radomyshl.com Радомышль
 
10 лютого 2018
-

Психологом Радомишльського РВ з питань пробації були перевірені суб’єкти пробації за місцем проживання.

Психологом Радомишльського РВ з питань пробації були перевірені суб’єкти пробації за місцем проживання.

26 січня, психологом Радомишльського РВ з питань пробації Оксаною Путь було перевірено за місцем проживання осіб, звільнених від відбування покарання з випробування з метою перевірити вказану ними адресу місця проживання, зазначену в анкетних даних та обстежити їх житлово-побутові умови на території Кичкирівського старостинського округу Радомишльської міської ради .

В ході перевірки було встановлено, що засуджені особи дійсно проживають за вказаною адресою, що є підтвердженням виконання одного із обов’язків покладених на них судом, а саме повідомляти про зміну місця проживання. Під час відвідування за місцем проживання з під обліковими була проведена індивідуально-профілактична робота з приводу неявки на реєстрацію та останні були попереджені про відповідальність за вчинення нових кримінальних діянь під час іспитового строку. Також психологом Оксаною Путь була проведена бесіда з дочкою засудженого, сусідами та односельчанами. Під час спілкування були встановлені нові обставини щодо засуджених, які в подальшому будуть сприяти працівникам відділу пробації у повному обсязі розкрити особистість засуджених для заповнення повної форми оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та складання індивідуального плану роботи з ними.

Спілкування з близьким оточенням суб’єкта пробації дає можливість об’єктивно оцінити його психологічно - особистісні особливості.

Психологом Радомишльського РВ з питань пробації були перевірені суб’єкти пробації за місцем проживання.Психологом Радомишльського РВ з питань пробації були перевірені суб’єкти пробації за місцем проживання.

Начальник Радомишльського РВ з питань пробації Т.В.Нестерчук


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.