованцівшколи-інтернату

 

Незабутнє Різдво для вихованцівшколи-інтернатуДЗГ МВС України


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Незабутнє Різдво для вихованцівшколи-інтернату
    n dmay to ti dty ostantsya oos vpatni ob toy gbanoy sko,to na pokaz vs tak kasono,ad a n skoa -intnat,fakti tom st