radomyshl.com Радомышль
 
13 грудня 2017
-

Депутат обласної ради Микола Григорович став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингу. + ФОТО

Депутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

30 листопада по 3 грудня в місті Седльце у Польщі проходив XXVII чемпіонат світу з пауерліфтингу та жиму лежачи (WPA). На цих змаганнях депутат обласної ради Микола Григорович, в арсеналі якого є вже не одна перемога на всеукраїнських та світових змаганнях, завоював срібну нагороду.

Депутат обласної ради виступав у ваговій категорії до 100 кг серед аматорів у вправі «жим лежачи», продемонструвавши усім неабияку жагу до перемоги, впевненість та майстерність.  

Його тренер Віталій Філоненко в категорії 110 кг М3 АМ здобув дві срібні нагороди з жиму лежачи та станової тяги.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку українська збірна піднялась на першу сходинку, друге та третє місця посіли господарі чемпіонату – збірна Польщі та команда американських спортсменів відповідно.

У чемпіонаті світу брали участь близько 300 спортсменів з 17 країн світу. До складу збірної України увійшли 30 спортсменів, серед яких і депутат обласної ради Микола Григорович.

Депутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингуДепутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингуДепутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингуДепутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингуДепутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

З сайту обласної ради zt.gov.ua


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.