radomyshl.com Радомышль
 
19 грудня 2017
-

НА ЖИТОМИРЩИНІ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНИЛИ РУХ ВАНТАЖІВКАМ ТА ФУРАМ

НА ЖИТОМИРЩИНІ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНИЛИ РУХ ВАНТАЖІВКАМ ТА ФУРАМ

Задля уникнення заторів по трасі Київ-Чоп в межах Житомирської області обмежили рух для вантажного та великогабаритного транспорту.

Про це повідомляє прес-служба САД у Житомирській області.

«У зв’язку з введенням обмежень руху вантажного та великогабаритного транспорту у Києві та Київській області, з метою упередження накопичення великої кількості транспорту та виникнення заторів на автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве і Ужгород), Службою автомобільних доріг у Житомирській області спільно з управлінням Укртрансбезпеки у Житомирській області прийнято рішення про обмеження руху вантажного та великогабаритного транспорту по автомобільній дорозі загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп в межах Житомирської області, починаючи з 9:30 19 грудня», – йдеться у повідомленні.

Місця відстою транспортних засобів на період введення обмежень вказані на веб-сайтах Укравтодору, Служби автомобільних доріг у Житомирській області, ЗМІ та інформаційних щитах.

Про зняття введених обмежень буде повідомлено додатково.

Служба автомобільних доріг інформує: минулої ночі для ліквідації наслідків негоди на шляхах загального користування Житомирської області працювало78 механізмів та близько 110-ти робітників. На автомобільних дорогах державного значення було задіяно 62 механізми.

За інформацією підрядної організації найбільше засипало снігом в Андрушівському, Коростишівському, Овруцькому районах області, де товщина снігу на поверхні сягала до 35-ти сантиметрів.

Зважаючи на складну погодну ситуацію Служба автомобільних доріг у Житомирській області звертається до водіїв з проханням за можливості утриматися від поїздок та дати можливість працівникам дорожніх організацій виконати свою роботу. Якщо ж сіли за кермо – неухильно виконуйте Правила дорожнього руху, обирайте швидкість у відповідності до ситуації на шляху.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.