radomyshl.com
 

:

:

:

13 2017
-

²IJ Ū ֲ ˲

 ²IJ   Ū ֲ  ˲

29 2017 ’ .

, .

:

- ( 18-);

- , .

- ;

- , ;

- , .

 

³ , 2- .

2017 . – 8.00 17.15

( ’ – 16.00). 13.00 14.00.

, – , .

, . (www.drv.gov.ua) “ ”.

!

. : 4-24-58.

:


!
, .
.
  • У той час, коли вибори стають дедалі ближчими, різні політсили, кандидати у депутати та на голови ОТГ, починають активну агітацію. Але поки всі вони біжать до влади, поливаючи брудом один одного (тому що демократична та адекватна боротьба в Україні не в моді), та намагаючись вилізти до омріяних посад на тому, що «а он та партія взагалі погана», всі вони забувають про те, яка ж історія ховається за їхніми політсилами. Нижче, ключові моменті з історії кожної партії, кандидати від яких балотуються на вибори. Тут немає аналізу та закликів за когось голосувати, просто прочитайте цей список та подумайте, чи все ви знаєте про людей, за яких голосуєте. Наприклад, значна частина цих партій – тіньові проекти діючої влади, інші – приховані комуністи, а є й навіть корупційні антикорупціонери. 1. Народна партія – Володимир Литвин, центричні погляди, неприйняття лівого та правого радикалізму. Партія флюгер, примикає до різних політсил в залежності від ситуацій. Останнім часом ніякої активної діяльності не веде, рейтинги – майже нульові. 2. Наш край – відносно нова політсила, створена у 2011 р. як регіональна партія – лише в Одесі. В 2015 р. партія вийшла на загальнонаціональний рівень. Створювалася як тіньовий проект Банкової, щоб створити конкуренцію Опозиційному блоку. Партія курується адміністрацією президента та самим БПП. 3. БПП – партія нинішнього президента, створена ще у 2001 р. Спочатку головою партії був Михайло Антонюк, бо сам Петро Порошенко на той час був лідером Партії регіонів. Завдяки активному використанню адмінресурсу, партія досі не втратила свої рейтинги. 4. Свобода – партія ультраправих, створена у 1991 р. Лідери партії часто дозволяють собі антисемітські та ксенофобські висловлювання. У 2014 р. створили коаліційне правління, на чолі з Арсенієм Яценюком, разом з такими партіями як Батьківщина та УДАР. Загалом, зараз партія тісно співпрацює з Батьківщиною, Правим сектором та Національним корпусом.
  • 5. УКРОП – створена у 2015 р. дніпропетровським бізнесменом Геннадієм Корбаном та сповідує правоцентричні погляди. Зараз партію очолює Тарас Батенко, який у минулому був керівником генштабу Віктора Ющенка. У 2014 р. Батенко балотувався у депутати вже від БПП. Взагалі, УКРОП вважається партією олігарха Ігоря Коломойського. 6. Батьківщина – була створена ще у 1999 р. та довгий час існувала лише у складі БЮТа, лідером партії є Юлія Тимошенко, з багатою історією політичного життя. Батьківщина має непогані рейтинги, які тримаються виключно на популізмі її лідера. Головні тези всіх виступів Тимошенко – «зубожіння, геноцид нації, тарифний геноцид». Ці лозунги залишаються незмінними впродовж всього існування партії, але далі голосних слів у Батьківщини справа ніколи не йде. Сама Тимошенко неодноразово співпрацювала з Росією. За час існування партія була у коаліції з більшістю українських політсил. 7. Аграрна партія – у 2004 р. партія злилася з Народною партією Володимира Литвина, але вже в 2006 р. партія була створена знову. Очолив її Віталій Скоцик, який до цього входив у президіум Януковича. Тому у свій час партію називали «ручною» політсилою екс-президента. Зараз партія отримує чимале фінансування від найбільших агрохолдингів країни. 8. Нова Держава – була зареєстрована у 2012 р. По факту, це просто перейменована Комуністична партія. Ще у 2015 р. лідер комуністів Петро Симоненко говорив, що їхня партія піде на вибори у складі Нової держави, але, власне, Нова держава – це і є комуністи, які намагаються обійти заборону комуністичних партій в країні та пройти на виборах.
  • 9. Соціал Демократична партія – створена ще у 1990 р. На початку існування лідером партії був Василь Опоненко (який працював при Кучмі та пізніше був головою Верховного суду України при Януковичі), а його замісником – Віктор Медведчук. У 2015 р. до цієї політсили увійшла Партія простих людей Сергія Капліна. Вважається, що партія Капліна мала неофіційних «товаришів», таких як опозиціонер Льовочкін та БПП. Тому політсила працює одразу на декілька фронтів. 10. Самопоміч – партія львівського мера Андрія Садового. На початку отримала великий кредит довіри та мала високі рейтинги, які почали активно падати після «сміттєвого» скандалу Садового. Сам Садовий мав зв’язки з Ігорем Коломойським, який, начебто і спонсує політсилу. 11. Громадськй рух «Народний контроль» – партія 2015 року народження, керівником якої є Дмитро Добродомов (тісно пов’язаний з УДАРом та БПП). Партія була створена як проект адміністрації президента Петра Порошенка та першого замісника голови АП Віталія Ковальчука, для того, щоб послабити позиції Самопомочі. 12. Опозиційний Блок – була створена у 2010 р. шляхом об’єднання шести партій. Зараз лідером партії є Юрій Бойко, колишній міністр палива та енергетики. Партія знаходиться у опозиції до нинішньої влади та не підтримує жодну з реформ. На початку 2014 р. Партія регіонів хотіла йти на вибори разом з Опоблоком, але після невдалих перемовин, партії так і не об’єдналися, а до Опоблоку перейшло близько десяти колишніх регіоналів.
  • 13. Демократичний Альянс – вважається молодіжною організацією створеною у 2010 р. Демальянс називають партією, яка побудована на кошти небайдужих громадян. Але, по фінансових звітах видно, що партія отримує кошти від великих ІТ-компаній та юридичної фірми Віталія Касько, які раніше були задіяні у корупційних схемах, що цікаво, адже такі члени партії як Лещенко та Найєм створюють собі образ головних антикорупціонерів країни. 14. Радикальна партія Олега Ляшко – створену в 2010 р. партію зараз очолюю Олег Ляшко. Лідер партіїї починав свою політичну кар’єру в БЮТі. Політсилу звинувачують у надмірному популізмі та співпраці з Росією, адже деякі радикали називають євроінтеграцію провальною та пропонують налагодити зв’язки з РФ. Радикали вважаються тіньовими представниками Фірташа та Льовочкіна, а головне завдання Ляшко та його партії – популістичні промови та розмивання протестного опозиційного поля.