radomyshl.com Радомышль
 
21 березня 2011
-

ПРОМІНЬ - Чемпіон України з футзалу.

ПРОМІНЬ - Чемпіон України з футзалу.ПРОМІНЬ - Чемпіон України з футзалу. Фото. Відео
З 11-го по 13-е березня в СК "Економіст” міста Чортків Тернопільської області проходив чемпіонат України з футзалу фізкультурно-спортивного товариства "Колос”.

З 11-го по 13-е березня в СК "Економіст” міста Чортків Тернопільської області проходив чемпіонат України з футзалу фізкультурно-спортивного товариства "Колос”, в якому взяло участь вісім команд: Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Кіровоградської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Житомирську область у турнірі представляв "Промінь” – збірна команда Регіональної асоціації, яка складалася з чотирьох радомишлян (Володимир Ящук, Сергій Білоконь, Олександр Макаренко, Олександр Доронін). Та чотирьох малинчан (Іван Купневич, Роман Михайлов, Юрій Ковальчук, Вадим Гаєвий)

У фіналі на "Промінь” чекала команда Кіровоградської області – "Степ” (Долинська). Пропустивши першим, "Промінь” у відповідь спочатку забив три м’ячі, а у підсумку переміг з рахунком 6:2.

Найкращим гравцем турніру було визнано Сергія Білоконя.
Перемога стала можливою завдяки підтримці голови Радомишльської районої ради КПФСТ "Колос” Зілінського С.В. та президента малинського "Променя” Степаненка О.М.

ПРОМІНЬ - Чемпіон України з футзалу.

 

ПРОМІНЬ - Чемпіон України з футзалу.

 

ПРОМІНЬ - Чемпіон України з футзалу.

Джерело: Футбольний портал Малинщини
Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Круто, молодцы=))