radomyshl.com
 

:

:

:

20 2017
-

̲ 7 Ҳ.

 ̲  7 Ҳ.

.

:

03.09.1956 - ’ «»;

28.09.1966 - « - »;

21.04.1965 – ’ « »;

20.11.1970 – «’ «̲»

17.09.1977 – « » ;

14.01.1984 – ( ).

:

, 15.01.1964


!
, .
.
 • У той час, коли вибори стають дедалі ближчими, різні політсили, кандидати у депутати та на голови ОТГ, починають активну агітацію. Але поки всі вони біжать до влади, поливаючи брудом один одного (тому що демократична та адекватна боротьба в Україні не в моді), та намагаючись вилізти до омріяних посад на тому, що «а он та партія взагалі погана», всі вони забувають про те, яка ж історія ховається за їхніми політсилами. Нижче, ключові моменті з історії кожної партії, кандидати від яких балотуються на вибори. Тут немає аналізу та закликів за когось голосувати, просто прочитайте цей список та подумайте, чи все ви знаєте про людей, за яких голосуєте. Наприклад, значна частина цих партій – тіньові проекти діючої влади, інші – приховані комуністи, а є й навіть корупційні антикорупціонери. 1. Народна партія – Володимир Литвин, центричні погляди, неприйняття лівого та правого радикалізму. Партія флюгер, примикає до різних політсил в залежності від ситуацій. Останнім часом ніякої активної діяльності не веде, рейтинги – майже нульові. 2. Наш край – відносно нова політсила, створена у 2011 р. як регіональна партія – лише в Одесі. В 2015 р. партія вийшла на загальнонаціональний рівень. Створювалася як тіньовий проект Банкової, щоб створити конкуренцію Опозиційному блоку. Партія курується адміністрацією президента та самим БПП. 3. БПП – партія нинішнього президента, створена ще у 2001 р. Спочатку головою партії був Михайло Антонюк, бо сам Петро Порошенко на той час був лідером Партії регіонів. Завдяки активному використанню адмінресурсу, партія досі не втратила свої рейтинги. 4. Свобода – партія ультраправих, створена у 1991 р. Лідери партії часто дозволяють собі антисемітські та ксенофобські висловлювання. У 2014 р. створили коаліційне правління, на чолі з Арсенієм Яценюком, разом з такими партіями як Батьківщина та УДАР. Загалом, зараз партія тісно співпрацює з Батьківщиною, Правим сектором та Національним корпусом.
 • 5. УКРОП – створена у 2015 р. дніпропетровським бізнесменом Геннадієм Корбаном та сповідує правоцентричні погляди. Зараз партію очолює Тарас Батенко, який у минулому був керівником генштабу Віктора Ющенка. У 2014 р. Батенко балотувався у депутати вже від БПП. Взагалі, УКРОП вважається партією олігарха Ігоря Коломойського. 6. Батьківщина – була створена ще у 1999 р. та довгий час існувала лише у складі БЮТа, лідером партії є Юлія Тимошенко, з багатою історією політичного життя. Батьківщина має непогані рейтинги, які тримаються виключно на популізмі її лідера. Головні тези всіх виступів Тимошенко – «зубожіння, геноцид нації, тарифний геноцид». Ці лозунги залишаються незмінними впродовж всього існування партії, але далі голосних слів у Батьківщини справа ніколи не йде. Сама Тимошенко неодноразово співпрацювала з Росією. За час існування партія була у коаліції з більшістю українських політсил. 7. Аграрна партія – у 2004 р. партія злилася з Народною партією Володимира Литвина, але вже в 2006 р. партія була створена знову. Очолив її Віталій Скоцик, який до цього входив у президіум Януковича. Тому у свій час партію називали «ручною» політсилою екс-президента. Зараз партія отримує чимале фінансування від найбільших агрохолдингів країни. 8. Нова Держава – була зареєстрована у 2012 р. По факту, це просто перейменована Комуністична партія. Ще у 2015 р. лідер комуністів Петро Симоненко говорив, що їхня партія піде на вибори у складі Нової держави, але, власне, Нова держава – це і є комуністи, які намагаються обійти заборону комуністичних партій в країні та пройти на виборах.
 • 9. Соціал Демократична партія – створена ще у 1990 р. На початку існування лідером партії був Василь Опоненко (який працював при Кучмі та пізніше був головою Верховного суду України при Януковичі), а його замісником – Віктор Медведчук. У 2015 р. до цієї політсили увійшла Партія простих людей Сергія Капліна. Вважається, що партія Капліна мала неофіційних «товаришів», таких як опозиціонер Льовочкін та БПП. Тому політсила працює одразу на декілька фронтів. 10. Самопоміч – партія львівського мера Андрія Садового. На початку отримала великий кредит довіри та мала високі рейтинги, які почали активно падати після «сміттєвого» скандалу Садового. Сам Садовий мав зв’язки з Ігорем Коломойським, який, начебто і спонсує політсилу. 11. Громадськй рух «Народний контроль» – партія 2015 року народження, керівником якої є Дмитро Добродомов (тісно пов’язаний з УДАРом та БПП). Партія була створена як проект адміністрації президента Петра Порошенка та першого замісника голови АП Віталія Ковальчука, для того, щоб послабити позиції Самопомочі. 12. Опозиційний Блок – була створена у 2010 р. шляхом об’єднання шести партій. Зараз лідером партії є Юрій Бойко, колишній міністр палива та енергетики. Партія знаходиться у опозиції до нинішньої влади та не підтримує жодну з реформ. На початку 2014 р. Партія регіонів хотіла йти на вибори разом з Опоблоком, але після невдалих перемовин, партії так і не об’єдналися, а до Опоблоку перейшло близько десяти колишніх регіоналів.
 • 13. Демократичний Альянс – вважається молодіжною організацією створеною у 2010 р. Демальянс називають партією, яка побудована на кошти небайдужих громадян. Але, по фінансових звітах видно, що партія отримує кошти від великих ІТ-компаній та юридичної фірми Віталія Касько, які раніше були задіяні у корупційних схемах, що цікаво, адже такі члени партії як Лещенко та Найєм створюють собі образ головних антикорупціонерів країни. 14. Радикальна партія Олега Ляшко – створену в 2010 р. партію зараз очолюю Олег Ляшко. Лідер партіїї починав свою політичну кар’єру в БЮТі. Політсилу звинувачують у надмірному популізмі та співпраці з Росією, адже деякі радикали називають євроінтеграцію провальною та пропонують налагодити зв’язки з РФ. Радикали вважаються тіньовими представниками Фірташа та Льовочкіна, а головне завдання Ляшко та його партії – популістичні промови та розмивання протестного опозиційного поля.
 • Ну що тут сказати...наша пісня гарна, починай з початку.Не як їх не можна відігнати від бюджету,звикли вони там черпати,весь Радомишль вже продали і мало все одно.Там п'ять кандидатів пора довічний термін дати в місцях обмеженої свободи,і люди бояться висловити свою думку,чого ви боїтеся?Хіба за це ваші діти воюють що б продавали все на світі?
 • Sv
  Дякую Сашко, дійсно чого боятися бариг, які перетворили в місто привідів, роздерибанили все.Правдиві слова - хіба за це ваші діти воюють що б продавали все на світі? Де честь, де совість? Як будемо дивитися в очі батьків, дружин, дітей загиблих героїв? Але я вірю, що здоровий глузд і добро переможе!
 • Sv
  Незадоволення на коментарях є, це добре і зразу видно хто читає. Дякуємо, що вам цікаві наші коментарі. Розповім вам одну історку зі свого життя і треба зрозумієте чому я це все пишу. Ми коли приїхали з чоловіком в наше місто, а він побачив наші дороги, будинки і біля міжколхозстроя розбиту кантору і гуртожиток з розбитими вікнами, в нього був такий страх в очах і запитання до мене — це у вас все так і залишилося після Другої Світової війни? Так бачать європейці наше місто. Робіть висновки. А села так взагалі страшне. Так хочеться, щоб у нас також було як тут в Чехії. Беріть мої коментарі як досвід і допомогу. Дякую.
 • Не один простий житель цього міста не поставить негативний відгук моєму коментарі,всі знають що це правда,запитайте кому належить меблева фабрика,в центрі міста,гастроном,будівлі побуткомбінату,АЗС.Все що належало народу вони забрали...Їм дана була влада що б піднімати місто а замість цього вони скористалися владою що б забрати в людей останнє...Люди не бояться посилати своїх дітей на смерть, але бояться висловити свою думку в одному правдивому коментарі щодо цих особистостей...
 • Sv
  Так Сашко, велика правда твої слова!
 • Олександру Кравченку. Не в особах справа, а економічній політиці урядів. Місцевий (сільський, селищний, міський, районний) бюджет, скажу як економіст -це відбраження державних бюджетів, податкової та бюджетної політики (через внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів.) Друге- це економне використання місцевого бюджету. Тобто не красти, а вкладати в інфраструтуру.
 • А чи відома хоч одна кримінальна справа по цим кандидатам пане Кравченко ? Тому ваші просторікування нічого не варті. Якщо ви молода людина, то чому не балатуєтесь ? на міського голову?
 • Якщо Л.Деревянко та Н.Данилюк ганьба полісся, то хто тоді ви ? Президент України працював в Уряді Азарова міністром економіки, засновних партії регіонів. То й що? 54% проголосували за нього. Знову наголошую про економіку та корупцію судів та "любих друзів" президентів. За Януковича 28 разів вносили зміни до Бюджетного кодексу. За нинішнього 37 разів! Тобто зросло податкове навантаження. Хто ж сюди прийде з інвестиціями? В Польщу вклали інвестицій майже 200 мільярдів. А в Україну? Хто скаже для порівняння.
 • А хто нині скаже за проект бюджету на 2018 рік міської ради чи державний бюджет на 2018 рік. Економісти критикують держбюджет країни на 2018 рік бо він ляже тягарем на бюджети міст. Реверсна дотація у 2018 році зросте з 50% до 80%. Тобто вилучення коштів з місцевих бюджетів у державний при умові перевиконання місцевого бюджету на 110 %. То чи буде мотивація заробляти більше? У 2018 році недофінансування медгалузі та освіти складе 11, 5 млрд. грн це ляже на плечі знову ж таки місцевих бюджетів. А якщо Радомишльського міського бюджету-міста та 15 громад не буде то буде закриття сільських шкіл та Фапів (фельдшерсько-акушерських пунктів),Якщо протягом перших трьох років з жовтня 2017 року не збільшити кількість робочих місць, а значить і основного податку ПДФО до бюджету, то громаду чекає стагнація. Запитайте про це на зустрічах з кандидатами на посаду міського голови, у кого з них є економічна освіта?
 • І останнє. Хто з новообраних міських голів проведе аудит фінансово- бюджетної діяльності попередника, треба буде йому поставити прижиттєво памятник, бо ніхто цього з попередників не робив. І ось тут вилізе, що нинішні депутати міської ради обрані у 2015 році або генії або неосвічені співучасники розбазарювання коштів міським головою і його командою ?
 • Колись перебудова проходила під гаслом департизації управління державою. Тоді мета була одна -- відсторонити КПРС. Зараз страшно порахувати, скільки в Україні партій. І куди котимося? Будь-яка партія -- атавізм стадного інстинкту, рефлекс вовчої зграї, де член партії керується не голосом совісті, а вказівками партайгеноссе, вождя. І їм усім пофіг народ. Вони рвуться до корита. Коли вже ми будемо будувати суспільство не партій, не фракцій, а суспільство вільних громадян з професійними органами влади, а не цими дилетантами, які потребують лікування у логопедів І психіатрів? Щоб кожен громадянин мав змогу голосувати не за якусь бандитську зграю, а за конкретну порядну людину. Я, наприклад, так і не знаю, хто в моєму окрузі депутати різних рівнів. Які ж вони в сраці народні?
 • Дорогі Радомишляни! Закликаю Вас голосувати за Володимира Тетерського. Людина мудра, чесна, справедлива, співчуває та допомагає мешканцям Радомишля, не залишається осторонь людської біди. Зробіть свій вибір. Не будьте байдужими . Це наше місто і ним повинна керувати достойна людина.
 • Так, це наше місто і наш район. І не забувайте, що Володимира Тетерського по суті поставив керувати районом Петро Порошенко. То ж голосуючи за нього, ви вдруге голосуєте за Порошенка. Районом повинні керувати люди, що не пов'язані з бізнесменами спільними вечерями, обідами та людьми. Ті, когоТЕПЕРІШНЯ влада люто ненавидить за те, що НЕ ПРОДАЮТЬСЯ і за те, що не бояться ні правди ні змін. А ЗМІНИ - то найстрашніше для їх. Адже по суті, це руйнування їх світу. Світу бариг і одобрямсів. Погляньте за вікно. Нас мають за дурнів, створили купу партій, "що підтримують Тетерського". Якщо він виграє - тільки вкорінить свій вплив та дозволить і надалі збагачуватися на НАШИХ БАГАТСТВАХ тих, хто його привів до посади. Але кому я це пишу? Бабулі все порішають. Нещасті, знедолені, кинуті на призволяще...вони люблять теплі обіцянки перед виборами. Єдине, що їм гріє старечу душу в цьому темному, холодному суспільстві, яке об'єднано ненавистю, жадібністю і безчестям. Старенькі повірять в оманливу обіцянку їх любити і піклуватися про їх проблеми. Вони з материнською любов'ю тремтячими, важкими руками поставлять "де треба" галочку і грітімуть свою душу надією на щасливе майбутнє. Тільки всі вони будуть розтоптані і залиті горілкою наших "переможців життя", що реготатимуть і святкуватимуть ще одну "чесну" перемогу. І тільки молодь зможе розірвати це коло лицемірних виборів. Я НЕ ВІРЮ ТЕПЕРІШНІЙ ВЛАДІ І НЕ ВІРЮ В МАЙБУТНЄ З НЕЮ.
 • Я вірю в краще майбутнє і вірю в Володимира Романовича. Ми мешканці Радомишля знаємо багатьох кандидатів. Кому тільки в голову прийшло видвинути на посаду голови Василюк , це ж якесь непорозуміння а не кандидат. Уявити не можу як таку людину можна допустити до влади: хамка,груба,невихована. Невже хтось хоче щоб такі люди керували містом. А у Володимира Романовича великий життєвий досвід. Виріс він у простій робочій сімї,тому завжди співчуває і допомогає людям в біді. Якщо хочете змін, голосуйте за №4, за Тетерського Володимира Романовича.
 • Sv
  Ви фейк Дарья. А скільки можна вірить? Ці люди вже мали шанс змінити місто на краще і де результати? Радомишлю треба свіжий вітер, тобто зміни які будуть видно у всіх кутках міста ( не тільки "подмарафєтєний" центр міста) і у всіх сферах життя громадян. А Т.Василюк просто не боїться показати недоліки управління містом і не стелиться під владу. Жінка волонтер, юрист, мати воїна, який захищає Україну на сході. І ви такій жінці говорите невихована? Коли б у нас було більше таких радомишлян, патріотів як Таїса. Вибачте, але з вашого коментерю тхне совком, так колись рекомендували секретарів кпсс.
 • Дякую тобі, фейкова сторінка за рекламу, але ти не перша. Якщо ховаєшся - значить страшно. Висновок - я роблю все правильно. І після виборів життя продовжується у мене, а ти зникнеш, ти пшик.
 • Упс.. здається прорвало каналлізаційну трубу. Це ж ваші хазяї матюкали її в спину, або й ви самі. То чого тепер ображаєтесь? Ніхто не потерпить образ в свою сторону і кожен має право на симетричеу відповідь. Вас, собак, що продалися за срібреники і не шкода обматюкати. Вся країна вас ненавидить за те, що ви з нею зробили. А прості радомишляни йшли і будуть йти за допомогою не в адміністрацію чи мерію, а до Таїси. Бо наші місцеві чинуші як з гівна зліплені. Не чіпай їх, зайвий раз не турбуй. Від народу геть відвернулися. Але щоб показати видимість підтримки, наймають шапіто, як от вас. І лизнули і заробили.
 • "Правий сектор" і "Свобода" біля маєтку однієї відомої особи у селі Мала Рача. Ви займаєтесь трохи не тим чим треба? Тоді ми їдемо до вас!)
 • Волонтер ще не показник .В такий тяжкий час ми всі волонтери, перераховуємо кошти хворим дітям, відраховуємо з заробітної плати кошти на АТО. А таїса Василюк-Шаверська яка була така і лишилась, нічого нового і кращого в ній ми не побачили хоч і фейковий юрист.
 • От і здулась. аїса допомогла створити спілку АТОшників в Радомишлі. Допомагає і зараз людям оформити статуси і отримати допомогу. На операції кошти теж вибиває. А ви тільки тріпаєтесь. Від надлишку жирів як ті фарисеї. Останню лепту віддати - це не про вас. Вам би тільки умножити на 100% надбавки, вислуги, ранги, оздоровлення по 10тис грн. Ніякі податки на АТО не виправдають таке марнотратство. Радомишлян обкрадаєте цими надбавками. Я б відмовився від їх і взагалі заборонив. Під час війни - жодних надбавок і премій. Але бізнесменам не до простих людей. Тема власного збагачення та впливу куди цікавіша..
 • У мене питання до Вас Олександре. Ви такий молодий і завзятий, людей в своїх промовах собаками обзиваєте. Легко критикувати та вказувати на недоліки. Чому б самому не попробувати не словами а на ділі показати себе.Наприклад організуйте суботник , а ми Вас підтримаємо.
 • , , .
 • вася мабуть з паролями заплутався, тому постійно видає "на гора" нові фейкові сторінки))) Жаба душить що до Таїси люди звертаються за юридичною допомогою і вона нікому не відмовляє ? Що вона допомагає людям вигравати суди ? Що вона допомагає воїнам на Сході , а вони її називають мама Тая і дзвонять до неї щоб просто поспілкуватись? Що у неї є сміливість викривати недоліки і шахрайства , які хотіли протягнути через міську раду? Звичайно владі і її прибічникам лячно .. Люди ж до неї звернулися з проханням йти на вибори , а це означає що її поважають , на її надіються .. Тож , Таїсо , з Богом ! Не звертай уваги на фейкові сторінки , у них і души фейкові.. )
 • Світланка , зараз тут "моніторять " сайт провладні депутати , кандидати і їх фейки , тому ця розруха їх задовольняє , а більшість мешканців міста або звикли до неї , або живуть по принципу - "фсьо пропало " ... На жаль ..
 • По моєму, та й всупереч закону, "Наш край" загрався! Використання дітей, участь чиновників Гончаренка і Можарівської, Тетерського, заганяння працівників лісгоспу у партію, як за Януковича, організація "зустрічі" голів сільрад з керівництвом району та міста в їдальні лісгоспу та інше. Чому мовчить "Опора"?!
 • Одні дітей використовують, інші, такі ж самі, визнали дієздатними близько 70-ти хворих психінтернату, які будуть голосувати, адмінресурс валить по повній. Одумайтесь! Що ви творите! Тетерський, або вигравай чесно або програвай з честю, офіцер, бля... Ти ж хоч і виграєш, але будеш нелегітимним в очах нормальних людей
 • А тепер, Шановні громадяни, давайте подивимося на життя нашого колись дійсно красивого містечка. В неділю вибори і наші , так сказать, політики почали агітацію. Почитавши ті опуси і подивившись на їх мерзенні, брехливі харі хочеться як співав покійний Кузьма втікнути хто куди. Саші Кучерявенку сниться синій льон, а його народ це _ сімя, друзі родичі і тп. У Соболевського - професіонали і правда. Тільки він мовчить , що під києвом побудував маєток, їздить на біленькій машині яка належить Радомишльському ліцею, зробили за рахунок міського бюджету ремонт приміщень швейної фабрики павленку і його компаньйону. Далі - Легенчук, чесна, а чого ти з ліжка ткачука перескочила до аграріїв, ти ж так не могла поділити ткачука ще з однією порядною. Які такі потужні підприємства Ткачук створив в нашому місті? За тетерського, смердючого мента і говорити нічого, пєшка павленка, навіть говорити толком не вміє. Щіпанський чомусь соромиться що працював за кордоном, каже то закордонна практика. Практикант, а чому ти школу побудував, а землю не приватизував, а чому в тебе людина гроші заплатила і не бувши на жодному занятті і не сівши жодного разу за кермо отримує довідку, що пройшла курс навчання, а потім за 100 доларів в мрео отримує права. Жаль цього міста, воно поступово вимирає. Питаєш у влади чому такі високі ціни - розводять руками, а так звані наші бізнесмени-баригі-торгаші скаржаться , що купуючи в Житомирі чи Малині ми вивозимо гроші з міста.
 • Хлопці і дівчата треба було трохи вчитися, щоб розуміти закони ринку. Ви багато чого розказуєте, але то все робиться (до речі тяп-ляп)на гроші платників податків. Ви побудуйте завод, дайте робочі місця. Ви перетворили Радомишль на смітник. Ви , дебіли, навіть сміттєві баки примудрилися встановити на пішохідних переходах. Це місто, ще виживає за рахунок людей які працюють в Києві, Росії, тай так по всьому світу багато радомишлян на заробітках. Треба робити так, щоб влада боялася людей. Бо бидло не розуміє, що великі і малі керівні посади - це впершу чергу не шлях до збагачення, а велика відповідальність. Колись до речі на цьому сайті було відео зняте на засіданні міської ради, де шатилович, який в школі постійно жував соплі, дуже кричав літній жіночці, причому на ти, що вона розмовляє з посадовою особою а підор соболевський дуже єхидно ухмилявся..Нема навіть за кого проголосувати.
 • Після вчорашнього повідомлення про пацієнтів психінтернату сьогодні з"явились довідки від 28-х, що вони захворіли(епідемія там чи що) і будуть голосувати "на дому". Тобто "Папа" вирішив взяти з нещасних людей хоч мінімум(. А Радикальна партія, осередок якої тепер очолює Н.Довжик, на концерті оголосила про підтримку кандидата на посаду голови... Тетерського). Так шо ляшківці теж в обоймі(
 • є дуже страшне інфекційне захворювання - африканська чума, а в Радомишлі новий вірус - прогінальновазеліновонаклоняльнокерувальновигравально. Не лікується, тільки на забій.
 • Можна описувати нескінченно подвиги і досягнення цих кандидатів і попередніх що набрали і сидять тихенько, як щури,політика у їх була проста набрати чим побільше з казни,пам'ятаємо ми і досягнення капранчука,дуже хороший був чиновник,всіх своїх родичів забезпечив,пам'ятаємо ми і харитончука,ще не забули і тужика досягнення,і сина він туди пристроїв та іншого життя налагодив,всі вони живуть в мирі і з достатком, а так само їх діти...Тільки чому їх діти живуть в достатку а ваші мучаються в злиднях і ви мовчите?Не просто один житель цього міста не може написати короткий правдивий коментар,невже вам не соромно дивитися своїм дітям в очі яких посилають на смерть ці бариги? У влади один бруд,нічого не змінилося,вони просто змінюють одне крісло на інше,як зміниться життя в країні якщо у владі одні й ті ж свинячие рила? І так всі забули що Депутат слуга народу але чому то все сприймається з точністю до навпаки...Думаю смертну кару за розкрадання бюджету ввести було б до речі.У цей важкий для країни час потрібно ввести розстріл за розкрадання держбюджету.