radomyshl.com
 

:

:

:

04 2017
-

ϲͲ 2 Ϊ Ѳ ²

ϲͲ  2 Ϊ Ѳ  ²

, .

2 2 , .

, . , , . 76 .

. ³ , , . 76 .

! : – «101». ͳ ! !


!
, .
.
  • Що серйозно?????? Їх безліч навколо Радомишля, двічи дзвонив на третій раз приїхав забрав показав де боєприпаси і вони вже третій рік лежать там. Які піротехніки що за показуха
  • Зауважу що це не 76калібр
  • Сьогодні на сесії міськради буде вчергове здано інтереси міста у питанні оренди свердловин пивзаводом. За фасадом імітації якихось хаотичних змін у місті, мер виконає те, для чого був поставлений Мацолою і стане остаточно відпрацьованим матеріалом. Тетерський продовжує виконувати бутафорну роль англійської королеви, втратив контроль над ситуацією у районі і займається тільки тим, що принесе дивіденти на виборах. Ми знову залишились наодинці зі своїми проблемами і продажними депутатами та чиновниками. Але в будь-якому разі радомишльська "Свобода" оскаржуватиме всі незаконні дії і зробить все від неїї залежне.
  • Сьогодні ввечері, 05.10.2017р., за ухвалою від 04.10.2017р., винесеною слідчим суддею Невмержицьким, працівниками радомишльської поліції було проведено обшук у будинку кандидатів у депутати до Радомишльської міської ради від ВО"СВОБОДА"- Черняєвої Н.І та Довгаленка С.М. Шукали зброю, яка нібито зберігається у Сергія, як учасника московсько-української війни. Нічого не було знайдено, про що складено протокол. Зі сторони за цим всім спостерігав співробтник СБУ. Більше року тому ми дізнались про цей запланований обшук. Тоді ж депутатом районної ради Сергієнком П.М була озвучена заява з цього приводу, але нас звинуватили у піарі. І ось тепер, в цей же день, коли нами було здано документи наших кандидатів до територіальної комісії, виноситься дана ухвала і на слідуючий день проводиться обшук. У цих діях вбачаються ознаки політичного замовлення із залякування та дискредитації радомишльської "Свободи"
  • Заява Ще рік тому, виступаючи на сесії районної ради, я говорив про переслідування владою членів В.О.Свобода. Зокрема податковий тиск на підприємця Гальону Петра Олександровича, який рятуючи свій бізнес, покинув свободівську організацію. Також про тиск на мене, власника пасіки, по надуманій скарзі, коли мене з пасікою виживали з села де знаходилась пасіка. Тоді ж я говорив про запланований владою обшук в обійсті свободівця, ветерана Російсько-Української війни, АТОвця Довгаленка Сергія, зятя заступника голови Радомишльської Свободи Черняєвої Наталії. Тоді цю заяву назвали піаром. Вчора, через рік, на передодні виборів до ОТГ моє попередження про запланований обшук справдилося. У родині двох кандидатів в депутати до об'єднаної громади Довгаленка Сергія (округ№1), Черняєвої Наталії (округ №3) відбувся обшук. Шукали вогнепальну зброю. На мій погляд мета зняти з виборчих перегонів свободівців, кинути тінь злочинності, розчищаючи шлях для головного керманича району. Серед поліціянтів – обшукантів був і син голови РДА Тетерського В.Р.. Свободівська команда захистила своїх побратимів. Поліція знайшла воздушку, і вилучила сувенірного ножа, як зброю. Загроза обшуку нині висить над кожним добровольцем російсько - Української війни. Дивно те, що у ветеранів 2 світової війни, що володіють трофейною зброєю вже понад 70 років, обшуки не проводяться, зброя не вилучається. Очевидно що олігархічна антинародна влада, що є нині в Україні боїться власного народу. Поліція Радомишля не бореться з гральним бізнесом, який заборонений в Україні, навпаки його кришує. Два такі заклади можна побачити з вікна, не виходячи з державної адміністрації. Вимагаємо припинити політичні переслідування членів В.О.Свобода, використовуючи поліціянтів.
  • От і у мене тепер виник сумнів щодо порядності поліцейських які перебували в ато. При виїзді з зони ато їх ніхто не перевіряв, а хто буде перевіряти - всі свої. То кому потрібно написати заяву, щоб здійснили перевірку та провели обшук? Береженного Бог береже. Якщо найдуть - честь і хвала шукачам, а якщо не знайдуть то просто вибачення попросять, з ким не буває.