radomyshl.com Радомышль
 
19 грудня 2017
-

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ МАСОВО КРАДУТЬ МЕТАЛЕВІ ВИРОБИ

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ МАСОВО КРАДУТЬ МЕТАЛЕВІ ВИРОБИ

10 грудня 2017 року до Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жителя м. Київ про те, що з його дачного господарства, розташованого в с. Забілоччя Радомишльського р-ну, скоєно крадіжку металевих виробів.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що в період часу з 26.11.2017 року по 10.12.2017, невідома особа, користуючись відсутністю заявника, шляхом пошкодження навісного замка підсобного приміщення, розташованого в с. Забілоччя Радомишльського району, проникла всередину, звідки таємно викрала: дві алюмінієві ємкості по 200 літрів кожна, чавунні решітки, які знаходилась в грубі, чавунний котел ємкістю 50л., та інші дрібні металеві речі господарського вжитку.

Сума збитків встановлюється.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.

 

12 грудня 2017 року до Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жительки м. Київ про те, що з її дачного господарства, розташованого в с. Садки Радомишльського р-ну, скоєно крадіжку металевих виробів.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що в період часу з 22.00 год. 08.12.2017 року по 14.00 год. 12.12.2017 року, невідома особа, користуючись відсутністю заявника, шляхом пошкодження скла вікна дачного будинку, розташованого в с. Садки Радомишльського району, проникла всередину однієї з житлових кімнат, звідки таємно викрала чавунну плиту на дві конфорки, а всі інші речі були розкидані в хаотичному порядку.

Сума збитків встановлюється.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.

 

13 грудня 2017 року до Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення від жительки с. Заболоть про те, що з її дачного господарства розташованого в с. Заболоть Радомишльського р-ну, скоєно крадіжку металевих воріт.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що 08.12.2017 близько 22-00 год. жителі м. Радомишль, особи яких встановлені працівниками поліції, шляхом вільного доступу, зняли з петель та таємно викрали металеву калітку та одну створу воріт, а 12.12.2017 року близько 23-00 за цією ж адресою, зняли другу створу воріт яку на автомобілі привезли до його дачного домогосподарства одного з крадіїв, де були вилучені працівниками поліції.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст. 185 КК України.

 

13 грудня 2017 року до Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшла заява від жительки про те, що невідома особа викрала побутові металеві речі з дачного домоволодіння в с. Гришківка Радомишльського району.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що в період часу з 03.12.2017 року по 13.12.2017, невідома особа, шляхом пошкодження навісного замка підсобного приміщення, розташованого в с. Гришківка Радомишльського району, проникла в середину, звідки таємно викрала: чавунний котел ємкістю 50л, ємкість металева на 80 літрів, пустий газовий балон, двигун з автомобіля «Москвич-412», в розібраному стані, дві автомобільні ресори та інші дрібні металеві речі господарського вжитку.

Сума збитків встановлюється.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.