radomyshl.com Радомышль
 
02 листопада 2017
-

У Радомишлі відзначили День визволення України від німецько-фашистських загарбників. + ФОТО

У Радомишлі відзначили День визволення України від німецько-фашистських загарбників. + ФОТО

28 жовтня Україна відзначає річницю визволення нашої держави від німецько-фашистських загарбників.

Минуло вже 73 роки з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників районна державна адміністрація , районна рада, міська рада спільно з районною та міською організацією ветеранів поклали квіти до пам”ятного знака на Меморіалі Слави в м.Радомишль та вшанували пам”ять всіх земляків хвилиною мовчання, які загинули в тій страшній війні.

У Радомишлі відзначили День визволення України від німецько-фашистських загарбників. + ФОТОУ Радомишлі відзначили День визволення України від німецько-фашистських загарбників. + ФОТОУ Радомишлі відзначили День визволення України від німецько-фашистських загарбників. + ФОТО

Джерело: Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.