radomyshl.com
 

:

:

:

18 2017
-

² в в ̲ . []

² в  в  ̲

14 - , , – .

« – » - " " . – - , .

² в  в  ̲

" , – ", - .

« » , . . , .

² в  в  ̲

', , ' .

« , . », — .

, " " , , . - .

«ϳ , , , .» - .² в  в  ̲ ² в  в  ̲ ² в  в  ̲

.


!
, .
.
 • Щодо медичної реформи, пан Бойко мабуть просто знущається над громадянами? Люди страждають через вашу "безкоштовну" медицину!!! Сім"я Бойко лікується або закордоном, або в приватних клініках. Проект закону по освіті видно теж якісний для українців, бо раз Бойку не подобається, сміливо можна стверджувати, що не подобається кремлю. І взагалі, пане Дмитро, Вам не соромно асоціювати себе з цими прихвостнями, які кров з рук не відмиють ніколи? Ви ж на вибори зібрались, сподіваюсь Вам вистачить мудрості не висувати кандидатуру по списку ОппО?
 • Дмитро Радомишлянин, на мою думку ти не набрався розуму в Британії, даремно ти повернувся! Краще для всіх нас, аби ти там лишився набратися розуму, а то ці " перепітії!
 • - .. .
 • Ой, і я старий не втримаюсь- шось пукну). А де ж хвото з діточками, такі нарядні були, усміхнені?! Мамкі обідяться... І ще поясніть мені товариші-політтехнологи із Дімкіного штабу, шо таке ПиРи(в мої часи у "Зорі Полісся" такого не було), бо фейсбуці ви пишете, шо це була проста робоча поїздка Бойка.А тут вже ця пири-розтопири. Алє то все жарти, а якщо серйозно, то наш тихенький Радомишль вляпався чи вляпали його політики тьотьгруневого розливу(був такий ганделик у парку) у геополітику! Отак, друзі мої! Чули ви мабуть про такий собі гомельсько-житомирський коридор можливого наступу російської армії на Україну. І все сходиться: Овруч - червона зона, Коростень - червоно-ригівська зона, ще в Радомишлі поставлять ригіонала, тоді шагай смєло! Тимбільш шо Дімка-дурачок кандідат подходящий, недалекий, управляємий, з "комплєксом другого місця"(хоче влади аж сціть). До речі є у нас іще один кандидат, з таким же комлєксом(ніяк декілька раз не міг стати головою держадміністрації)- Олєжка Севрук, мені вони з Дмитром як брати, їйбо). А візьміть Романовича з Соболєвським - гріхів і хвостів багато, є можливість феесбешнікам взять їх за яйця. Так, шо, зємєлі, круг нашого вибору серед кандідатів на голову зменшується, ну особисто для меене. Буду голосувать за спортсмена-аграрника Міхненка. Кажуть вони із Зойкою стільки землі набрались, шо мусили вступить у партію великих землевласників- Аграрну) А "Зорі Полісся" повага - у минулому номері ні одної морди-ліца, виправились. Але є над чим работать - у мої, совєцькі часи було у газеті більше критики влади, ніж зараз. Але нічого, вірю виправляться). До зустрічі, мої рідні.
 • , , .
 • А ось і ще один клас з учнями, які теж чи то мають прослухати лекцію, чи то вже прослухали. Одні прийшли, а інші мали піти. Але...збіг обставин: і ті, і інші затримались... випадково... Постає питання: учні всіх шкіл відвідують навчальний центр чи тільки порушники дороднього руху?
 • А хто це у нас там маленький, на сходинках???
 • ???????????????????????????????????
 • Чем же Радомышль провинился:лезут сюда все твари журавский ,бойко,павленко...
 • Кстати бойко не рассказывал о "вышках бойка" и как из воздуха делать деньги(https://antikor.com.ua/articles/518-vishki_bojka_novi_podrobitsi_staroji_aferi)
 • Насмішкуватий Оксень облив помиями всіх. Як же він забув себе ріднесенького та головного свободівця району? Якось несправедливо.
 • тююю. що , що і Оксень уже у Свободі?!! ))) Ну це добре)) най усі патріоти у Свободі єднаються))))
 • Признаюсь чесно, похвально, що всіх хто критикує або виносить на суд людський інформацію є або свободівцями, або прихильниками. А всі інші, як? В круговій поруці?
 • Ви забули про ДемАльянс, який не в Свободі, а окрема політична сила, і теж говорить правду. ;) Володимире Поліщук, може Оксень з ДемАльянсу? )
 • перепрошую, Ви якось так по тихому зникли, це може Ваш козачок засланий...
 • Радомишль не провинився, єдина відповідь - кошти. В міському бюджеті на рік 24 млн грн, якщо не помиляюсь, а на отг - 147 млн. Відчуваєте різницю? Населення Радомишля 14 тисяч з гаком. На голосування отг буде 19471 особа виборців., можна додати ще дітей тисяч 5. От що всіх бентежить - офігенний бюджет, який закатають в асфальт.
 • у прихильників пана тетерськго просто" паранойє " розпочинається перед виборами))))))
 • Поражает критика без оснований этого визита. Хочеться напомнить критиканам - Оппозиционный блок одна из самых крупных парламентских партий. Фактически их влияние в комитетах Рады очень большое. В рядах блока много промышленников и специалистов. ?х сравнение с рыгами не выдерживает критики. Рыги в Ростове и в БПП,НФ все. Дмитрий достойный человек, умеющий делать и развивать начатое. Поддержка его сильной политической силой дает шанс ОТГ, или Вам по нраву жить под властью лавочников. Умничать можно сколько угодно, но делать тоже надо
 • Я дуже здивована писаниною ( абракодаброю ) поважного в літах пана Копистки (Ярмолюка), ой як же свого не видно !!! Тепер давайте згадаємо - це при яких таких пееровцях Ваша Наташа стала керівником терцентеру??? Я добре пам ятаю ,це була середа і їхали спочатку Житомирські пееровці в Радомишль ставити директором психінтернату Вашу дочку. До мене тоді забігли хороші люди з депутатів ,які мене попередили, що тут зараз буде!!! А мало бути дійство з = браслетами = . А причина мене зняти з роботи була проста - Довжик вже не пееровська !!! На той час без =цвету пеер = ніхто посади не давав. До прикладу ,гл.лікар Вітінська Н.В. перефарбовувалася в Користишеві! Але постоявши біля інтернату вони розвернулися. На другий день по місту гуляли чутки,що обвинувативши на той час директора терцнтру Мельника Г.В. директора в корупції , його місце посіла Ярмолюк Н.М.. І вже з четверга звільнялися працівники , на відміну від мене , на ліво на право. Хотілося б запитати вашу дочку , а що це входить в обов язки працівників терцентру забирати в стареньких старовинні предмети , чи хто їх рахував? А що бабця скаже ,не дам ? То можливо краще похвалитися реабілітацією стареньких ,а не скільки зібрано старовинного ??? Ви її це не запитували ? А сухи були штани у дочки і у Вас коли вона , переплюнувши Капранчука , йшла в мери? Чи після результату замочилися??? Хто дав вам право обзивати чужих для вас дітей, Олега і Дмитрия ,які своїм силами всього добилися , та й Раманович, по зрозумілим причинам не вгодив Вам,бо мала в інтернат іти від смотрящого ваша доця , а Охотенко перемогла, бо там тісніші зв язки! І знову на жаль повертається маленький концтабір ,який створила в свій час Задерейко О.Р. при голові Радомишльської РДА Павленку А.А. !
 • Шановні радомишляни! Можете собі уявити металеву клітку біля 60м2 де кжного дня перебувало до тридцяти осіб які стояли до десяти годин,тому що ні сісти ні лягти не було на чому, а туалет - стільце з відром ,а підлога - земля висипина щебенем з камнями де вони хто босий хто взутий. Звичайно після такого лікування вечором бідні падали на ліжка не хотілося ні їсти ,ні уколів. Це мабуть свого роду економія. Це влаштовувало керівників родини а особливо самійлика психіатра.А ще на території інтернату працював магазин родини,де звідуюча складом була мати С.Охотенко.Тому не дивно ,що підопічні за свідченням об їдали і вазони. Підопічних і працівників родина держала в великому страху. Руками медсестри стельмащук марусі проводили для залякування над підопічними тортури .Докази і свідчення будуть висвітлені на суді з =почесною= Радіоновною в жовтні місяці ц.р.
 • Повернемося до Охотенко С. Якби при мені ,забираючи телефон,так побили підопічну Цвіт Ірину ,що відправили в обллікарню, або підопічна підопічній рубонула сапкою по голові,або замість пенсії 136 підопічним видали продуктові набори в сумі по 20 гривень кожен ,або звільнилися двоє лікарів ,психіатр , культ працівник (посади вакантні), п ятий місяць не видається пенсія реабілітованій підопічній Наталії Маліковій по втраті годувальника, в інтернаті збільшилася смертність в рази,а з матами і з піною на губах накинутися на журналістів, які приїхали допомогти визволити підопічну рабиню Ірину в закинутій хаті, де вона сама проживала та ін. то я б точно побачила небо в клітинку!!! Виникають запитання -невже в свій час голова РДА Павленко А.А. не знав про знущання над підопічними, або діючий оголова Радомишльської РДА Тетерський В.Р. , поручитель Охотенко робить вигляд що так і треба, що Охотенко на правильному шляху, можливо підказав би їй щоб виконувала розпоряджєення В.Г.Гройсмана про реабілітацію підопічних і не держели вдвох із Тетерськмим підопічну Ірину , а віддали її в сім ю де її чекають і де її любимий хлопчина, то вона і телефон забрала.
 • А підопічна сирота Ірина ( опікун Охотенко С.В.) могла б бути реабілітована і проживати в сім ї, де дійсно її чекають і люблять,так як і бувші підопічні Наталія М. та Ірина В.,які радісні і щасливі ,що проживають в сім ї за межами інтернату. То чому т.в.обов язки директора Охотенко не виконує постанову Кабінету Міністрів України від 14.12.17р.? Слабо? Керівники Тетерський та Соболевський так гарно демонструєте свою любов , свою душевність в районці, ви що ,рахуєте що Радомишльська громада - це великий удержуся інтернат? Один отримує більше сорока тисяч грн. зарплатні,а Оксен Копистка про другого розказує (мабуть багато знає) про гріхи і хвости що треба вже брати ! Шановні керівники , ви що всіх нас виборців держите за ......, які нічого не розуміють?Шановний Ярмолюк, яку Ви хотіли побачити морду в районці? Не так давно, на початку літа я в районці побачила одну морду, яку дуже гарно вихвалювала редактор газети, хоча ту морду знає давно і знає що та морда нічого доброго для району, для свого рідного села ,для міста ,для обділених людей не зробила, але це не мішало таку морду вихвалювати на різні боки. А в громаду виборці виберуть достойну і гарну людину і Радомишльська громада буде процвітати !!!
 • Для тупоголових, недалекіх людей поясняю: Оксень Копистка - це збірний образ(бачите приписують йому і Свободу і Демальянс). Так от, це збірний образ нової, здравомислячої людини, жителя Радомишльщини, яку вся ця сволота: павлєнкі, довжикі, харитончукі, тетерські, тужикі, мазуркевичі, соболєвські, свіци, григоровичі, шатіловичіі, хричі, так вже за.....ли(вибачте!), шо нема спасу. Ви всі однакові, розштовхуєте один одного ліктями і з піною на губах рветесь до влади, до корита! Для чого? Шоб зробить кращим життя людей? Нє! Шоб красти і далі пити кров з цього бідного Радомишля. Вас всіх треба фізично знищувати, або, у кращому випадку, закрити до тієї клітки, шо в псіхінтернаті. Там і вибирайте між собою голову і дєпутатів! Я вчора побувала на повстанському фестивалі - отам справжні люди, там дух волі(хтів написать свободи, але знов припишуть)), там професійний підхід і людське ставлення. P,S Залиште у спокої Миколу Ярмолюка, він тут ні до чого.
 • , , !
 • Таічка Копистка=)))) Конспіраця у тєбя просто уровєнь бог! Хоть провєряй своі пісьмєна пєрєд отправкой, хотя тєбє врятли поможет=)))
 • ))) ?)))) ?)) , ))
 • ,,,, , ,,,, , , . . !
 • Я вчора побувала на повстанському фестивалі - отам справжні люди, там дух волі(хтів написать свободи, але знов припишуть. Побувала - жіночого рду, хтів - чоловічого роду. Так хто ж Оксень Копистка? ,,Дурень думкою радіє,,
 • ... "" ""-!?. ......... !