radomyshl.com
 

:

:

:

09 2017
-

: ˲ ղ

 : ˲  ղ

³ ³ , 3 , , .

, 2 3 67 䳺 , , . () . . «20 » ³ ³ - ϳ.

- . « » « » ³ ³ , .

« , , , . , , 䳺 , , 볺 , . , , , . », - ϳ.

 : ˲  ղ

, ³ ³, , , ³.

« , . .

' . , ', ( ). , , , !

 : ˲  ղ

67 䳺 , , . , , , , , . , , .

. », - ϳ.

" : , . , — ". 214 . 21 ! ! ?», - .

, 4 , ³ ³ , , , . ' ' .

 : ˲  ղ

: 20minut.ua


!
, .
.
 • Я конечно же много бы сказала. Но.....Мне жаль людей. Дома им было бы намного легче. Просто родные скинули со своих плеч нагрузку. Переложили на других. А, где дети, внуки, правнуки?????? Где????? Где, те, за которых они жили, работали, старались. Где???? По ту сторону забора????!!!!!! По ту сторону издевательства????? Закрыли???? И плевать????? Живём!!!!!! И рады!!!!!!!!
 • За п ять років моєї роботи перейшли проживати в сім ї троє підопічних. Одну забрали діти,Іру В. - тітка, а Наташа М. (25років) забрали в хорошу сім ю, її приписали і готуються до одруження. Ще раз звертаюся до Охотенко,до психіатра Самійлика,до медсестри ( 10 -ти місячні курси) Марусі Стельмащук ( до речі одну її били підопічні, вірніше давали здачі) ,залиште в спокої бувшу підопічну Наташу М.,перестаньте їй кожен день дзвонити,якщо не приїде і не підпише..то.......Хватить того ,що написала т.в. директор Охотенко в поліцію ,що я, як уходила з інтернату , то викрала підопічну Наташу і просила відкрити кримінальне провадження.Таке може написати керівник з бодуна
 • Це із-за вини т.в .о .директора Охотенко , яка свідомо не подала в совбез відповідні документи на підопічну і Наташа чотири місяці не отримувала соціальної пенсії ( зголодніє і повернеться в інтернат - подумала т.в.о. директор).Подумаєте,а для чого вона , підопічна їм? Вона ,Наташа та Ірина В. є свідками отих страшних знущань при керівництві тьоті Світлани Охотенко - О.Р.Задерейко ,яка судиться з редактором газети Єхо. Щоб вони зловили в місті Наташу ,то особливо мл.медсестра Стельмащук Маруся знає ,що з такими робити, в неї підопічні швидко робляться овощами в памперсі. За правдиві свідчення в фільмі =Ми проти повернення кошар= постраждали Галина В.,Зоя ,Юлічка,Валя,Ірина, Ольга ,Света,Люба та ін.
 • Саме страшне для підопічних, ні ,не те що їх оббривали налисо,чи на коліна ставили ,чи телефона забирали ,чи закривали в темну кімнату на довго,чи в кошару заганяли саме страшне це психотропні уколи з передозом. Для прикладу, в цей же день,9жовтня коли приїзжали депутати Житомирської облради з передозом психотропним одна з підопічних поступила в реанімацію,а 13 жовтня від передози (зі слів
 • працівників ) померла підопічна після укола під лопатку. Да, протягом цих місяців роботи в інтернаті Охотенко померло підопічних стільки ,як за попередні два роки і до речі серед них 1986 р.н. від пневманії!! Хочеться поставити запитання дядям керівникам, чи понесе відповідальність С.В.Охотенко за побиття в червні Ірини Цвіт,яку відвезли до обллікарні(справа в поліції),а яка померла від пневманії ?Чому звільнилися три лікарі терапевт,ендокринолог та молодий зубний лікар,до речі,як він гарно обладнав зубний кабінет і була запущена Програма зубопротезування. Чому вона не працює ??? Крім лікарів Охотенко звільнила і психолога,розраховуються і санітарки. Про яку реабілітацію можна говорити ??Від такої кадрової перестановки дуже задоволені залишилися психотерапевт Самійлик ,1941р.н. та його права рука по психотропним препаратам Маруся Стельмащук, Маруська назначає Коля підписує - рука його не = забідніє=. Контролю не має ніякого , просто =лахва=.
 • Рідко тепер психотерапевт попадає в свій лікарський кабінет , тільки в медпункт, а свої лікарські обов язки довірив медсестрі Марусі , а та рада різним обов язкам , бо Охотенко доручила їй виконувати ще й обов язки дієтсестри.Рідко попадає в медпункт і директор С.В. тому що кожен день під обід не доходячі до медпункту , звертає на право в сторону до кочегарки, і там ,оборудивши кімнату для прийому їжі і не тільки, обідають і веселяться керівники установи.І цього дня ,9 жовтня веселились, але не довго.Перебили трапезу депутати обласної ради.А що залишається робити??? Матеріально-технічна база на сьогоднішній джень відповідає санітарним нормам, ремонти пороблені, залишилося тільки звертати на право.Тож не дивно , що підопічні дзвонять і просять про допомогу.!!!
 • І ще.... Шановні ! Зверніть увагу на фото. На поставу молодої жінки з розставленими ,вибачте,ногами та руками в кишені і з затумановим поглядом . Не хватає тільки міліцейського кашкета! Таке враження ,що як би вона поставила по-жіночому ноги разом , то гепнулася б на землю,а так чим ширше ноги ,тим більш впевненості в рості.! Фу !!!
 • Якщо ваші свідчення - це правда і ви можете це довести - подавайте в прокуратуру. Мені дійсно цікаво, що ж там дієтсья насправді. Чутки по місту ходіть вже давно. І вони не можуть бути пустими. Адже говорять практично однакові речі різними устами. Кожна людина, навіть якщо вона і хвора - це Боже створіння. Якщо є ті, хто вбиває душу тяжкими медречовинами, то вони мають бути покарані в тій самій мірі, що й керівництво. Сподіваюсь, що ніхто з нас не буде кинутий на призволяще і ми в свою чергу не будемо байдужими до рідних.
 • Шановний Олександр К. та читачі ! Як можуть бути однакові речі? Я буду говорити фактами,а факти річ упряма