radomyshl.com
 

:

:

:

03 2017
-

˲ ֲ ί Ҳ . []

 ˲ ֲ  ί Ҳ  . []

« » – ’ .

, « » - , - , « » - , , , ̲.

 ˲ ֲ  ί Ҳ  . []

" " . ’ – , - , «».

 ˲ ֲ  ί Ҳ  . []

.

« – , , , . . , , « » - , , , , », - , « » 300 .


!
, .
.
 • ? написали письмо путину и януковичу с просьбой спасти Ураину...
 • і до Польського сейму 146 пісюльок. А ми хочемо порядку в Державі Україна !. Хочемо рідної мови, історії, культури,ПАТРІОТІВ, СОКОЛІВ СВІТЛА-ВОЇНІВ УКРАЇН? які б захистили "НАС" від вражини, на Президента України помиї виливаємо. ..... Хочемо знайти дурня , але щоби ЇМ був хтось другий....
 • Sv
  Совєтскоє собраніє - шуби, шапкі, пальта. Європой і не пахне. Серп і молот рулить. Вибачте, якщо помиляюсь, то докажіть мені, що опаблок є проєвропейською партією? Люди добрі коли ви вже перестанете продаватися і зявиться у вас совість. Дмитро ти був стільки років в Європі! Ale я вірю, що життя всіх навчить любити Україну рано чи пізно...та так, що аж до болю, що аж дух буде важко перевести...дай Боже, щоб ті уроки не були жорстокими, трагічними, важкими і не надто пізно!
 • Вчора Опоблок. його добра частина у Верховній Раді підтримала Президента і проголосувала його законопроект про судову реформу. Тобто злились в любовному екстазі, що призвело до розколу. Новінський, Добкін заявили що виходять з партії Опоблоку . Тому все в порядку. панове. Ми вас не садимо до тюрми , а ви голосуєте за судову. Щипанський програє все. І совість і повагу до себе, бо за регіоналів голосуватина Житомирщині можуть тільки відморожені або етнічні росіяни або виховані на російській культурі і мові. Житомирщина -колиска УПА.
 • Sv
  Дякуємо Володимире, дійсно Житомирщина колиска УПА! А Радомишль (ініціатива Свободівців) це підтвердив відкриттям повстанського хутора, Радомишляни вільні люди і ніякі опаблоки риговські тут НЕ ПРОЙДУТЬ.
 • Повністю знищена надія мати правдиві суди, збільшення судового збору понад 2 тисячі гривень. Хто зможе захистити себе та близьких? Внесення змін в цивільне, адміністративне законодавство не на краще. Зменшення терміну досудового розслідування. І це тільки мізер зо всієї реформи. За це будуть голосувати радомишляни? саме за ці покращення розказував зальотний бойко? НАРОДЕ, ПРОСН?СЬ!!! І ще одна реформа тільки пенсійна прийнята завдячуючи бпп ( оні же ригі) та народному фронту. То ж після підписання закону гарантом у нас будуть відсутні пенсіонери з пенсією аж до 2029 року. Бо одне нещасне слово ,,СТРАХОВ?Й,, стаж залишило майбутніх пенсіонерів без пенсії. Дуже гарно ( в лапках). А чому? Так тільки тому, шо страховий стаж в Україні починається з 2004 року!!! Проста задачка - будете мати страхового стажу 25 років станом на 1 січня 2018 року?.Ні. От тут розпочинається найцікавіше. Пенсіонер буде отримувати 50% соціальної допомоги від мінімального прожиткового мінімуму. 700 грн, проживеш? Ні. Йди далі працюй і доти поки не буде 25 років страхового стажу. Окрім цього вирізали надання пільгових пенсій вчителям, чорнобильцям, 1 та 2 списку, залишили тільки силовикам. Правильно, бо бидло, тобто нас потрібно буде комусь вгамовувати. Висновок : а чи варто продаватись за гречку та подачки в розмірі 200-300 гривень на майбутні вибори? Можливо є варіант подумати про місто, а не про збагачення князьків. Можливо ми це заслужили? Чи краще продатись а потім клясти того хто нас купив та кого ми обрали?
 • Вчора відбулася ще одна кричуща подія. Білокриницькі селищні виконком, депутати та голова не дозволили встановити на їх території пам"ятний знак на честь воїнів УПА. Ми дожилися до того, що мусимо в українській державі виборювати право на власну правдиву історію, на наших героїв, на мову, та й, врешті, на своє існування.
 • Сергію не дивуйся. вони самі незнають і не розуміють чому заборонили. Хто ж їм розповів ? Хто хоч строчичку написав про осередок мужніх Патріотів в Б. Криниці ? Тих хто памятав закопали і зрівняли із землею, а ті що чули зі страху ходять на пів-зігнутих. Таке пережити ...не дай Господи нікому.