radomyshl.com
 

:

:

:

06 2017
-

53 .

   53 .

.

³ 23 .

« . 23 « », , , , 2017 , 23.02.2017 539, ’, 21.07.2017 16 24.07.2017 28 – 53000,00 , », - , .


!
, .
.
  • О, як чудово. То що це значить? Збирали всім відомому атошнику гроші, вибивали з усіх можливих спонсорів, ПЕРЕДАЛИ ці гроші йому, а тут ще й з ОДА привіт. Чи не мучає совість атошника у відношенні до побратимів, яким дійсно треба гроші на лікування? А ще гірше те, що атошник мовчить і ні пари з вуст. Взяв гроші за спиною. От так заступник голови спілки атошників, молодець.
  • Так сталось, що саме я займалась питанням виділення коштів на лікування для двох осіб - учасника бойових дій Коваленко Василя та учасника АТО добровольця окремої штурмової роти ДУК Правого сектору Бондаренко Андрія. Завдячуючі моїм добрим знайомим мені стало відомо, що існує в області програма по підтримці учасників бойових дій, в тому числі і відшкодування коштів при оперативному лікуванні. Коли була в обл. упр. охор. здор. з питанням покриття витрат то мені було задано одне єдине питання - а звідки Вам відомо про цю програму?..... Кошти виділили з області. .....У мене інше питання - а про які кошти виділені Коваленко В.А. на операцію в сумі 110 тис. грн. звітував Міхненко на сесії районної ради ( є відео). Якась дуже дивна історія. Кому вірити? І на останок не існує у нас Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Законодавство стало на захист тільки учасників бойових дій, а на учасників АТО жодного захисту, і називаються вони не учасники АТО, а ІНШІ ОСОБИ ЯКІ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ В ЗАХИСТІ БАТЬКІВЩИНИ, до них належать - всі добробати які не приєднались до військових формувань, парамедики, госпітал*єри, волонтери в зоні АТО. Саме в цих інших немає посвідчень УБД, хоча вони перші стали на захист України.
  • Козіянчуку Олександру. По- перше, Коваленко учасник АТО . Чому АТО ? Бо Верховна Рада так записала в законах про соціальні пільги учасників бойових дій.По-друге. Коваленко учасник російсько-української війни. Так її називають у народі . По-третє.А хіба він не має на це право?По -четверте. Програма підтримки та реабілітації учасників АТО затверджена на сесії обласної ради і є на сайті облради. По-пяте. Це відомо в районному управлінні соціального забезпечення та праці. По шосте. Коваленко сам може довести іінформацію побратимам про цю програму. ПО-СЬОМЕ. А яке моральне право ти маєш хаяти учасника АТО. МОЖЕ ти подивишся на себе в дзеркало?
  • Знаєш, учасника АТО має і син Тетерського, якщо не помиляюсь. Герой, бл.. То що, тепер кожній курві поклонятися, бо в нього корочка учасника? Крис ніхто і ніде не любить. Якщо порахувати, то коваленко отримав ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, ніж йому потрібно. Це по-перше. По-друге, якщо він нівроібєнний атошнік, то нехай з міркувань совісті віддасть НАДЛИШОК тим, кому ці гроші потрібні більше, де стоїть питання життя і смерті. Я особисто скидав на картку цьому нівроібєнному атошніку бабки. І я МАЮ ПРАВО вимагати з нього ЯСНО? Всі знають історії дівчинки з Радомишля. Коли померла Софійка, її батьки поступили мудро, з честю і любов'ю - передали зібрані гроші іншій дівчинці на лікування. За що їм НИЗЬКИЙ уклін. Ось! Тут честі в батьків більше ніж в атошніка. Ісус казав по ділам судити людей. То ж які діла нашого заступника голови спілки атошників? Судіть самі. До речі, чи не є підозрілим такі вкидання бабла у верхівку го спілки атошників перед виборами чимось типу прихованого лоббізму власних інтересів райрадою? Де інші атошники? І ліківання, якщо не помиляють було не бойової травми, а хронічної недуги. Тобто до АТО вона мало має відношення. ПРОЙТИ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ І ЛИШИТИСЯ ГІДНИМ МОЖЕ ЛИШЕ ТОЙ, ХТО ВМОТИВОВАНИЙ, а не кого послали на війну з примусу. Тепер прийши і воюють за землю, посади, ще щось. Де ті атошники, коли вирішується наше спільне майбутнє в стінах міськради? Одні розчаровані і ненавидять владу і жителів міста, яким срати на війну, інші цриціловуються в сраку з місцевими політиканами і бізнесменами. Війна для їх скінчилась. То що я маю побачити в дзеркалі?
  • Шановний, ви трохи не праві. Учасники АТО не мають ніякого соціального захисту на рівні держави, тільки мають УБД. Наступне: якщо в учасника АТО є посвідчення УБД, наскільки мені відомо у нас в районі всі демобілізовані мають посвідчення УБД, окрім добровольців ДУК Правого сектору. Наступне, якщо Ви про програму на рівні області то там теж сталась юридична помилка щодо учасників АТО - у них відсутні пільки, бо в переліку документів які потрібно подати по програмі є обов'язкове надання посвідчення УБД. Для добробатів через Гундіча ,,вибивали,, матеріальну допомогу і її надали, за що були щиро вдячні. А відшкодування витрат на лікування добробатам ЗАСЬ. А якщо чесно, то по пільгам УБД читайте закони України, і знайшовши пільки для учасників АТО тикнете мене носом. Я знаю де шукати і знайшла, але там пільга при загибелі, пораненні і при умові доведення перебування добровольця в зоні АТО. А щодо надання посвідчень УБД при обороні 86 лінії тилу я теж проти. Ці посвідчення мають отримувати хлопці пройшовши бойове хрещення, а не тиловикі, які перебувають в Харцизську, Краматорську. І зверніть увагу, шановний, на поведінку наших вояків, які нюхали порох і які знаходились далі чим друга та третя лінія оборони - геть відрізняються. А щодо громадської організації то особисто у мене дуже багато питань. І в першу чергу де кругова порука, не аватарська, де надання допомоги родинам загиблих і безвістно відсутніх??? А про виділені кошти ми поспілкуємось згодом.