radomyshl.com
 

:

:

:

13 2017
-

. - , .

, , - , , , , , ’ .

08 2017 ˳, '' '' . .

'' ".

, , - . - . - , , – . , , .

:


!
, .
.
  • Вона працює. Проаналізуємо, що таке інвестиція? скількі інвестицій вкладе дане підприємство в наше місто? Де підприємство буде платити податкі? Які працівники там будуть працювати? Що робить міська рада стосовно залучення малих інвесторів в місто?
  • Інвестиція (по зрозумілому) це вкладання коштів в підприємство з метою отримання доходу. Запям'ятайте це. Між директором ТОВ ГЕСС та фінансовой команією була домовленість що остання кредитує ТОВ ГЕСС на певних умовах. Також в умови входили хороша інфрастрокута та дороги. До Радомишля дорога хороша в місті до завода ні. про що пересвідчився особисто представник фінансової компанії. З цим проханням директор ТОВ ГЕСС і звернувся до міської ради з проханням відремонтувати підїзд до заводу, а ми вам відремонтуємо дорогу навколо завода 1 кілометр МАКСИМУМ. Ми вже виділили на ремонт вулиць 1,5 млн грн і плануємо ще 1.4 млн. 600+800=1400 а не 1500. Невраховуючи сіттєвоза та контейнерів.(незрозуміло до чого вони тут). От якби мерія справді попрацювала то домовилась з ТОВ ГАССпро оснащення шкіл, садочків сонячними батареями хоть 3 школи на рік отоді це булаб спавжня інвестиція в місто. Хотілося б почитати меморандум між міською радою та ТОВ ГАСС?
  • ТОВ ГАСС зареєстровано в м. Київ а отже основні податки платитиме в Київ. Тут просто інвестиція в м. Київ Компанія ТОВ ГЕСС займається відновлювальною енергетикою та зеленою енергетикою. Малі газові турбіни та піролізні котли. Всі директори, інженери, менеджери, бригадири, маленьки начальнички будуть немісцеві. Місцеві будуть обслуговуючий персеонал та підсобники. Дешева робоча сила. Що зробила міська рада стосовно залучення інвестицій в місто? да нічого. Міську раду поставили перед фактом що ми купили завод ,а ви нам допомагайте отимати прибуток. Хтось може мені показати не задіяні виробничі площі, а може є в місті вільні земельні ділянки під інвестицію під будівництво виробничого цеху? а може є програма сприяння інвестицій в м Радомишлі і вона розміщення на всіх інвестиційних форумах , а може міска рада зустрічалася з потенційними інвесторами? всього цього немає. скільки міська рада може потратити коштів на малу інвестицію?
  • а что, в Радомышле есть специалисты: директори, інженери, менеджери, бригадири, маленьки начальнички ??? разве что открывать рот и орать "я, мля, дирехтор". Все кто что-либо может, уже давно свалили. И да, дешевая рабочая сила, это рабочие места, а этого категорически не хватает для города. Вы предлагаете не разрешить открывать\развивать завод? пусть лучше рухлядь стоит как и везде??? странный народ, очень странный...
  • .
  • Фееричный бред. Это та мерия которая вместо 2 млн гривен за ВОРОВАННУЮ у громады воду берет с Радомышль-пива - 100 тысяч, остальное распихивает по карманам. Позорище