radomyshl.com Радомышль
 
24 грудня 2017
-

ВІЙНА – ЦЕ РОБОТА. АБО, ЗА СКІЛЬКИ ПРОДАЮТЬ БАТЬКІВЩИНУ.

Війна – це робота. Або, за скільки продають Батьківщину.

Ні для кого не секрет, що Україна вже майже 4 роки перебуває у стані відкритої війни з Російською Федерацією. Кожного дня на Сході гинуть наші співвітчизники. Чиїсь брати, сини, батьки, чоловіки чи просто знайомі. Війна забрала багато життів мирного населення. Такий період в історії молодої європейської держави можна назвати лише катастрофою.

Сотні наших бійців із Збройних сил України та героїв із добробатів щодня роблять подвиг, даючи відсіч ворогу. Але, на жаль, на ворожій стороні воюють наші співвітчизники. Хоча їх тепер важко так назвати… Для них війна та вбивство своїх колишніх сусідів це просто робота. За яку, до речі, непогано платять. Безліч осіб з кримінальним минулим, ласих до поживи лицемірів-авантюристів чи просто «тварин», які насолоджуються чужими стражданнями, акумулювало в собі «Народное ополчение».

Так і з мирної території України туди тягнуться особи, які не проти заробити «кровавих російських зелених». От і в Радомишльському районі є такі хлопці. Вони виїхали на тимчасово окуповані території та непогано себе почувають. Вчиняють злочини заради наживи та прославляють «Русский мир». Вони залишили тут свої сім’ї: батьків, сестер, братів. Хтось може підказати, як їхні батьки можуть дивитися в очі своїм сусідам, коли їх чада воюють на стороні ворога!?

Але не варто думати що все так просто… По ним вже ведуться кримінальні провадження, які закінчаться чималенькими тюремними строками. Рано чи пізно війна закінчиться. Прийде час розплатитися за свої злочини перед Народом України! Як не на цьому світі, так після смерті.

Тому, шановні земляки, добре задумайтесь, чи варті якісь копійки, крові на ваших руках та безкінечних мук у пеклі… А для тих, кого такі слова не переконали, нагадаю. Відповідно до ст. 258-3 КК України «Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації – караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої».

Але і для таких, пропащих, все ще є промінчик надії: «Звільняється від кримінальної відповідальності за такі діяння, особа, крім організатора і керівника терористичної групи чи терористичної організації, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв’язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, якщо в її діях немає складу іншого злочину».

Не варто продавати свою Батьківщину, – вона і так багато настраждалась…

А для тих, хто впізнав у цій статті своїх дітей, порадьте їм повернутися, покаятись та жити нормальним життям. А не чекати своєї смерті у ворожих лавах…


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.