radomyshl.com Радомышль
 
17 січня 2018
-

В РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ЗНИКЛУ 13-РІЧНУ ДІВЧИНУ ШУКАЛИ ПРОКУРАТУРА ТА ПОЛІЦІЯ

В Радомишльському районі зниклу 13-річну дівчину шукали прокуратура та поліція

Завдяки спільним злагодженим діям Коростишівської місцевої прокуратури та місцевого відділення поліції оперативно знайдено зниклу з дому 13-річну дівчинку.

Йдеться про те, що 7 січня цього року до Коростишівської місцевої прокуратури та Радомишльського відділення поліції надійшла інформація, що в с. Макалевичі Радомишльського району зникла 13-річна малолітня дівчинка, яка 6 січня пішла з дому з однолітками та не повернулася. Оскільки всі спроби розшукати дитину самостійно виявилися марними, батьки звернулися за допомогою до правоохоронних органів.

Коростишівська місцева прокуратура спільно із Радомишльським відділенням поліції невідкладно організували пошуки дитини.

Крім того, відомості про зникнення підлітка слідчим відділенням Радомишльського відділення поліції внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України та розпочато досудове розслідування.

За результатами вжитих скоординованих заходів Коростишівської місцевої прокуратури та Радомишльського відділення поліції щодо розшуку зниклої дитини, її було знайдено цього ж дня близько 13 год. у сусідньому селі.

На даний час психологи з’ясовують причини, через які дівчинка знехтувала батьківськими вимогами вчасно приходити додому.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.