radomyshl.com Радомышль
 
19 грудня 2017
-

Інформація щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України у 2018 році

Інформація щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України у 2018 році

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади ДСНС України.

Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси), Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за спеціальностями Пожежна безпека та Цивільний захист (м. Львів), (термін навчання - 5 років). Для вступу необхідні сертифікати ЗНО з математики, української мови та фізики або хімії (на вибір) та вступний іспит з фізичної підготовки.

Також проводиться відбір до Вінницького вищого професійного училища ЛДУБЖД за спеціальністю “Організація та техніка протипожежного захисту” (термін навчання 2 роки). Перевага саме цього навчального закладу в тому, що для вступу до Училища, за бажанням вступника, дозволено складати необхідні вступні іспити (українська мова та математика) у навчальному закладі, або здати сертифікати ЗНО із вищевказаних предметів. Випускники Училища мають змогу продовжити навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) та Інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси).

До послуг курсантів та студентів сучасні аудиторії, три компю’терних класи, необмежений швидкісний доступ до мережі Internet, бібліотека, клуб, надсучасний спортивний комплекс, сучасна медична служба, лабораторії з необхідною для забезпечення навчального процесу матеріально-технічною базою, навчальна пожежно-рятувальна частина. В училищі постійно працюють різноманітні спортивні секції, колективи художньої самодіяльності, в яких курсанти та студенти мають можливість набувати та удосконалювати свої здібності.

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, або закінчують середні навчальні заклади в 2017,(2018) році, за станом здоров'я придатні до військової служби, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в пожежно-рятувальних підрозділах.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до районного сектору (пожежної частини) Управління ДСНС України у Житомирській області або до відділу по роботі з персоналом та організаційно-штатної роботи Управління ДСНС України у Житомирській області за адресою:

м. Житомир, вул. Героїв Пожежних, 67-Б

телефон для довідок: ( 0412 ) – 24 – 28 - 16

м. Радомишль, вул. І.Франка, 2-б, ( 16 ДПРЧ ) тел.: (04132) 4-25-79, або (096) 101-35-09 Заступник начальника частини майор служби цивільного захисту Рибачок Олександр Миколайович.

При собі необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження. Ми чекаємо на Вас!

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.