radomyshl.com
 

:

:

:

10 2017
-

˲ ² ϲ ²IJ ˲ֲ

 ˲ ² ϲ ²IJ ˲ֲ

12 2017 "" " " .

‒ 11:00 . , 13.

:

5 2017 .

"" ‒ 볿 - . ϳ , , , ‒ - ( ), .

, , ,  , .

- ""


!
, .
.
  • Поки свободівці пікетували відділок поліції у захисті ваших, шановні радомишляни, прав і гідності, передвиборний сіамський симбіоз Соболевський-Тетерський готувався до чемпіонату міста зі стрільби. Ось там поїздили людям по вухам, як, мовляв, мер будує дороги і закуповує сміттєбаки і як його справу продовжить Тетерський. А чьо ж ти, ку...ва, не розповідаєш, що всі подібні міста в Україні отримали збільшені бюджети, і тільки лінивий не буде нічого робити. Чого не розказуєш, якими "золотими" виявились ті лавки і зупинки?! Коли чимсь хвалиться то "Я", а коли зарплата 40тис. чи якийсь негатив- то це депутати проголосували і виконком. Краще б розказали як здавали свердловини пивзаводу! Після 16-ї години Тетерський відвідав "Піраміду", де, в тому числі(за інсайдерською інформацією) обговорювалось питання як заткнути рота свободівцям. Працює стара схема: всі важливі рішення спочатку освячуються по запльованим кабакам, а потім за них голосують депутати від "ручних" партій. Все це перенесеться і в нову громаду, якщо оберуть Тетерського. Завтра всі ці симбіози, плюс ще Міхненко-Потієнко, будуть за бюджетні кошти вручати подарунки воїнам, частину з яких зробили теж "ручними", а іншим влаштовують арешти( P.S Потрібно віддати належне пану Нікурадзе, який сьогодні не заховався і відбув весь пікет. Зі своєї сторони заявляю, що я, як і всі свободівці, не вживаю наркотиків, психотропних речовин, алкоголю, не збираємось вчиняти самогубств і тому подібне.
  • http://sk1.tv/news/31002.html
  • Та ще безліч варіантів, як рота закрити. Тільки ж вони будуть робити не своїми руками. А влаштовувати будуть свої страшилки через посередників на гачку. Схеми старі і нічого нового. А потім будуть писати різну ахінею від копистки , галахвастова та інших сцикунів, які бояться писати відкрито від свого імені. мені сьогодні теж донесли інформацію про початок підкупу своїх виборців на хуторі і сума цікава - 500 гришек, пора вже радомишлянам ставати в чергу бо продешевлять, це ж не 200 гривнов. Але це не голова рда - так попередили. А чого продаватись, бо мала нагоду поспілкуватись з одним виборцем, який наголосив, що за 100 гривень він не продажний, а за Свободу не буде голосувати - бо не платять. І тут же почав бідкатись про проблеми і як їх вирішити. Відповідь була одна - іди поторгуйся і живи й далі рабом.
  • Я хочу привітати свого зятя Сергія Довгаленко та його побратимів з Днем Захисника !!! Здоров"я , щастя , миру , добробуту вам та вашим родинам !! Знайте - ви найкращі !! Коли прийшла біда в наш дім - Україну , ви в перших рядах стали на захист країни. Ви наші Герої!!! І ніякі тилові криси не заплямають ваше ім"я ! Не знаю хто написав ту брудну "писульку" з наклепом , але нехай його судить не людський суд , а суд Божий .. А це для Вас подарунок , який я зробила , коли Сергій повернувся з війни ... https://www.youtube.com/watch?v=1SGOGnDHa-8&index=88&list=UUv3TuHNLeWGvIe8bqVQAAJg Слава Україні!! Слава її Героям !!
  • https://www.youtube.com/watch?v=Drhv-pwhYuw !! )