radomyshl.com Радомышль
 
24 січня 2018
-

Проведено захід по профілактиці залежності неповнолітніх від комп’ютера та соціальних мереж. + ФОТО

Проведено захід по профілактиці залежності неповнолітніх від комп’ютера та соціальних мереж. + ФОТО

Радомишльським РВ з питань пробації із суб’єктами пробації проведено захід по профілактиці залежності неповнолітніх від комп’ютера та соціальних мереж.

Нещодавно начальником Радомишльського районного відділу з питань пробації підполковником внутрішньої служби Т.В. Нестерчук спільно з волонтером Сорокою Аллою Вікторівною з неповнолітніми суб’єктами пробації була проведена бесіда на тему «Вплив соціальних мереж». Під час бесіди неповнолітні дізналися історію виникнення та розвитку соціальних мереж, обговорили які саме проблеми пов’язані з використанням Інтернету, які є шляхи вирішення проблем, пов’язаних з використанням соціальних мереж, вплив соціальних мереж на фізичне і психологічне здоров’я людини, проблема мережевої залежності. Завдання заходу – переконати неповнолітніх суб’єктів пробації в тому, що комп’ютер може стати другом або заклятим ворогом, допомогти в біді або додати купу проблем, допомогти знайти однодумців чи привести до самотності. Вирішити це може тільки кожен для себе сам!

Проведено захід по профілактиці залежності неповнолітніх від комп’ютера та соціальних мереж. + ФОТОПроведено захід по профілактиці залежності неповнолітніх від комп’ютера та соціальних мереж. + ФОТО

Начальник Радомишльського РВ з питань пробації Т.В.Нестерчук


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.